PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميخوام يه ميل از طرفه يه شخص ثالث بفرستم !!!

mehdi yari
12-09-2006, 12:05
بازم سلام
من يه ندونم كاري كردم حالا دارم چوبشو ميخورم...
برا اينكه اين قضيه رو درست كنم بايد يه ميل از طرف يكي برا يكي ديگه بفرستم ! ميخواستم بدونم برنامه اي هست كه اينكارو بكنه !؟
واضح تر بگم ، برنامه اي هست كه بشه باهاش يه ميل از طرف يه شخص سوم به طرف مقابل من كه يه دوسته بفرستم !!!
آخه با اين ميل همه مشكلات حل ميشه !!!

AK1
12-09-2006, 12:12
يه نرمافزار به نامAnonym Mailer 3.0 هست كه مي توني از هر آدرسي كه دلت مي خواد ايميل بزني ولي اشكالش اينكه من هر كاري كردم ايميل مي ره تو بلاك صندوق پستي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matin_blue
12-09-2006, 12:49
ميتوني بري تو سايت ايران گيل([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )و قسمته ارسال ايميل به صورت فارسي و بعد به جاي ادرس ايميل خودت،ادرس اون طرف رو بذار.همین دیگه.فکر کنم که اینجوری بشه.نه؟
موفق باشی..بای بای...

mehdi yari
13-09-2006, 01:48
يه نرمافزار به نامAnonym Mailer 3.0 هست كه مي توني از هر آدرسي كه دلت مي خواد ايميل بزني ولي اشكالش اينكه من هر كاري كردم ايميل مي ره تو بلاك صندوق پستي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميتوني لينك دانلود اين برنامه رو بزاري ؟
ممنون

mehdi yari
13-09-2006, 01:51
ميتوني بري تو سايت ايران گيل([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )و قسمته ارسال ايميل به صورت فارسي و بعد به جاي ادرس ايميل خودت،ادرس اون طرف رو بذار.همین دیگه.فکر کنم که اینجوری بشه.نه؟
موفق باشی..بای بای...
حالا تو اين سايتي كه ميگي اسم خود سايتو تو ميل ضميمه نميكني ؟ واضح تر بگم اينكه مثلا" توي ميلي كه برا طرف از طريق اين سايت ميفرستي لينك سايت ايران گيل توش نيست ؟

AK1
13-09-2006, 11:04
اينم لينك دانلودAnonym Mailer 3.0 به همراه كرك (يه فايل لودر هست كه بايد كپي بشه تو پوشه و بجاي اصلي اجرا كني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R£ɀД
14-09-2006, 18:05
اينم لينك دانلودAnonym Mailer 3.0 به همراه كرك (يه فايل لودر هست كه بايد كپي بشه تو پوشه و بجاي اصلي اجرا كني
خيلي خوب بود. ممنون.
من امتحان كردم جواب داد.

divoonejoon
14-09-2006, 18:36
اقا من همين الان تست كردم توي block list هم نمي ره خيلي برنانه جالبيه .. حرف نداره .

AK1
14-09-2006, 21:08
نشد كه چطور مال شما درست كار كرد براي من رفت تو بلاك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

خوشحالم براتون كار كرد ولي ناراحتم براي خودم چرا اينجوريه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R£ɀД
14-09-2006, 23:47
اقا من همين الان تست كردم توي block list هم نمي ره خيلي برنانه جالبيه .. حرف نداره .
براي من هم به bulk ميره !!!! مطمئني كه براي شما اينطوري نيست؟؟؟
آخه براي همه بايد يك جور باشه :sad:

PeS
15-09-2006, 00:04
سلام قابلیت ارسال همزمان به چند کاربر داره؟

R£ɀД
15-09-2006, 00:14
سلام قابلیت ارسال همزمان به چند کاربر داره؟
هر زمان فقط به يك كاربر (ايميل). دقت كنين كه اين نرم افزار جالب و مفيد براي فرستادن ايميل جعلي هست نه اينكه ايميل بمبر باشه.

