PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید تبلت با 1500

toorajjj
19-04-2015, 14:32
با سلام لطفا بنده حقیر را برای خرید تبلت با بودجه یک میلیون و پانصد راهنمایی بفرمایید. اطلاع خاصی از انواع مدلها ندارم. کاربرد هم بعنوان جایگزین لپ تاپ، استفاده از آفیس و اینترنت و گاهی بازی در حدی که بچه بتونه باهاش بازی بکنه. نکته ایی که نمیدونم این هست که آیا میشه روی تبلت ویندوز نصب کرد یا نه؟ و دیگه اینکه تبلت اندروئیدی خوبه یا ویندوز فون ؟ اگه سوالاتم بی ربط و ساده بود به حساب نبود اطلاعاتم بگذارید. با تشکر

mhda69
19-04-2015, 17:26
با سلام لطفا بنده حقیر را برای خرید تبلت با بودجه یک میلیون و پانصد راهنمایی بفرمایید. اطلاع خاصی از انواع مدلها ندارم. کاربرد هم بعنوان جایگزین لپ تاپ، استفاده از آفیس و اینترنت و گاهی بازی در حدی که بچه بتونه باهاش بازی بکنه. نکته ایی که نمیدونم این هست که آیا میشه روی تبلت ویندوز نصب کرد یا نه؟ و دیگه اینکه تبلت اندروئیدی خوبه یا ویندوز فون ؟ اگه سوالاتم بی ربط و ساده بود به حساب نبود اطلاعاتم بگذارید. با تشکر

تا اونجا ک من میدونم نمیشه روی تبلت اندرویدی ویندوز ریخت و بلعکس...
تبلت اندرویدی واس شما بهتره چوت آزادی عمل بیشتری داری و کلا ساده تره...واس نصب برنامه و بازی هم خودکفا هستین در مقایسه با تبلت ویندوزی و آیپد ک سیستم عاملش ios هستش و یکم سخت تره ازین لحاظ...
اگر انتظاراتت درهمین حده با یه تومنم میشه رفعش کرد...میتونی
ASUS MeMO Pad 8 ME581C
بخری حدودا یه تومن...تقریبا همه چیش خوبه و کمبود خاصی نداره...
اما خب اگر مایلی امکانات و قدرت بیشتری داشته باشی باید tab s سامسونگ بخری ک همه چیش عالیه مخصوصا کیفیت صفحه خیره کننده و فوق العاده بی نظیر...
مدل با اندازه صفحه 8 اینچی حدود 1.300 تومن
Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705

و مدل 10 اینچی حدود 1.600 تومن
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805

ک فکرمیکنم مدل 8 اینچی مناسب تر باشه...
حتما یه رم 32 گیگ سرعت بالا هم مث SanDisk microSD 32GB HC UHC-I Class 10 بخر حدود 70 تومن بنداز روش ک تکمیل شه...بقیه پول هم صرف خرید کیف با کیفیت با سلیقه خودت کن...

غیر ازین 3 مدل هم سراغ چیز دیگه نرو چون قطعا ضعیف ترن و برتری ندارن پس توجیه خرید ندارن...
مبارکه
یاعلی

toorajjj
20-04-2015, 08:38
تا اونجا ک من میدونم نمیشه روی تبلت اندرویدی ویندوز ریخت و بلعکس...
تبلت اندرویدی واس شما بهتره چوت آزادی عمل بیشتری داری و کلا ساده تره...واس نصب برنامه و بازی هم خودکفا هستین در مقایسه با تبلت ویندوزی و آیپد ک سیستم عاملش ios هستش و یکم سخت تره ازین لحاظ...
اگر انتظاراتت درهمین حده با یه تومنم میشه رفعش کرد...میتونی
ASUS MeMO Pad 8 ME581C
بخری حدودا یه تومن...تقریبا همه چیش خوبه و کمبود خاصی نداره...
اما خب اگر مایلی امکانات و قدرت بیشتری داشته باشی باید tab s سامسونگ بخری ک همه چیش عالیه مخصوصا کیفیت صفحه خیره کننده و فوق العاده بی نظیر...
مدل با اندازه صفحه 8 اینچی حدود 1.300 تومن
Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705

و مدل 10 اینچی حدود 1.600 تومن
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805

ک فکرمیکنم مدل 8 اینچی مناسب تر باشه...
حتما یه رم 32 گیگ سرعت بالا هم مث SanDisk microSD 32GB HC UHC-I Class 10 بخر حدود 70 تومن بنداز روش ک تکمیل شه...بقیه پول هم صرف خرید کیف با کیفیت با سلیقه خودت کن...

غیر ازین 3 مدل هم سراغ چیز دیگه نرو چون قطعا ضعیف ترن و برتری ندارن پس توجیه خرید ندارن...
مبارکه
یاعلی
دوست عزیز ممنون از جوابتون و از وقتی که گذاشتید. فقط یک سوالی داشتم و اون اینکه من این تبلت را همانطور که گفتم بیشتر برای جایگزینی لپ تاپ می خام که بتونم روش ویندوز نصب کنم و از امکاناتی مانند نرم افزار آفیس و غیره بتونم استفاده کنم چون جابجا کردن و کار با لپ تاپ سخت تر هست ولی تبلت سبک تر و دسترس تر هست. آیا این تبلت که معرفی کردید میتونه نیاز منو بر اورده کنه؟ آیا اصلا تبلتی هست که بشه روش ویندوز نصب کرد؟ متشکر از راهنماییتون