PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای انتخاب گوشی از بین گوشی های جدید

hichkasesteghlal
16-04-2015, 19:15
سلام
همونطور که از عنوان معلومه میخواستم نظرتونو راجع به خرید گوشی در حدود 2 میلیون بدونم(یکم بالا پایین مورد نداره).خودم بین گلکسی اس 6 و نوت ادج و اچ تی سی ام9 موندم.در ضمن من این گوشی رو واسه 3-4 سال میخوام نگه دارم و باید گوشی عمری باشه!خواهشا راهنمایی کنین که بدجور موندم توش.ملاکم برا گوشی:ظاهر و رابط کاربری و دوربینه

NEED FOR PC
16-04-2015, 21:00
سلام
همونطور که از عنوان معلومه میخواستم نظرتونو راجع به خرید گوشی در حدود 2 میلیون بدونم(یکم بالا پایین مورد نداره).خودم بین گلکسی اس 6 و نوت ادج و اچ تی سی ام9 موندم.در ضمن من این گوشی رو واسه 3-4 سال میخوام نگه دارم و باید گوشی عمری باشه!خواهشا راهنمایی کنین که بدجور موندم توش.ملاکم برا گوشی:ظاهر و رابط کاربری و دوربینه

مقاییسه دوربین M9 رو ببینید کلا باید دورشو خط کشید+ گرمای بیش از حد دستگاه بخاطر اسنپ810 البته بدنه فلزی هم بی تاثیر نبود
بنظرم S6 معمولی انتخاب بهتری میتونه باشه اج ها هنوز کاربردی نیستن
و نوت4 هم نباید فراموش بشه

mhda69
16-04-2015, 23:16
سلام

کاملا با نظر جناب
nvidia oc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موافقم
دقیقا همینطوره
اس6 و نوت4 بهترین انتخاب ها هستن...
مبارکه