divoonejoon
15-09-2006, 00:43
سلام دوستان من اولين ميلي رو كه فرستادم توي Inbox رفت كه اومدم اينجا گفتم ولي الان كه دوباره تست كردم متاسفانه ميره تو block ... اگه نمي رفت خيلي خوب مي شد ولي بايد راه حل داشته باشه كسي رسيد به جواب لطف كنه بگه ممنون

AK1
15-09-2006, 00:48
آخه خيالم راحت شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منئهر كاري كردم نشده فكر كنم از پورتي هست كه اين برنامه براي ارسال استفاده مي كنه
شما هم هم تو ياهو امتحان كردين ديگه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

mi.graphist
16-09-2006, 02:19
آقا من يه برنامه مي خوام تا يك ميل رو به مقلا 50 تا ايميل يه جا بفرسته.

hooo_i
16-09-2006, 02:53
شما باید از برنام هایی که برای بومبر کردن ایمیل وجود داره استفاده کنی . این برنامه ها برای بومبر کردن یا اسپم کردن استفاده میشه ، برای همین هم تمامی نامه هایی که میفرسته میره تو پوشه ی bulk . من خیلی دنبال برنامه ای گشتم که بتونه توی inbox بفرسته ، ولی .... ( گشتم نبود ، نگرد نیست ! ) . البته من از سرور های mx1.mail.yahoo.com ..... mx4.mail.yahoo.com استفاده کردم ؛ شاید با ایناست که جواب نمیده .
بهتری برنامه ی این کار هم برنامه ی mail bomber هست که با یک سرچ کوچولو ( تو download.com ترجیحا" ) میتونی گیرش بیاری .
نکته ی بعد اینکه برای اینکه تعداد زیادی ایمیل با یاین برنامه ها بفرستید ، باید طرف رو چند بار add کنید ( تو خود اون برنامه ) . مثلا " یک نفر رو 100 بار add میکنید و بعد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein_Bahal
16-09-2006, 03:18
من يه لينك بهتون ميدم كه توش ميتونين با هر ادرسي كه دوست دارين به هر ادرسي ايميل بزنيد .

من خودم چندين بار امتحان كردمش . تمام ايميل‌ها به Inbox رفت و يه دونه هم اسپم نشد .

اين هم لينك :

To : ادرس طرف مدنظر
Subj : موضوع
From : ادرس جعلي خود
كادر بزرگ : پيغام شما

در اخر هم روي دكمه Submit Query كليك كنيد

Balrog
19-09-2006, 02:24
اين رو هم يه تستى بكنيد و خبرش رو بديد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi yari
19-09-2006, 02:42

دارم دانلودش ميكنم ! دانلود شد...
خيلي ممنون امتحان كردم حتما" خبرشو ميدم...

AK1
19-09-2006, 13:45
من يه لينك بهتون ميدم كه توش ميتونين با هر ادرسي كه دوست دارين به هر ادرسي ايميل بزنيد .

من خودم چندين بار امتحان كردمش . تمام ايميل‌ها به Inbox رفت و يه دونه هم اسپم نشد .

اين هم لينك :

To : ادرس طرف مدنظر
Subj : موضوع
From : ادرس جعلي خود
كادر بزرگ : پيغام شما

در اخر هم روي دكمه Submit Query كليك كنيد

محسن جان دمت گرم حال دادي اساسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اين سايت درست كار مي كنه نامه رو هم تو ايندكس مي زاره تنها مشكل شايد اين باشه كه فايل نمي توني پيوست كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

باز هم تشكر ;)

mpeg
19-09-2006, 15:58
دوست عزیز برنامه IncrediMai این کا رو میکنه به خوبی میتونی از طرف هر کی بخوای میل بزنی ولی یلدم نست رو یاهو خوب کار کنه یا نه

Hossein_Bahal
19-09-2006, 20:01
محسن جان دمت گرم حال دادي اساسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اين سايت درست كار مي كنه نامه رو هم تو ايندكس مي زاره تنها مشكل شايد اين باشه كه فايل نمي توني پيوست كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

باز هم تشكر ;)
akmfad1 جان من كه اينجا هيچ محسني نمي‌بينم . :ohno:

فكر كنم منظورت حسين هستش ؟! :tongue: :tongue:

در ضمن خواهش مي‌كنم . قابل نداشت .