PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جمع اوری ارا و نظرات کاربران اینترنت برای تهیه ی گزارش خبری ( اینترنت در سال 93 )

radarz
13-04-2015, 10:35
سلام

در حال جمع اوری ی خبر مفصل درباره اینترنت در سال 93 هستم گفتم ازینجا هم درخواست ها و نظرات کاربران رو جویا شم و در خبر قرار بدم ، می خوام برای یکی از سایت های خبری اونو ارسال کنم --- دوستان هر کسی مشکلی با نت ایران - برخورد شرکت ها با مشتری - قیمت ها - اختلال در سرویس های اجتماعی و ... دارن عنوان کنن در خبر نام کاربران درج نخواهد شد ... من فعلا برم ببینم اقای واعظی حاظر میشه ب سوالات من جواب بده --- بر می گردم :n26:

Aryaeiboy
13-04-2015, 11:31
اختالال های پی در پی در پروتکل Udp . سرعت پایین. کیفیت پایین. قیمت در برابر کیفیت شدیدا بالا. پشتیبانی تمام شرکت ها بی سواد . فیلترینگ به شدت اشتباه و داغون و... بازم بگم؟
گزارش رو توی یه واژه خلاصه کن: افتضاح!

radarz
13-04-2015, 11:33
اختالال های پی در پی در پروتکل Udp . سرعت پایین. کیفیت پایین. قیمت در برابر کیفیت شدیدا بالا. پشتیبانی تمام شرکت ها بی سواد . فیلترینگ به شدت اشتباه و داغون و... بازم بگم؟
گزارش رو توی یه واژه خلاصه کن: افتضاح!

دوست عزیر همه این ها رو می نویسم اما لااقل در یک موضوع کمی توضیح هم بده !!! که بتونم برای گزارش بنویسم نظر یکی از کاربران اینترنت :

مرسی از همکاریت

Aryaeiboy
13-04-2015, 12:12
دوست عزیر همه این ها رو می نویسم اما لااقل در یک موضوع کمی توضیح هم بده !!! که بتونم برای گزارش بنویسم نظر یکی از کاربران اینترنت :

مرسی از همکاریت
عزیزدل مشکل این اینترنت فراتر از این حرفاست. بعدم لازمه واقعا من توضیح بدم اینارو؟! من اینارو گفتم که شما کلا بی خیال این کار بشی. صدها بار گزارش شده صد ها بار اعتراض شده. صدها بار حتی وعده های توخالی داده شده ولی هر روز وضعیت بدتر میشه که بهتر نمیشه.