PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia Z2 ? Samsung S5. کدومشون؟ چرا؟

8nights&7days
09-04-2015, 16:43
سلام. بین اون دتا موندم. کدومش ؟ چرا ؟

a_bayan
09-04-2015, 19:41
سلام...شما باید استفاده و یا حداقل انتظاراتتون رو از یه گوشی بگین....
اما...
سامسونگ اس5 بخاطر صفحه نمایش فوق العاده دوربین بسیار عالی.
اکسپریا زد2 بخاطر سرعت بالا...دوربین قوی....کیفیت بدنه بهتر...رم بیشتر.....(ارزونتر)

farshad0123
09-04-2015, 21:05

Z2بهتره گلكسي اس5 ميگن ال سي ديش.مشكل داره
S5 بدنش ضعيفه
Z2كيفيت صفحش زياد خوب نيست
Z1 تصوير شفاف تري نسبت به z2داره ولي ايندفعه z1 هنگ ميكنه وويبرش مشكل پيدا ميكنه

clau
09-04-2015, 21:22
Z2بهتره گلكسي اس5 ميگن ال سي ديش.مشكل داره
S5 بدنش ضعيفه
Z2كيفيت صفحش زياد خوب نيست
Z1 تصوير شفاف تري نسبت به z2داره ولي ايندفعه z1 هنگ ميكنه وويبرش مشكل پيدا ميكنه

z1 یکی از نقاط ضعف اصلیش صفحه نمایششه که ارزش خریدش پایین میاره - دوربینش هم نویز زیادی داره و از رده خارجه :n01:

سونی از زد 2 تازه صفحه نمایشش درست کرده صفحه نمایشی که روی زد 2 و زد 3 هست قابل مقایسه با گوشی های قبل سونی نیست که فاجعه بودن صفحه نمایشاش

اس 5 هم قبل اومدن نوت 4 بهترین صفحه نمایش بازار داشت از نظر کیفیت و شفافیت صفحه نمایشش و مشکلی هم نداره خودمم اس 5 دارم

NEED FOR PC
09-04-2015, 21:29

سلام S5 بهتره

farshad0123
09-04-2015, 21:43
z1 یکی از نقاط ضعف اصلیش صفحه نمایششه که ارزش خریدش پایین میاره - دوربینش هم نویز زیادی داره و از رده خارجه :n01:

سونی از زد 2 تازه صفحه نمایشش درست کرده صفحه نمایشی که روی زد 2 و زد 3 هست قابل مقایسه با گوشی های قبل سونی نیست که فاجعه بودن صفحه نمایشاش

اس 5 هم قبل اومدن نوت 4 بهترین صفحه نمایش بازار داشت از نظر کیفیت و شفافیت صفحه نمایشش و مشکلی هم نداره خودمم اس 5 دارم

من z1 و z2 رو كنار هم ديدم z1 با اينكه صفحش tft بود ولي كيفيتش شفاف تر و رنگها زنده تر بودن
S5چطوره؟من بين s5 و z2 و one e8 نميدونم كدومو بگيرم

clau
09-04-2015, 21:49
من z1 و z2 رو كنار هم ديدم z1 با اينكه صفحش tft بود ولي كيفيتش شفاف تر و رنگها زنده تر بودن

من خودم 9 ماه میشه اس 5دارم الان هم اندروید ال منظقه پاناما روش فلش زدم

تا الان خدا رو شکر مشکلی باهاش نداشتم

صفحه نمایش و دوربینش که حرف نداره با اندروید ال که براش اومده سرعت گوشی و دقت فینگر پرینتش به نحو محسوسی بالا رفته و همه چی اوکیه

تنها عیبی که منتقدا ازش میگیرن همون بدنه گوشیه

تو این 9 ماه که دارمش با مشکلی مواجه نشدم

من راستیتش با اچ تی سی تا الان کار نکردم و نمیتونم نظری بدم

ولی زد 2 چند نفر تو همین فروم خریدن راضی هم هستن

تو تاپیک زد2 و اس 5 هم سوال بپرسی از کسایی که این گوشی ها رو دارن نظرشون درباره گوشی میگن:n01:

NEED FOR PC
09-04-2015, 21:54
S5 بصرفه ترین هست اگه با بدنش مشکل دارینA7 بگیرین!
یک مقدار درباره دوربین Z2هم تحقیق کنین ..! توشب مثلا!!
سونی استاد خرابی قطعات هست بهتره سمتش نرین Failure rate سونی حرف نداره :))

farshad0123
09-04-2015, 22:17
من خودم 9 ماه میشه اس 5دارم الان هم اندروید ال منظقه پاناما روش فلش زدم

تا الان خدا رو شکر مشکلی باهاش نداشتم

صفحه نمایش و دوربینش که حرف نداره با اندروید ال که براش اومده سرعت گوشی و دقت فینگر پرینتش به نحو محسوسی بالا رفته و همه چی اوکیه

تنها عیبی که منتقدا ازش میگیرن همون بدنه گوشیه

تو این 9 ماه که دارمش با مشکلی مواجه نشدم

من راستیتش با اچ تی سی تا الان کار نکردم و نمیتونم نظری بدم

ولی زد 2 چند نفر تو همین فروم خریدن راضی هم هستن

تو تاپیک زد2 و اس 5 هم سوال بپرسی از کسایی که این گوشی ها رو دارن نظرشون درباره گوشی میگن:n01:

