PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور فایلم را بیرون پرینت بدهم و مطمئن شوم که به نفر بعدی پرینت فایلم را نمیفروشه؟!

ehsan_iace
12-04-2015, 20:16
بعضی از این دفاتر فنی کار جانبی‌شان این شده که تحقیقها و فایلهای ورد و pdf مشتریانشان را داخل کامپیوترشان نگه دارند تا بتوانند به مشتریان بعدی بفروشند

خیلیها هم که پرینتر ندارند و بیرون فایلهایشان را پرینت میکنند این مطلب را نمیدانند

کسی راهی سراغ داره که بشه از این کار جلوگیری کرد؟
(منظورم این نیست که برای هر بار پرینت بروم با مسئولش صحبت کنم و یا مرتب سرک بکشم تو مانیتورش که داره چی کار میکنه!)

Atghia
12-04-2015, 21:00
بعضی از این دفاتر فنی کار جانبی‌شان این شده که تحقیقها و فایلهای ورد و pdf مشتریانشان را داخل کامپیوترشان نگه دارند تا بتوانند به مشتریان بعدی بفروشند

خیلیها هم که پرینتر ندارند و بیرون فایلهایشان را پرینت میکنند این مطلب را نمیدانند

کسی راهی سراغ داره که بشه از این کار جلوگیری کرد؟
(منظورم این نیست که برای هر بار پرینت بروم با مسئولش صحبت کنم و یا مرتب سرک بکشم تو مانیتورش که داره چی کار میکنه!)

سلام راه حل خاصی نداره!
مثلا نمیشه بگیم فایل پی دی اف رو قفل بگذارید که قابلیت پرینت نداشته باشه چون خودتون میخواید پرینت بگیرید! از طرفی الان بعضی برنامه ها هست که قفل رو برمیداره...

تنها میشه گفت به جایی که مطمئن هست مراجعه کنید (به مغازه هایی که اطراف دانشگاه نیستند و کارشون به صورت محدود! گرفتن پرینت هست)

توضیح بیشتر اینکه مغازه های اطراف دانشگاهها انواع خدمات تحقیق و ترجمه و تایپ و ...و...دارند این مفازه ها امکان این عمل رو دارند(سرقت مطالب)
ولی یکسری مغازه ها هستند که بصورت محدود در خیابون های دیگه ی شهر پرینت میگیرن(کار اصلیشون نیست) بنظرم اعتماد به اینا بالاتره

SNOW PATROL
12-04-2015, 21:06
سلام به نزدیک ترین کافی نت مراجعه کنید از متصدی بپرسید پرینتر بر روی سایر کامپیوتر ها شیر شده است یا نه؟ در صورت تایید خودتون پشت یک سیستم بشینید و شخصا فایلتون رو پرینت بگیرید.. اینجوری فایلتون رو هم در دسترس کسی قرار نمیدین...

ehsan_iace
13-04-2015, 00:07
سلام به نزدیک ترین کافی نت مراجعه کنید از متصدی بپرسید پرینتر بر روی سایر کامپیوتر ها شیر شده است یا نه؟ در صورت تایید خودتون پشت یک سیستم بشینید و شخصا فایلتون رو پرینت بگیرید.. اینجوری فایلتون رو هم در دسترس کسی قرار نمیدین...سلام ممنون برای راهنمایی‌ات, پرینت با پرینتری که شیر شده فرقی با پرینتر عادی داره یا نه؟ یعنی فایلم را باز کنم و دستور پرینت بدهم و پرینتر را انتخاب کنم و و دکمه print آن پنجره را بزنم؟

befermatooo
13-04-2015, 00:35
سلام ممنون برای راهنمایی‌ات, پرینت با پرینتری که شیر شده فرقی با پرینتر عادی داره یا نه؟ یعنی فایلم را باز کنم و دستور پرینت بدهم و پرینتر را انتخاب کنم و و دکمه print آن پنجره را بزنم؟

دقیقا ، هیچ فرقی نداره

وقتی پرینتر رو سیستمهای دیگه share بشه میتونید خودتون بشینید پشت سیستم دیگه و دستور پرینت بدید .

elvish
13-04-2015, 01:05
فکر نکنم راه اونجوری باشه.

پرینتر های حرفه ای داخلشان هارددیسک هست و حافظه دارند و همه صفحاتی که می کنند رو ذخیره می کنند.

تازه وقتی فلش می زنید می تونه همه اطلاعات فلش تان را اتوماتیک و بدون اطلاع شما بدزدد.(حداقل فقط قایلی که می خواین پرینت کنین رو بذاری توش.)

می تونن برنامه ای نصب کنند که فایل های پرینت شده رو ذخیره کنه.

------------------

با پرینتر ساده پرینت کنید.

جایی پرینت بدین که تبلیغ مقاله و پروژه آماده رو نکنه.

اگر جای حرفه ای پرینت کنید ممکنه کارمند شان دزدی کنه یا هاردشان به سرفت بره و فایل شما هم پخش شه.

مغازه کوچکی که صاحبش پیره و فنی نیست شاید بهتره.

-------

اگر خیلی براتون مهمه می تونید یک CD یا فلش حاوی سیستم عامل زنده درست کنید.(کامپیوتر رو باهاش بوت کنید) میتونه لینوکس یا ویندوز باشه.

بعد از داخل این سیستم عامل خودتان فایل تان را پرینت کنید.

برای اینکار:

۱. اطلاعات کمی فنی لازمه

۲. نیاز به نصب درایور پرینتر هست

۳. باید اجازه بوت از USB یا CD توسط صاحت مغاره به شما داده بشه.

۴. با چک کردن مدل پرینتر دقت کنین حافظه داخلی نداشته باشه

EHSANRF
13-04-2015, 01:26
اگه لپتاپ دارین بغضی کافی نت ها چاپگر بیسیم دارن، میتونی با وایرلس پرینت بگیری
یا اینکه کابل شبکه میخورن، میتونی کابل بگیری بزنی و پرینت کنی

hamid315
13-04-2015, 02:46
شما چند صفحه چند صفحه پی دی اف کن .... قاتی پاتی بعد ببر از سه تا مغازه مختلف پرینت بگیر اخرش برگه ها رو بچین کناره هم