PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلکسیون عطر اعضا

Atghia
09-04-2015, 11:13
دوستان خوب عطرباز و عطردوست مشارکت می طلبیم:n17:

دنیای عطر و ادکلن هم عالمی داره! بعضی ها با عطرهاشون خاطره ها دارند
بعضی ها هم عاشق عطرهاشون هستند:n12:

این تاپیک ایجاد میشه تا دوستانی که مایلند از عطرهاشون عکس بگذارند :n40:البته عکس از عطرهای خودشون نه سرچ از اینترنت :دی
میتونید خودتون مدیریت کنید که مثلا در چند بخش با توضیح کلکسیونتون رو معرفی کنید نیازی نیست صرفا یک پست باشه:n26:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چندتا نکته لازمه که بگم:

اگر بیان تجربه هم بشه که مثلا این عطر چطور هست و چرا براتون دوست داشتنی هست خیلی بهتر خواهد بود

اینجا رقابتی درکار نیست که بگیم فلانی 20 تا عطر داره یکی دیگه 2 تا!تعداد مطرح نیست اصلا شما میتونید از 3 تا عطری که خیلی دوستشون دارید هم عکس بگذارید!

بازهم تاکید میکنم اینجا همه کاربران عادی هستند و انتظار نمیره نظیر کلکسیونرها تعداد زیادی عطر در عکسها باشه یا مثلا طرف فروشنده هست عطرهاشو بزاره بعکسه یا از همسایه و فامیل قرض کنه...

لطفا نظراتی مثل اینکه چه خوبه و این چند و مسائل مشابه مطرح نشه! تاپیک پرسش و پاسخ عطر با عنوان "انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" در انجمن موجوده

metalhead_forever
09-04-2015, 12:04
با تشکر از استارتر

این عکس فقط مربوط به عطر های فعلی هست...
شرمنده به خاطر کیفیت پایین... دوربین بهتری نداشتیم!
خوب کاملا" واضحه و نیاز به معرفی نداره:
Aqva Pour Homme از Bvlgari
Homme Intense از Christian Dior
Polo Blue از Ralf Lauren

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از آکوا برای استفاده روزمره بیشتر استفاده میکنم. از پولو هم برای قرار های دوستانه و مهمانی های نیمه رسمی بیشتر استفاده میکنم. از هوم اینتنس هم برای مهمانی ها و ملاقات های رسمی استفاده میکنم. البته با توجه به گرم شدن هوا هوم اینتنس به کنج گنجه پناه میبره تا پاییز...
خوب بین دو عطر خنکی که دارم به نظرم پولو با کلاس تر و شیک تره... هوم اینتنس هم که معرف دوستان هست.
همون طور که میبینید بیشتر از عطرهای همه پسند استفاده میکنم و خبری از عطر های خیلی خاص نیست.... شاید عطر بعدیم که یه خورده خاص باشه و قطبی Terre de Hermes باشه... در هر صورت بیشتر از عطر های همه پسند استفاده میکنم و ریسک نمیکنم!

mf.designing
09-04-2015, 12:57
تاپیک خیلی جالبی میشه
ممنون بابت ایده ایجادش :n16:
و اما من :n02:

تصاویر اول :

از بین همشون نارسیسو رو ترجیه میدم برا موارد خاص ! (دم کوهیار عزیز گرم در این مورد ! :n02:) عاشق اونتوس هم بودم که ردش کردم رفت و فعلا از ماین بجاش بهره میبریم ! :n02: خدائی خیلی گرون بود واسم !
از لحاض رایحه بیش تر عاشق رایحه های تلخ و بیشتر خنک هستم

و اما این دوتا مورد که ازشون خداحافظی کردم !

و در نهایت به زودی این مواردم به لیست اضافه میکنم کم کم : (دوستان نظری داشتن خوشحال میشم بشنوم - برا غیر 2 مورد اول مطمئن نیستم!)

