PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت حافظه

chapanah
07-04-2015, 23:33
درود

من یه کارت حافظه MICRO SD دارم به ظرفیت 8 گیگابایت، داشتم با گوشیم فیلم بارگیری ( دانلود ) میکردم و محل ذخیره سازی فیلم هام هم تو کارت حافظم هست، دیدم ارور میده میگه دانلود فیلم ناموفق بود. رفتم تو کارت حافظم تا فایل ناقص دانلود شده رو پاک کنم تا فضای کارت حافظم افزایش پیدا کنه دیدم پاک نمیشه !!!!!!

یه بار گوشی رو خاموش روشن کردم به امید اینکه این بار بتونم اون فایل ناقص دانلود شده رو پاک کنم ولی وقتی که گوشی بالا اومد، دیگه کلا نمی تونست کارت حافظه رو بخونه !!

من گمون کردم که کارت حافظم سوخته و درش آوردم و زدم به رایانم و دیدم نه رایانه میتونه کارت حافظه رو بخونه و من اون فایل ناقص دانلود شده رو از تو رایانم پاک کردم. بعدش باز کارت حافظه رو زدم تو گوشیم و این بار هم با کلی اذیت کردن و چند بار آزمایش آخر سر گوشیم کارت حافظه رو خوند ولی نکته جالب اینجاس که اون فایل ناقص دانلود شده ایی که من از طریق رایانم پاکش کرده بودم، هنوز پاک نشده بود و من هنوز از طریق فایل منیجر گوشیم میتونستم اون فایل رو ببینم.

اعصابم بهم ریخت کارت حافظه رو از گوشیم در آوردم و وصلش کردم به رایانم و ازش پشتیبان تهیه کردم و خواستم فرمتش کنم که دیدم این ارور میاد که نمیشه کارت حافظه رو فرمت کرد !!!!!! بعدش هم نماد ( آیکون ) کارت حافظه وقتی وصله از داخل MY COMPUTER ناپدید شد.

جالب اینجاس وقتی کارت حافظه رو وصل میکنم به رایانم یه صدا میاد یعنی اینکه دستگاه وصله ولی آیکونی پیدا نیست که من بتونم محتویات کارت حافظم رو ببینم.

دوستان اگه میشه یه کمکی کنید سپاسگزار میشم. :n16::n27::n28:

chapanah
07-04-2015, 23:45
+ توضیحات اضافی +

الان که باز دارم با کارت حافظم ور میرم، کارت حافظم رو گذاشتم تو گوشیم و یه بار از طریق خود گوشی کارت حافظم رو فرمت کردم، خوشبختانه کارت حافظم تو گوشیم خوب کار میکنه و وقتی گوشیم با کابل USB به رایانم وصل هست میتونم خیلی آسان پرونده هام رو به کارت حافظم منتقل کنم.

الان مشکل اینجاس وقتی کارت حافظم رو از طریق Memory Reader به رایانم متصل میکنم، آیکون کارت حافظم نمایش داده نمیشه تنها یه صدایی میاد که انگار یه دستگاه تازه ایی به رایانم متصل شده.