PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دمای بالای کارت گرافیک !!!!

SoroushRanger
10-04-2015, 18:40
سلاک.کارت گرافیک من NVIDIA Geforce G210 هست.
دمای معمولی سیستم وقتی تو دسکتاپم و هیچ نرم افزاری باز نیست 65 درجه و وقتی میام با مرورگر کار میکنم 70و71 درجه میشه!بازی که جای خود دارد چک نکردم:n29:مشکل کجاااست؟؟؟فن کارت گرافیکمم کار میکنه.:n29:

EXTREME
10-04-2015, 18:51
سلاک.کارت گرافیک من NVIDIA Geforce G210 هست.
دمای معمولی سیستم وقتی تو دسکتاپم و هیچ نرم افزاری باز نیست 65 درجه و وقتی میام با مرورگر کار میکنم 70و71 درجه میشه!بازی که جای خود دارد چک نکردم:n29:مشکل کجاااست؟؟؟فن کارت گرافیکمم کار میکنه.:n29:

برای گرافیکتون این دما عادی است مشکلی نداره مشکلاتی مثل فریز شدن یا هنگ کردن و به ریختگی رنگ ها و تصویر و پیکسلی شدن رو که ندارید؟ یا افت فریم در بازی های معمولی؟

SoroushRanger
10-04-2015, 18:55
برای گرافیکتون این دما عادی است مشکلی نداره مشکلاتی مثل فریز شدن یا هنگ کردن و به ریختگی رنگ ها و تصویر و پیکسلی شدن رو که ندارید؟ یا افت فریم در بازی های معمولی؟
ارور Display Driver Has Stopped Respondig and Has Successfully recovored خیلی زیاده و اعصابم رو بهم میریزه!
گاهی اوقات این ارور دو سه بار پشت سر هم اتفاق میفته و بعدش ارور بلو اسکرین مربوط به تایم اوت نمیدونم چی چی میده!
بازی های معمولی رو هم که به زور اجرا میکنه!مثلا بازی Fifa 14 رو روی رزولوشن 800*600 و در حالت Low به زور اجرا میکنه.
در ضمن وقتی میخوام بازی کنم حتما باید سیستم رو ریست کنم،بعد همین که بالا اومز سریع برم تو بازی!هر عمل اضافی ای هم موجب این ارور Display driver ... میشه!!!همین الانم که دارم تایپ میکنم در حالی که فقط مرورگر کروم بازه دما 71 درجه هستش!چه برسه بخوام برم تو بازی و کارای سنگین!
سایر مشخصات سیستم:
RAM:4G
CPU:Intel Pentium D 3.4 GH
Video Card:Nvidia Geforce G210,1G
Monitor:LG Flatron L1730S
همه درایور ها هم آپدیت هست.

EXTREME
10-04-2015, 19:34
دمای گرافیک که دمایی نیست مشکل ساز باشه این ارور هم که میاد زیاد به دما مربوط نیست برای رفع این ارور راه های زیادی پیشنهاد شده مثل تعویض ویندوز آپدیت درایور گرافیک تست با ورژن های پایین تر درایور آپدیت بایوس مین غیرفعال کردن قابلیت uac و aero peek نصب درایور به روش have disk البته یک روش دیگری هم هست از طریق رجیستری میشه اینکارو کرد تو یوتیوب سرچ کنید روشش رو تصویری توضیح داده اگر درست نشد گرافیک میتونه مشکل داشته باشه

goldcom
10-04-2015, 20:14
من مشکل به هم ریختگی تو فایرفاکس دارم
اینم مربوط به گرافیک میشه ؟

SoroushRanger
23-06-2015, 21:43
دمای گرافیک که دمایی نیست مشکل ساز باشه این ارور هم که میاد زیاد به دما مربوط نیست برای رفع این ارور راه های زیادی پیشنهاد شده مثل تعویض ویندوز آپدیت درایور گرافیک تست با ورژن های پایین تر درایور آپدیت بایوس مین غیرفعال کردن قابلیت uac و aero peek نصب درایور به روش have disk البته یک روش دیگری هم هست از طریق رجیستری میشه اینکارو کرد تو یوتیوب سرچ کنید روشش رو تصویری توضیح داده اگر درست نشد گرافیک میتونه مشکل داشته باشه
سلامی مجدد !
کارت گرافیکمو به کل عوض کردم !
AMD Radeon HD5450 2G گرفتم .
منتهی هنوزم ارور Display driver stopped responding and has successfully recovered میاد ! یعنی مشکل از کجاشه پس ؟؟؟ همه کارا رو هم انجام دادم .uac , aero peek , registry و ....

EXTREME
23-06-2015, 22:52
سلامی مجدد !
کارت گرافیکمو به کل عوض کردم !
AMD Radeon HD5450 2G گرفتم .
منتهی هنوزم ارور Display driver stopped responding and has successfully recovered میاد ! یعنی مشکل از کجاشه پس ؟؟؟ همه کارا رو هم انجام دادم .uac , aero peek , registry و ....

از چه ویندوزی استفاده میکنید؟

SoroushRanger
24-06-2015, 10:30
از چه ویندوزی استفاده میکنید؟
سون-64 بیت-آلتیمیت.

EXTREME
24-06-2015, 20:49
با یک ورژن دیگه ویندوز تست کنید با 32 بیتی هم تست کنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

SoroushRanger
24-06-2015, 20:53
با یک ورژن دیگه ویندوز تست کنید با 32 بیتی هم تست کنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
عوض کردم .ویندوز 8.1 ، 64بیت ، اینتر پرایز .
تا الان که درست بوده و خوشبختانه مشکلی پیش نیومده .
ویرایش :
الان ارور اومد ! EXTREME

SoroushRanger
26-06-2015, 00:31
عوض کردم .ویندوز 8.1 ، 64بیت ، اینتر پرایز .
تا الان که درست بوده و خوشبختانه مشکلی پیش نیومده .
ویرایش :
الان ارور اومد ! @EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویندوز سون -32 بیتی - آلتیمیت
بازم این مشکل میاد . EXTREME
بی زحمت جواب بدین