Dior Aqua Farenhight
CH for men
Polo Blue
Lacoste White
Tom Ford Noir
Lancome Hypnose

منتظر تصاویر زیبای دوستان هم هستیم:n12:

Atghia
09-04-2015, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر میکنم الان همه انتظار دارند کسی که همیشه به این و اون عطر توصیه میکنه خودش یک قفسه پر از عطر داشته باشه :n31:
در صورتی که اینطور نیست:n39:
برای شروع من هم عکسی از خوشبو کننده هایی که برای مصرف روزانه استفاده میکنم میگذارم.

بادی اسپلش ویتوریا سکرت با بوی غالب عنبر تا چندهفته قبل خیلی ازش استفاده میکردم.

اسپری چنل چنس صورتی از برند body care هم به درد هوای بهاری خوب میخوره

عطر ایتس می از جاکومو که یکی از علاقه مندی های نامبر وان من هست

عطر بسیار ملایم و لطیف میوه ای-گلی از برند بورژوا

عطر سی کی وان شوک بهترین انتخاب من برای استفاده در محیط کار یک عطر چهارفصل ایده آل که ازش خسته نمیشم

و عطر آکوا از روبرتو کاوالی که عطر خنک و جالبیه(این عطر من اصل نیستش از این الکی هاست :دی)

نکته اینکه در مصارف روزانه و وقتی قراره شما در محیط کار یا کلاس حضور داشته باشید نباید عطرهای خیلی با پخش بالا یا خیلی گرم استفاده کنید چون جلوه ی بدی داره

ملا نصرالدین
09-04-2015, 13:58
اینم از اودکلن های من

پر واضح هست که من از عطرهای مردانه بیشتر خوشم میاد.مخصوصا اون بلک

این divine رو جدید گرفتم که دوستش میدارم

بوی گرم اون کوچولوئه که قدیمی و هدیه هم هست رو اصلا دوست ندارم.

arash59b
09-04-2015, 14:44
عطرهای زیادی هستند که ازشون خوشمون میاد و دوستشون داریم ممکنه خیلی گرون هم باشند ولی اونایی که تک خاطره زندگی انسان میشن تاجایی که جسم بی جوهرشون رو هم از خودمون دور نمی کنیم معدود هستند.
دو رایحه هستند که به معنای واقعی بعد از سالها هنوز ذره ای از دوست داشتنشون برام کاسته نشده و همیشه روی میزکامپیوترم کنارم قرار دارند و هراز گاهی رایحه شون رو استشمام می کنم تا روحم تازه بشه هرچند مدت هاست که فقط چندقطره تو شیشه شون باقی گذاشتم تا نبودنشون رو بطور کامل حس نکنم

عکس از همه ادکلن ها نزاشتم چون خیلیاشون میان و میرن. هرچند اونها هم خاطره می سازند ولی خاطره از رایحه هاشون فقط برای یاداوری خوبه نه برای حسرت خوردن به نبودشون

دانهیل ایکس سنتریک (اعجوبه فراموش نشدنی دانهیل)
تک بویی که هیچوقت دیگه مثلش رو پیدا نکردم

Gilopa
09-04-2015, 15:02
من متاسفانه به دلیل کمبود جا مجبور شدم پس از سالها عطرهای محبوبم رو دور بریزم .. عطرهایی چون channel alure homme sport یا ck one کلاسیک و دوست داشتنی که تو عکس نمیبیندشون ...
الان فعلا اینها رو دارم ازشون عکس گرفتم :

dior homme cologne رو که میبینید .. عطر گرون قیمت اما بی خودیه .. بوی مرکبات .. مخصوصا لیمو به شدت توش حس میشه . کلا پیشنهاد نمیکنم نمیدونم چرا انقدر معروفه و من بدون تست گرفتمش .
یه کار خیلی خوب و خوش قیمت از کمپانی kenzo اون گوشه سمت راست میبنید . الان فصل تابستونه به شدت این عطر خوش بو و خنک رو بهتون پیشنهاد میکنم جزو محبوب ترین کارهای فصل گرمه برام ..
3 تا کار از versace حضور دارند:n09:رنگ سبزو خیلی میپسندم ...

نمیدونم دوستان عطرهای malaysia که دهه هفتاد زیاد ازش استفاده میشد در سطح کشور رو یادشون میاد ؟؟ تو عکس کاری از Armand basi میبینید .. این کار بویی بسیار نزدیک به malaysia داره و یاد آور خاطرات من با این عطره .

shervin1996
10-04-2015, 13:47
سلام
این هم عطر های کمِ بنده ...

(عکس رو به دلیل اضافه شدن یک عطر جدید دوباره لود کردم)

البته به عطرهای تخلیه شده به جز لالیک دسترسی نداشتم.
بله دوتاهم عطر زنانه!(سمت چپ : 1.ورساچه برایت کریستال 2.گوچی گیلتی) اینا برای دوران جاهلیت در زمینه عطره:n02: چندتا عطر بعد ازاینها اومده وخالی شده و این ها به دلیل استفاده کم هنوز عطر دارن. از افراد خانواده هم کسی بهشون علاقه نداره جز خودم که خیلی نمیتونم مصرف کنم. قاعدتا باید هدیه بدم اما دلم نمیاد:n31:
پنجمی از سمت راست ورساچه منه که تازه خریدم وعاشق رایحه سیگاریشم.
لالیک انکر نویر رو که همه عالم میشناسن:n06:
اون کوچیکه اشانتیون گوچی پور هوم 2 ئه با رایحه ای مخلوط از چای و دارچین وتنباکو که از عالی ترین رایحه های عمرمه.
Solid و Treasure هم عطرهای خنکی هستن که اولی بوی مرکباتی وادویه ای داره که خیلی دوسش دارم و دومی تقریبا بویی شبیه به آکوا فارنهایت و دانهیل فرش داره.
الان هم که به تحقیق درمورد عطرها مشغولم این کلکسیون رو جمع کردم :

تقریبا اصل تمام این عطرهارو تست کردم و الان عطرهای مورد علاقمو انتخاب کردم که به مرور خواهم خرید.
در میان همه این ها بلک ایکس اس از پاکو رابان برام حرف اول رومیزنه و بعد عطرهای دیگه ای مثل کرید سیلور مونتاین واتر و گرین آیریش، آلور هوم اسپرت، سی اچ،لاگوست سبز،تام فورد بلک ارکیدو ...

واین هم اسپری های بدن:

ازبین اینها مالیبو پلی بوی و شماره12 بیک رو بیشتر ازهمه دوست دارم و بعد لاگوست اسنشل که همگی رایحه هایی خنک وسبز دارن. نیوه آ ها هم که بحثش جداس;)

Atghia
10-04-2015, 14:19

اینم از یکسری دیگه از عطرام:n17:
دوتای بالایی از بهترین عطرهایی هستند که داشتم و دیدم که اینقدر پخش و ماندگاری خوب و بالایی داشته باشند!

اتیمو از سالواتوره فرگامو با رایحه ای گلی و چهارفصل
و عطر زنونه جان ریچموند که بوی تقریبا میشه گفت گرمی داره و بیشتر بدرد پاییز و زمستون میخوره البته من که در بهار هم ازش استفاده میکنم:n31:
عطر بعدی یک عطر گلی-میوه ای خیلی جالب با بوی غالب ارکیده و نارنگی هست که بسیار خوش رایحه هست ولی ماندگاریش زیاد نیست منظورم عطر پرمیر ژور از برند نینا ریچی هستش
عطر بعدی اسنس از برند نارسیسو رودریگز هست که عطر خنک با بوی غالب رز البته نه رزی که در سایر عطرها حس میشه بلکه بصورت خاصی طراحی شده...ماندگاری بالا و پخش متوسط رو به بالا

و آخری هم 212 گلم از کارولینا هررا که عطری کاراملی شکلاتی هست که ماندگاری و پخش قابل توجهی داره و چهارفصل هست اگرچه که میگن خنکه ولی من مناسب تابستون نمیدونمش(به دلیل رایحه ی نه چندان خنک!)

+

دوستان لطفا در اپلود سنتر انجمن اپلود کنید که عکسها همیشگی رویت بشن و همچنین اگر کاهش حجم در عکسها اعمال بشه ممنون میشم:n40:

habib mahvare
10-04-2015, 16:13
اینم از عطرهای من و همسرم.از سری قدیم ادکلن آمیتا باچان رو روست دارم که عکسش هم روشه.(کاری از شرکت لومانیه.دنبالش میگردم تا یه دونه یدکش رو هم داشته باشم.کسی اگه خبر داره که کجا میفروشن بهم خبر بده ممنون میشم).
از سری جدید هم پرفیوم ایو سن لورن رو واقعا دوست دارم.با ماندگاری فراوان و خوشبویی فوقالعاده.اون ریچمن هم از کارای قدیمی و نوستالژیکه برام.لالیک و آکوا بولگاری هم که معرف دوستان هست.به طور کلی کارهای تلخ و تند و ترش رو دوست دارم.زیاد علاقه ای به کار های شیرین ندارم.جگوار آبی و اکسیژن لانوین هم واسه تابستونمه.اون سمپل ها رو هم دارم تا براورد کنم ببینم نسبت به پولشون میتونم علاقمند بشم بخرمشون یا نه.لی کوپ و بوگارت رو هم که دیگه همه میشناسن از کارای نسبتا قدیمیه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
12-04-2015, 16:22
تاپیک خوبیه ممنون
از راست به چپ
1 Chrome Sport Azzaro
2 CK One Shock
3 Smith & Wesson
4 Lalique Pour Homme
5 La Nuit de L'Homme YSL

Meisam
13-04-2015, 15:51
سلام
تشکر بابت این تاپیک :n11:
البته من قصد داشتم یک مدل دیگه توی این تاپیک پست ارسال کنم و عطرها رو به صورت تک به تک قرار بدم و یک توضیحی
در موردشون بنویسم و احیانا خاطره ای اگه دارم یا تجربه ای خاص که داشتم رو در مورد هر عطر به صورت جداگانه ذکر کنم.

ولی الان تصمیمم رو عوض کردم و به صورت چند تا "مجموعه عطر" توی چند پست، عطرهام رو قرار میدم. :n02:
توی این پست سعی کردم مجموعه ی عطرهایی که بیشتر باهاشون خاطره دارم و بیشتر دوستشون میدارم رو قرار بدم و
فارغ از قیمتشون اونها رو توی این عکس کنار هم گذاشتم، برای من تاثیرگذاری، خاطره و ماندگاری بوی این موارد در حافظم
دلیل چیدنشون در کنار هم بود.

نشسته از چپ به راست :
He Wood DSQUARED² ( خنک و تلخ و تند / رایحه ای از ترکیبات جنگلی و چوب های معطر ، اولین چیزی که بعد از شنیدنش به ذهنم میرسه گیرایی و قدرتش هست )
Halston-Z14 ( گرم و تند و تلخ / عطر تند و تیزی هست و رایحه ی چرم ازش قابل تشخصیه )
Lanvin L`Homme ( خنک و ملایم و مقداری هم شیرین / من رو یاد نادال تنیسور میندازه که یک دوره مدل تبلیغاتی این عطر بود و از همون زمان این عطر از چشمم افتاد :n02:
عطر شادابی هست برام و برای زمان هایی که زیادی شاد هستم استفادش میکنم که مشخصا زیاد استفاده نشده :n02: مشک و عنبر هم از نت های اصلیش هست )
Diesel - FUEL FOR LIFE ( مقداری گرم و شیرین / مقداری آکوردهای چوبی هم ازش به مشام میرسه )
Grey-Grey ( یکی از خاطره انگیز ترین عطرهام همین عطر هست، با رایحه ای ملایم با نت هایی شیرین ملایم )
Jaguar Prestige Spirit ( خنک و ملایم و یکم هم تلخ / جزو گروه سرخس مانند میشه قرارش داد )
Invictus Paco Rabanne ( خنک و تند / جدیدا خیلی ازش خوشم اومده و زیاد استفاده میکنم ازش ، توش نت های چوب و نت های دریایی به مشام میرسه )
F by Ferragamo Black ( تلخ و مقداری هم گرم / یکی از عطرهای مورد علاقم که روش حساب زیادی باز میکنم ، اگر نتونم بین عطرهام گزینه ای رو انتخاب کنم این عطر رو انتخاب میکنم )

ایستاده از چپ به راست :
Hugo Boss Collector's Edition (شیرین ، شیرین ، شیرین / یکی از عطرهای قدیمی من که به شدت بهش علاقه دارم بخاطر گیرایی وحشتناکش ، مشکلم باهاش اینه که بدنش شیشه ای نیست
و تقریبا سنگینه و بخاطر همین من اصلا نمیتونم متوجه بشم چقدر از عطر باقی مونده و به همین دلیل به شدت کم ازش استفاده میکنم )
Essential Lacoste ( شیرین و ملایم / در یک کلمه عالی و دلچسب ... این عطر برای من عطره P30world هست و به شدت بهش علاقه دارم {هر چند خیلی ها ممکنه این عطر رو بی کلاس یا تکراری بدونن}
ولی برای من خیلی ارزشمنده و به همین خاطر توی این سری گذاشتمش و متاسفانه سرش رو هم در یک حادثه از دست دادم :n28: )
Gucci by Gucci Pour Homme (خنک و تلخ / یکی از عطرهای خاص که بسیار دوستش دارم و بسیار هم کم ازش استفاده میکنم ، هم به دلیل قدیمی بودن و هم به دلیل اینکه داره کم کم به ته دیگش میرسه :n02:
همراه با لباس رسمی اگر جلوی بوفه عطرهام برای انتخاب عطر بایستم بی شک اولین و آخرین انتخابم همین عطر خواهد بود )

ادامه دارد ...
مرسی.
میثم :11:

Atghia
16-04-2015, 11:47
اینم از کلکسیون عطر مردونه های موجود در خونه ی ما :دی
البته لازم به ذکر هست که خیلی از عطرها بودند که الان نیستند چون مادر محترم اجازه باقی موندن شیشه عطر خالی رو نمیدن:n35: البته یکی که اخیرا خالی شده از دستشون در رفته:n31:

دو عطر بالایی
بروت و آزارو پور هوم از عطرهای پدرم هستش که به شدت خاطره انگیز و قدیمی هستند (البته آزارو رو تازگی ها مجدد تهیه کردند و متاسفانه کمی از کیفیت ورژن های قدیمی کاسته شده..)

من آزارو پور هوم رو بینهایت دوست دارم یک بوی خاکی-دودی تلخ و خیلی مردونه!
بروت هم بوی صابونی داره که بعضی ها خیلی میپسندن:n41:

در عکس پایینی سه عطر حضور دارند :
عطر اول از برند بنتون یک عطر چهارفصل با کیفیت رو میبینید که برای مصارف روزانه بسیار مناسب هست. ماندگاری بسیار مناسب پخش بوی معمولی

عطر وسط همانا ماین هست که کپی از عطر معروف اونتوس کرید میباشد
از لحاظ تشابه به نت پایانی اونتوس بسیار خب شبیه سازی شده
ماندگاری در حد 5 ساعت و پخش بو معمولی (بالا نیست اصلا)

عطر انتهایی استامینو هست که کپی بلو دشنل هست بسیار عالی! رایحه مطلوبی داره
مخصوص تابستان ماندگاری بالا پخش بوی مناسب (از ماین بهتره) میزان تشابه به بلو دشنل هم مطلوب هست به نظرم و کلا با توجه به قیمت بسیار ارزش خرید داره:n18:

عکس اول

اولین عطر جگوار کلاسیک مشکی عطری معمولی ولی یک معمولیه خوب! رایحه دوست داشتنی داره و برای استفاده ی روزانه خیلی مورد خوبیه (رایحه تمیزی داره که برای من خوشاینده)

ارتیسان بلک از جان وارواتوس (من در مورد همه ی این عطرها در تاپیک مربوطه نوشتم پس خیلی توضیح نمیدم...) بسیار رایحه ی دلنشینی داره ولی متاسفانه ماندگاری و پخش هردو مورد ضعیف! ولی بسیار همه پسند هست

دانهیل قهوه ای بوی صابونی منحصر به فرد
عطری بسیار شیک و مردونه با ماندگاری و پخش مناسب و مورد پسند من:n33:

آزارو دسیبل عطری گرم ولی اسپورت (از دید من) واقعا رایحه ی جالبی داره و با توجه به قیمت بسیار به صرفه
در این رده قیمتی من بخوام یک عطر خوب معرفی کنم قطعا این عطر از آزارو هست

عکس دوم:
اینسری از عطرها رو من خاصتر از بقیه دونستم که کنار هم چیدم...
اولیش گل سرسبد عطرهای گرم وان میلیون گرامی با پخش و ماندگاری قابل ملاحظه رایحه ای گرم و چرمی و ادویه ای . برای من بینهایت خاطره انگیز!

لانویت از ایو سن لورن (تویلت) این هم عطر بسیار خوبیه که معرف اکثر دوستان هستش واقعا رایحه مردونه ی گیرایی داره بسیار مناسب برای مجالس و مراسم های خاص . خیلی شیک با پخش و ماندگاری مطلوب

بولگاری من فقید. اینو رایحه ی بسیار مطلوبی میدونم که متاسفانه در پخش بسیار ضغیفه اگرچه ورژن های بعدی این عطر از این لحاظ مطلوبتر بودند .بهرحال رایحه ی دلپذیری داره ولی راستش برای من بیشتر رایحه افترشیو رو داره نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر دوسش دارند:n31:

دیاموند از آرمانی من واقعا شیفته ی این عطرم! ماندگاری بالا پخش معمولی ولی! رایحه ای بینظیر از اون دست رایحه هایی که دوست دارم مدام در مجاورتش نفس عمیق بکشم...میگن گرم ولی من حتی برای بهار مناسب میدونمش یک رایحه ی چوبی-کاکائویی باحال

و عکس آخری

اولی که هی وود اولین عطر از خانواده ی وودها چوبی و علفی ولی ملایم! ماندگاری معمولی پخش به نسبت کم! اما این رایحه شما رو به جنگل میبره لابه لای علفزارهای کمی مرطوب کلا حال و هوای خاصی داره

مونت بلنک لجند یکی از ماندگارترین عطرهای خنک با پخش بوی بالا (به نسبت عطرهای خنک بسنجیم) واقعا رایحش رو دوست دارم البته خیلی خنک نمیدونمش رایحه ی سنگینی داره و خیلی اسپورت نیست

اسنس از پورشه دیزاین یک عطر واقعا خنک! حس یخ بودنه نعنایی. من این مدل عطر خنک دوست دارم نه خنک های گلی! نه خنک های تنده گیاهی! واقعا بینظیره حیف که پخش زیادی نداره و یک عطر از لحاظ ماندگاری معمولی هست اما من رایحه ی خنک این عطر رو با هیچ عطر دیگه ای عوض نمیکنم

آزارو کروم اسپورت از خانواده ی آزارو کروم ها بهترین نیست اما رایحه ی مطلوبی داره یک عطر معمولی هستش بنظرم برای فصل گرما

پ.ن: یکی از دوستان یدونه از این برنامه های فریم عکس به من بده اخه این چرا اینقدر بیریخته :n33:
پ.ن2: 98% این عطرها به توصیه من خریداری شده:n26:
پ.ن3: جای بسیاری از عطرهایی که تموم شدن سبز:n16:

Gilopa
19-04-2015, 01:01
دانهیل قهوه ای بوی صابونی منحصر به فرد
عطری بسیار شیک و مردونه با ماندگاری و پخش مناسب و مورد پسند من:n33:

