PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم‌افزاري براي اينكه بفهمم فلان Ip از كجاست...

Honradez
12-09-2006, 14:34
سلام.
چند وقت پيش يه نرم افزار معرفي شده بود كه ميگفت مثلا فلان Ip مال كدام شهر و كشوره. ولي حجمش زياد بود و نمي‌ارزيد كه من و شما كه احتياج زيادي نداريم ازش استفاده كنيم.
حالا ميخام ببينم آيا نرم افزاري با حجم كمتر (10 مگ به پايين) هست كه اين كارو بكنه؟

Ali_Moradi
12-09-2006, 14:46
آره منم لازم دارم....
اگه شماها بتونیین لیست Ip مخصوص هر کشور رو بیارین من براتون نرم افزار اینترنتی اون رو میسازم....
بزاریم واسه استفاده همه....

seyyed.ali
12-09-2006, 15:00
ببين اين كارتو راه ميندازه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگه whoami رو سرچ كني به نتايجي مي رسي كه مفيدند :tongue:
سايت هايي هستند كه كارشون همينه

AK1
13-09-2006, 17:31
با سلام
برنامهPort Explorer براي اين كار عاليه
وقتي برنامه رو اجرا كردين كليد كنترل +c رو بزنين تا به بخش مربوط برينم
البته اين نرمافزار قابليت هاي زياد داره
دانلود به همراه كرك :

Honradez
13-09-2006, 18:02
مرسي امير جان.
خيلي لطف كرديد.

Saeed kmss-D
13-09-2006, 18:25
ممنون.
منم استفاده بردم.

alir3za
14-09-2006, 00:19
دوستان ممنون از لطفتون بابت لينكها اما من نميتونم دانلودشون كنم و سرور جواب نميده.
ممكنه يه عنايتي كنين و دوباره در رپيد شر يا مگا آپلود آپلودشون كنين؟ البته اگر امكانش هست.

بازم متشكرم

chovalier
14-09-2006, 01:54
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا نیازی به نرم افزار نیست
شما با مراجعه به سایت زیر نقطه ی دقیق جغرافیایی طرف رو که شرکت گوگل نقشه کشی کرده(وقتی گوگل و نقشه رو کنار هم میاریم یاد گوگل ارث میفتیم :happy: ) می تونید پیدا کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه ارزشی داره یه نظر هم بدید
ممنونم
موفق باشید...

alir3za
14-09-2006, 02:27
الان تستش كردم عالي بود ممنون.
فقط شما مرجعي منبعي چيزي نداري يا خودت نميدوني كه هر كدي كه در شناسايي اون آي پي نوشته نمايانگر كدوم نواحيه؟
مثلا نوشته 15 يا 17 يا ...

متشكر

Moh3en_DDD
14-09-2006, 02:51
اينم بگم كه اين سايته Map برا ايران نداره ولي عكس ماهواره اي داره !

reza nurzadeh
14-09-2006, 08:58
من كه گيج شدم نميدونم چيه اصلا

chovalier
14-09-2006, 14:23
من كه گيج شدم نميدونم چيه اصلا
چی چیه؟
بگو تا بگم :biggrin:

chovalier
14-09-2006, 14:34
اينم بگم كه اين سايته Map برا ايران نداره ولي عكس ماهواره اي داره !
امتحان نکردم ولی مگه عکس ماهواره ای بده؟
موفق باشی... :)

Moh3en_DDD
14-09-2006, 15:57
امتحان نکردم ولی مگه عکس ماهواره ای بده؟

بد نيست ولي يه جوريه ... اصلا معلوم نيست كجا هست !

alir3za
14-09-2006, 17:44
chovalier
جان جواب ما رو نداديها داداش!

حالا منم يكي ديگه از اين سايتها بهتون معرفي ميكنم بريت حالشو ببرين :

chovalier
15-09-2006, 00:23
chovalier
جان جواب ما رو نداديها داداش!

حالا منم يكي ديگه از اين سايتها بهتون معرفي ميكنم بريت حالشو ببرين :
آخ شرمندتم برادر !!!!!!!!!!
این از اون معدود پستایی بود که من ندیدمش
ببخشید
ببین عزیز ترتیب خاصی نداره یعنی شما که یه بار دیسکانکت می شی آیپیت عوض می شه
ولی به قولی یه صدای آشنا تو گوش من میگه ترتیبی داره و تو داری بیخودی می گی
آره ترتیب داره ولی اگه یه تاپیک با همین موضوع توی انجمن "وب و اینترنت" بزنی خیلی بهتر از اینجا کمکت می کنن
ممنونم
موفق باشی...