PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ازبین بردن پنجره نمایش سریال جعلی اینترنت دانلود منیجردرورژنهای جدید این برنامه

jafarian
06-04-2015, 21:31
همنینطور که در جریان هستید درسری جدید اینترنت دانلود منیجر با کپی کردن کرک بعد از ریستارت شدن سیستم پنجره جعلی بودن اینترنت دانلود منیجر نمایش داده میشود برای از بین بردن این پیغام مراحل پایین را انجام دهید

مرحله 1 حذف IDM

1: اگر برنامه اینترنت دانلود منیجر روی سیستم نصب هست ابتدا این برنامه را حذف کنید وقتی پنجره حذف طبق شکل پایین به نمایش در آمد گزینه شماره 1 انتخاب شود بعد تا آخر تایید کنید بعد از حذف سیستم ریستارت نشود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2: بعد منوی run را اجرا داخلش دستور regedit را تایپ اینتر کنید در صفحه ای که باز میشود ابتدا به مسیر پایین مراجعه بعد روی فلدر شماره 3 کلیک راست شما 4 را انتخاب کنید بعدشم سیستم را ریستارت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله 2 نصب IDM بهمراه کرک کردن صحیح IDM

1: ابتدا آخرین ورژن IDM را از سایت پایین از یکی از لینکهایی که داخل شکل پایین شماره 1 مشخص کردم دانلود کنید کرک داخل لینک پایین بهترین کرک برای این برنامه هست

بعد برنامه IDM را نصب کنید فقط قبل ازنصب اتصال خود به اینترنت را قطع کنید بعد که اقدام به نصب کردین آیکن برنامه را از پایین تسکبار ببندین

بعد به پوشه Patch برنامه IDM که دانلود کردین که همون پوشه کرک میشود مراجعه دو تا فایل مربوطه را طبق شکل پایین را کپی داخل مسیر نصب IDM کپی کنید بعد برنامه IDM را اجرا رجیستر کنید برای وارد کردن سریال هم از کد پایین استفاده کنید

KCE9Y-PUYTC-1L2ES-77OQS

2: در این مرحله منوی run را از نوع اجرا دستور پایین را داخل این پنجره طبق شکل پایین وارد اینتر کنید

در پنجره ای که باز میشود فایل شماره 6 که همان hosts میشود را روی دسکتاپ کپی کنید طبق شماره 7

بعد پنجره بالا را minimize کنید روی فایل مورد نظر که روی دسکتاپ کپی کردین دبل کلیک کنید طبق شماره 8 بعد در پنجره ای که باز میشود گزینه های 9 بهمراه 10 را انتخاب کنید

بعد در برنامه notepad که به نمایش در میاد دستورات پایین را که داخل فایل txt پایین را طبق کادر شماره 11 همه را وارد کنید بعدم طبق شماره 12 کلیدهای ctrl + s را همزمان فشار دهید تا دستورات سیو شود دستورات هم داخل فایل txt پایین به اسم Add Hosts File Win 8.1 OR 7 قرارداده شده که

بعد پنجره ای که در مرحله قبل minimize کرده بودین را اجرا از نوع بعد فایل hosts را از روی دسکتاپ به داخل این پنجره انتقال بدین طبق شماره 13 بهمراه 14 اگر پیغامی مبنی برجایگزینی نمایش داده شد تایید کنید کلا

بعد برنامه IDM را کافیست اجرا کنید درصورت ریستارت شدن مجدد سیستم هم پنجره سریال جعلی IDM برای شما به نمایش در نمیاد

دو نکته مهم

نکته اول: بعد از اینکه سیستم را ریستارت کردین بالا آمد اگر که پنجره پایین برای شما به نمایش در آمد حتما حتما گزینه شماره 15 انتخاب شود

نکته دوم: داخل فایل txt که در مراحل بالا برای دانلود قرارداده بودم در لاین آخر من آدرس

را اضافه کرده ام شما که وقتی شما در سایت IDM اقدام به دانلود این برنامه کنید طبق شکل پایین کادر قرمز رنگ
mirror2 به نمایش درمیاد که من mirror3 را محض احتیاط جهت جلوگیری از ابطال سریال وارد کردم

و درآخر اینکه فایل hosts مخصوص ویندوز 7 را من بصورت آمده پایین قرارداده ام شما کافیست اونو از لینک اول دانلود از حالت فشرده خارج درمسیر فایل hosts ویندوز 7 جایگزین کنید بدون اینکه نیازی به ویرایش فایل hosts ویندوز 7 داشته باشین برای ویندوز 8.1 هم که مراحل ادیت فایل hosts گفته شده است :n01:

دانلود تمامی تصاویر بصورت یکجا

JAVAD-JOURSARAEI
20-04-2015, 19:06
Patch Internet Download Manager 6.23 Build 10 Retail به همراه فیلم فعال سازی 100%

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ld%2010%20Final%20Retail.png
این Patch ی که بنده قرار داده ام

نیاز به دستکاری در فایل Hosts نداره

از سایت سازنده هم فایلی را خواستید می توانید دانلود کنید

شاید آنتی ویروس به این Patch هنگام دانلود گیر بده

پس قبلش لینک پتچ را به آنتی ویروس به عنوان لینک مطمئن معرفی کرده و بعد از دانلود مسیر پتچ را به آنتی ویروس به عنوان فایل مطمئن معرفی کنید

فقط داده ها ، همه در رجیستری نیست بلکه روی فایل اجرایی هم تأثیر می گذاره

دانلود Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AVAD%20JOURSARAEI%20%29.rar/dl)نهایت حجم 152 کیلوبایت

فیلم آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 06.23%20Build%2010%20Final%20Retail.rar/dl)حجم نهایت 4 مگابایت

پتچی که بنده تدارک دیدم

از چندین پتچ گروه های

iOTA , Reis , BRD , BabelPatcher , Unreal Race تشکیل شده که بنده در یک پتچ بصورت مستقل قرار دادم که دیگه

سراغ پتچ گروه های دیگه ای نرویم یعنی یک پتچ با الگو گیری از گروه های دیگه ساخته شده که بنده ( همیشه دوست دارم تولید کننده باشم تا صرفاً مصرف کننده )

Golbarg01
02-05-2015, 17:39
ممنون
این روش رو الان اجرا کردم
فقط یه مشکلی هست
فایل hosts رو که گذاشتید وقتی ویرایش می کنم آنتی ویروس به عنوان ویروس شناسایی و حذفش می کنه