راستش من اگه بخوام s5بگيرم مجبورم بدون گارانتيشو بگيرم چون بيشتر از 1200000 تومن نميتونم بيشتر هزينه كنم الان s5با گارانتيش فكر كنم حدودا 1400000تومن باشه به نظرتون اگه خواستم بگيرم بدون گارانتيش مشكلي نداره؟
بعدش s5 چند مدل داره كه سي پي يو هاشون با هم فرق دارن الان كدوم مدلش خوبه؟

clau
09-04-2015, 22:30
راستش من اگه بخوام s5بگيرم مجبورم بدون گارانتيشو بگيرم چون بيشتر از 1200000 تومن نميتونم بيشتر هزينه كنم الان s5با گارانتيش فكر كنم حدودا 1400000تومن باشه به نظرتون اگه خواستم بگيرم بدون گارانتيش مشكلي نداره؟
بعدش s5 چند مدل داره كه سي پي يو هاشون با هم فرق دارن الان كدوم مدلش خوبه؟

الان تو رشت با 1300 میشه با گارانتی ماکروتل گیر آورد
بعضی از جاها هم که مهلت تست چند روزه بعد خرید میدن
اگه قصد خرید گوشی دارید حتمن گوشی پلمپ تهیه کنید و بعد تحویل گوشی همه موارد از قبیل دوربین و اسپیکر و باقی مسائل چک کنید تا مشکلی پیش نیاد
اس نسخه اگزینوس همون 8 هسته ( g900h) که من این مدلش دارم
اس5 نسخه اسنپ که کم گیر میاد(g900f)

اس 5 نسخه اگزینوس من ترجیح دادم تو بنچمارکها هم امتیاز بیشتری نسبت به نسخه اسنپ آورده و عملکرد بهتری داشته

من این مدل با گارانتی گرفتم چون 80-90 تومان زیادتر برا گارانتی برام چیزی نبود

TimeWarp
10-04-2015, 15:19
الان تو رشت با 1300 میشه با گارانتی ماکروتل گیر آورد
بعضی از جاها هم که مهلت تست چند روزه بعد خرید میدن
اگه قصد خرید گوشی دارید حتمن گوشی پلمپ تهیه کنید و بعد تحویل گوشی همه موارد از قبیل دوربین و اسپیکر و باقی مسائل چک کنید تا مشکلی پیش نیاد
اس نسخه اگزینوس همون 8 هسته ( g900h) که من این مدلش دارم
اس5 نسخه اسنپ که کم گیر میاد(g900f)

اس 5 نسخه اگزینوس من ترجیح دادم تو بنچمارکها هم امتیاز بیشتری نسبت به نسخه اسنپ آورده و عملکرد بهتری داشته

من این مدل با گارانتی گرفتم چون 80-90 تومان زیادتر برا گارانتی برام چیزی نبود

دقت متوسط سنسور تشخیص اثر انگشت
تغییر نکردن سرعت انتقال فایل با پورت USB 3.0
پشتیبانی نکردن از وضوح 4K در خروجی تصویر MHL
صدای نچندان بالای اسپیکر
دارا نبودن لرزشگیر دست برای فیلم برداری و عکاسی

نکات بالا رو از نکات ضعف اس فایو می دونن. نظر شما در این موارد چیه؟ (به خصوص آبیه)
از کدوم مغازه تو رشت خریدید؟ مطهری یا لاکانی ؟ :n02:

این دو سیم کارتی که برای این گوشی ارائه میدن قانونیه . منظورم اینه که اصلا شرکت دو سیم کارتشو زده یا ساخت چین و پاکستان و ایناست ؟

clau
10-04-2015, 18:02
نکات بالا رو از نکات ضعف اس فایو می دونن. نظر شما در این موارد چیه؟ (به خصوص آبیه)
از کدوم مغازه تو رشت خریدید؟ مطهری یا لاکانی ؟ :n02:

این دو سیم کارتی که برای این گوشی ارائه میدن قانونیه . منظورم اینه که اصلا شرکت دو سیم کارتشو زده یا ساخت چین و پاکستان و ایناست ؟

دقت فینگرپرینت اس 5 در اندروید ال به نحو محسوسی بالاتر رفته
صدای اسپکیرش خوبه از گوشی قبلیم که اس 3 بود کیفیت و میزان بلندی صدای بالاتری داره
لرزشگر دست دیجیتال یا همون ois اس 5 نداره
ولی دوربینش چه در عکاسی چه فیلمبرداری فوق العاده عمل میکنه
من مادربردم usb 3 داره اینکه میگن سرعت انتقالش با usb3 هیچ فرقی با usb2 نداره بیشتر به جوک شبیهه:n29:
مدل دو سیمکارته اس 5 هم سامسونگ داده به بازار در صورت تمایل میتونین مدل 2سیم کارتش هم تهیه کنید - گوشی های سامسونگ هم تولید کره- ویتنام- چین هستن این مدل 2سیم کارتش هم همینطور

من گوشی 9ماه قبل از بازار موبایل راسته مطهری خریدم موبایل فروشی کوروس

با گارانتی ماکروتل و 32گیگ رم و قاب ژله ای و برچسب ضد خش 1950 برام در اومد

farshad0123
11-04-2015, 02:47
انتخاب بين z2 و s5. و e8 خيلي سخته
راستي s5مثل اينكه صداش از boom sound اچ تي سي بهتره تو بنچمارك قدرت اسپيكر s5 رو زده بود 81 و e8 رو زده بود 76 پس چطور ميگن e8صداش عاليه؟:n13: