PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور ویندوز 7 : COM Surrogate has stopped working

ali_phd71
12-04-2015, 15:22
با سلام خدمت دوستان
مدتیه وقتی وارد پوشه downloads میشه ارروی که توی عکس مشخص هست رو همش هر دقه نشون میده تا یه چیزی پاک اجرا یا جا به جا کنم فقط هم همین پوشه نه جاها دیگه ویندوز ..
من گفتم شاید از ویندوزه اومدم چنتا فایل رو توی یه درایو دیگه ریختم بازم وقتی سراغشون میرم همین ارور نشون داده میشه! مشکل چیه و راه حل؟
با تشکر فراوان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

scorpion2
12-04-2015, 15:47
با سلام خدمت دوستان
مدتیه وقتی وارد پوشه downloads میشه ارروی که توی عکس مشخص هست رو همش هر دقه نشون میده تا یه چیزی پاک اجرا یا جا به جا کنم فقط هم همین پوشه نه جاها دیگه ویندوز ..
من گفتم شاید از ویندوزه اومدم چنتا فایل رو توی یه درایو دیگه ریختم بازم وقتی سراغشون میرم همین ارور نشون داده میشه! مشکل چیه و راه حل؟
با تشکر فراوان

درود
کَسانی که این مشکل رو داشتن با بروز رسانی Intel display driver از طریق Device Manager > Display Adaptor مشکلشون حل شده شما هم اگر از گرافیک intel استفاده میکنید یه به روز رسانی انجام بدید ببینید مشکلتون حل میشه.

ali_phd71
12-04-2015, 17:52
درود
کَسانی که این مشکل رو داشتن با بروز رسانی Intel display driver از طریق Device Manager > Display Adaptor مشکلشون حل شده شما هم اگر از گرافیک intel استفاده میکنید یه به روز رسانی انجام بدید ببینید مشکلتون حل میشه.
اپدیت زدم میگه خودش اپدیته!

vissoto
12-04-2015, 17:59
با سلام خدمت دوستان
با تشکر فراوان

سلام

فقط با فایلهای ویدئویی این مشکل وجود داره ؟ (در پوشه دانلود فایل ویدئویی هست ؟)

در همین ارور View problem details را بزنید و عکس آن را این جا بگذارید.

ali_phd71
12-04-2015, 18:41
سلام

فقط با فایلهای ویدئویی این مشکل وجود داره ؟ (در پوشه دانلود فایل ویدئویی هست ؟)

در همین ارور View problem details را بزنید و عکس آن را این جا بگذارید.
اره فقط با فایل های ویدیویی مشکل داره

Dew Drop
12-04-2015, 23:53
سلام
تاپیکهای زیر رو مطالعه بفرمایید,مشابه مشکل شماست.

این چه خطاییه؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکل com surrogate has stopped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])