این دانهیل قهوه ای فوق العادست از نظر پخش ... کلا ازون عطرهای ماندگاره .. البته اینکه خیلیها مثل شما میگند بوی صابونی داره تو ذوق من میخوره :n02:

+

وان میلیون چرا انقدر محبوبه ؟؟ همیشه برام جای سوال بوده البته میدونم سلیقست اما انصافا به قیمتش نمی ارزه .می ارزه ؟

Meisam
20-04-2015, 12:35
سلام ...
یادی کنیم از درگذشتگان :D

اولین، آخرین و تنها عطر من که متاسفانه تا قطره ی آخرش رو مصرف کردم عطری نیست جز Mont Blanc Presence Cool
یکی از قدیمی ترین و بهترین عطرهای من که بعد از حدود 10 سالی که از تموم شدنش میگذره هنوز شیشه ی اون رو دارم
و فکر هم نمیکنم که هیچ وقت دورش بندازم.
یاده روزهای خوب و شاد گذشته ... یاده روزهای پرهیجان دبیرستان ، دوستان ناب ...
با رایحه ای خنک که بسیار شنیدنی هست برام و هنوزم بعد از گذشت این همه سال وقتی سرش رو برمیدارم عطرش به مشام میرسه
... عالی، عالی (اونقدر عالی که وقت نوشتن این متن وسوسه شدم و رفتم سراغش و دوباره بووش کردم:n02:)

مرسی.
میثم :11:

Atghia
22-04-2015, 20:18

بارها از این عطر آکوا وومن (شیشه آبی رنگه) تعریف و توصیف نوشتم
رویایی ترین عطرم! تنها عطری که چندین بار خریدمش
عطری از بهشت! برای من، عطری از عشق
یاداور زیباترین ایام زندگیم
ایام خوش من به تاریخ پیوست و این عطر و تولیدش هم همینطور!
دلم نمیاد این باقی موندش رو استفاده کنم میدونم که دیگه پیدا شدنی نیست...
محصول 2002 شرکت Rochas یکی از معدودترین عطرهای زنانه ی خنکی هست که کاملا 24 ساعت ماندگاری داره و پخش بوش هم خیلی زیاده!
نکته ی قابل توجه اینه که عطرهایی که پخش بالا و ماندگاری زیاد دارن غالبا خیلی قوی هستند و رایحه های سنگینی دارند اما! آکوا وومن لطافتی بی نظیر داره

من به جرات میگم بهترین عطری که در عمرم دیدم:n12:

=================================

مرویلیس از هرمس(البته تلفظ فرانسوی چیزه دیگه ای هست)
عطری چوبی مرکباتی شیک
نه چندان گرم و نه چندان خنک
ماندگاری بالا پخش متوسط
خیلی رایحه ی این عطر رو دوست دارم واقعا ازش لذت میبرم و حتی وقتی ازش استفاده میکنم مچ دستم رو هرچند وقت یکبار استشمام میکنم
بی نظیره!
به تازگی خریدمش (اواخر اسفند) ولی ببینید چقدر استفاده شده:n09:

من این دو عطر رو به عنوان برترین عطرهایی که تا به امروز داشتم و دارم معرفی میکنم:n40:

Atghia
05-09-2015, 20:36

هرمس ژور ابسلو
یک عطر مرکباتی-چوبی-گلی با رایحه 4 فصل- ماندگاری بالا پخش متوسط به بالا

هرمس جاردین نیل
عطری خنک و مرکباتی-میوه ای شیرین-ماندگاری متوسط-پخش معمولی

هرمس ویاژ
عطر 4فصل با رایحه ادویه-مرکبات-چوب ماندگاری خوب و پخش متوسط رو به ضعیف

نارسیسو رودریگز فرهر
گل-چوب-مشک-عطری گرم و سنگین با ماندگاری بالا و پخش متوسط

گرلن پیراهن سیاه کوچولو (بلند)
میوه ای و گرم با ماندگاری خوب و پخش متوسط رو به بالا

دیزل دنیم
عطری 4فصل کاملا پودری و با رایحه عنبر و چوب پخش و ماندگاری متوسط رو به ضعیف