PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراحل انجام ریکاوری ویندوز اوریجینال ؟ فرق refresh با recovery?

sky1sky
08-04-2015, 23:16
سلام بی زحمت کمکم کنین کارم بد جور گیره می خوام ریککاوری کنم ویندوز اوریجینال سیستمم رو و چن سوال دارم
مشخصات سیستم windows 7 home preimum
ram =6 G دارای ویندوز اوریجینال
Dell seri n
عکسی از disk manamgmtnt

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چن وقته خیلی خیلی هنگ می کنه و یهویی هیچی کار نمی کنه تصویر ثابت میشه موس و کلید ها کار نمی کنن تنها راه فشار دادن پاور هست گاهی اوقات هم یهویی وسط کار صفحه آبی مرگ میاد و memory dump می زنه
این اتفاقا وقتی به وجود اومد یک نرم افزاری رو نصب کردم و لپ تاپ داغون شد ریستور هم کردم به قبل اخرین تاریخش یغنی ریستور هم فایده نداشت
مشکلاتش رو در تاپیک های مربوطه گذاشتم و حالا قصد دارم ویندوز رو ریکاور کنم و نیاز به کمک دارم

1- فرق Recover با refresh چی هست؟؟

2- من هیچ وقت خودم به طور دستی از ویندوزم بک آپ نگرفتم و از همون ابتدا موقع خرید این درایو ریکاوری موجود بود
حالا با استفاده از اون همون درایو مخفی ریکاوری چه طور می تونم ویندوزم رو مثل روز اول نو کنم؟ مراحل انجامش چه طوریه ؟
ایا باز هم نیازی به دی وی دی ویندوز هس یا با استفاده از همان درایو مخفی راحت ریکاوری انجام میشه؟

پی نوشت : به هیچ عنوان قصد استفاده از ویندوز های کرک شده رو ندارم و می خوام حتما ویندوزم اوریجنیال باقی بمونه
روشی هم که گفته شده که هر ویندوزی رو نصب کنم و از سریال key پشت لپ تاپ استفاده کنم تا اوریجینال شه ،مد نظرم نیست.

پیشاپیش مرسی

sky1sky
18-04-2015, 11:24
برای روش ریکاوری ظاهرا نیازی به هیچ گونه دی وی دی ویندوز و نرم افزار خاصی نیست و اگه درایور ریکاوری سالم باشه ریکاور خواهد شد
الان من از کجا بفهمم اون 20 گیگ درایو ریکاوری سالم هست و ویندوز من به سلامت از روش بازیابی می شه ؟ با چه روشی تست کنم که مطمئن شم ؟ بی زحمت کمکم کنید . مرسی

Public Enemy
18-04-2015, 17:16
با سلام . با عرض پوزش در حال حاظر با تلفن همراه مشغول مرور انجمن هستم لذا در حد اختصار توضیح میدم

روش فهمیدن اینکه درایو ریکاوری سالم هست اینه که دکمه ریکاوری رو فشار بدین . بسته به مدل لپ تاپتون می تونین سرچ کنین کدوم دکمه هستش . اگر وارد منوی ریکاوری شد که سالم هستش

احتیاجی هم به dvd ریکاوری نیست

در صورتی که ویندوز به صورت دستی نصب نکردین به احتمال زیاد سالم هستش

sky1sky
20-04-2015, 09:46
مرسی از همه بچه هایی که سوالم رو به طریقی راهنمایی کردن .. ریکاوری با موفقیت انجام شد :n40::n40: