PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید هارد 1 ترا - فوری

lafze-ghalam
09-04-2015, 00:12
سلام دوستان

برای ذخیره سازی و بک آپ اطلاعاتم که از فایل های تصویری ، ویدئویی و مهمتر پروژه هام تشکیل شده ، نیاز به یک هارد اکسترنال دارم .
قرار نیست این هارد رو جابجا کنم ، بلکه چند روز یکبار برای بک آپ گیری و اضافه کردن فایل های جدید ، از محل نگهداریش خارج و بعد از به اتمام رسیدن بک آپ گیری مجددا اون رو به محل نگهداری منتقل می کنم .
حجم اطلاعاتم در حال حاضر به 250 گیگ نمیرسه ، اما در آینده نه چندان نزدیک (شاید طی دو سال آینده) این مقدار به مرور به یک و نیم برابر حجم فعلی خواهد رسید .
ممنونم میشم با در نظر گرفتن توضیحات فوق و این نکته که "بودجه م برای خرید هارد اکسترنال محدود هست" یکی دو مورد از مارک های معتبر که امتحان خودشون رو پس دادن پیشنهاد بدید .
ضمنا من باید تا فردا صبح حوالی ساعت 10 11 برای خرید اقدام کنم . لذا اگر در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بدید خیلی خوب میشه :) .
+ به خاطر استفاده از "فوری" در عنوان عذرخواهی می کنم .

EhsanCPU
09-04-2015, 08:00
سلام
ارزونترین هارد 1 ترا USB3 که میتونم به شما معرفی کنم Seagate Expansion هست با قیمت حدود 200 تومان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$S300$

lafze-ghalam
09-04-2015, 11:24
ممنونم بابت پیشنهادتون
البته تا 240 250 هم می تونم هزینه کنم .
اگه در این محدوده قیمت گزینه های بهتری هم هست بفرمایید .

EhsanCPU
09-04-2015, 12:20
اگه تا 250 میتونین هزینه کنین
مدل Western Digital - My Passport Ultra هم هست که از مدل بالا به مراتب ظریفتر و پر سرعت تره
قیمتش هم 1 ترا 230 و 2 ترا 370 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanCPU
09-04-2015, 12:33
مدل ADATA HD710 هم هست که ضد آب و ضد ضربه هست
قیمتش هم 250 هست

lafze-ghalam
09-04-2015, 18:22
از این دو مورد ، کدوم یکی کیفیت بهتری داره ؟ کدوم برند اعتبار بیشتری داره و همینطور گارانتیه معتبر ؟
من از وسایلم به خوبی محافظت می کنم و چندان اهمیتی نداره که هارد خریداری شده ضد ضربه باشه یا نه . فقط تا حدودی خیالم بابت نگهداری اطلاعات راحت باشه و بدونم 3 4 سالی بدون مشکل کار می کنه همین کافیه .

lafze-ghalam
09-04-2015, 20:48
خب
من الان این هارد رو به پیشنهاد آقای احسان و با گارانتی الماس و به قیمت 235،000 تومان خریداری کردم :
Western Digital - My Passport Ultra
متاسفانه موجودی این هارد با گارانتی سازگار به اتمام رسیده بود و با توجه به اینکه عجله داشتم مجبور بودم هارد رو سریعا خریداری کنم . مطمئن نیستم گارانتی الماس معتبر هست یا نه ، اما امیدوارم در نهایت نیازی به مراجعه به شرکت گارانتی کننده نباشه .
مجددا از EhsanCPU تشکر می کنم .

اگه تا 250 میتونین هزینه کنین
مدل Western Digital - My Passport Ultra هم هست که از مدل بالا به مراتب ظریفتر و پر سرعت تره
قیمتش هم 1 ترا 230 و 2 ترا 370 هست

sdfssdfs
09-04-2015, 21:50
خب
من الان این هارد رو به پیشنهاد آقای احسان و با گارانتی الماس و به قیمت 235،000 تومان خریداری کردم :
متاسفانه موجودی این هارد با گارانتی سازگار به اتمام رسیده بود و با توجه به اینکه عجله داشتم مجبور بودم هارد رو سریعا خریداری کنم . مطمئن نیستم گارانتی الماس معتبر هست یا نه ، اما امیدوارم در نهایت نیازی به مراجعه به شرکت گارانتی کننده نباشه .
دوست من من هاردم سوخت ولی بردم گارانتی الماس بلافاصله بهم یه نو دادن اصلا نگران گارانتیش نباش که کاملا معتبره

sent from my nexus

EhsanCPU
09-04-2015, 23:23
خب

مبارک باشه دوست عزیز
Western Digital یکی از بهترین تولید کننده های هارد در جهان هست
اگه از هاردتون مراقبت کنین و زمین نخوره اصلا به گارانتی نیاز پیدا نمیکنین و خیلی بیشتر از 3 - 4 سال براتون کار میکنه ...