PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید لپ تاپ عمری و قوی

mrmostafa
01-04-2015, 22:15
سلام.عید همه مبارک با آرزوی سالی پر بار و برکت برای همه دوستان
من یه لپ تاپ میخوام با مشخصات زیر:
1- برنامه SQL Server که اجرا میکنم آنلاین کار کنه مشکل هنگی و سرعت کم نداشته باشه
2- با روشن بودن مداوم مشکلی نداشته باشه و قوی باشه - قدرت خنک شدنش عالی باشه
3- جنسشخوب باشه خوشگل و خوش دست باشه
4- صفحه نمایشش با کیفیت و عالی باشه
5- گرافیکش هم قوی و خوب باشه

تبلت های ماکروسافت یا ایسوس هم میشه sql server رو اجرا کرد یا نه؟؟؟
بین پردازنده هاجدبدترنکدومه؟؟ هاسل هستش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

HOJ-JAT
02-04-2015, 00:11
سلام مهمترين چيز يعني بودجه رو نگفتي
هر تبلتي كه ويندوز معمولي غير از rt بخوره ميشه روش نصب كرد
اگه بخواي همه انتظاراتت رو براورده كني من مدل n550 يا n551 ايسوس رو پيشنهاد ميدم ولي وزن بسيار سنگيني داره قيمتش هم بالاست حدود ٤ تومن
ولي خوب مثلا اگر بازي نميكني گرافيك نميخواي و ميشه حدود ١ ميل صرفه جوي كرد و توشيبا ستلايت خريد كه سبكتر هم هست حدود ٦٠٠ گرم اختلاف وزن دارند
پردازنده هاي جديد بورد ول هستند كه بجز اپل هنوز هيچ شركت ديگه اي فعلا مدلي با اين پردازنده ها وارد بازار نكرده اند لاقل من كه نديده ام
البته همون هسول هم عالي هست
كلام اخر اين كه توي لپتاپ ها نميشه همه چي رو با هم داشت (وزن قيمت گرافيك كيفيت)

mrmostafa
03-04-2015, 01:04
من برام مهمه اون خواسته هایی که گفتم برآورده کنه و وقتی اس کیو ال روش نصبه سیستم روان باشه و سرعتش عالی باشه.

HOJ-JAT
05-04-2015, 18:04
n550 قوی ترین cpu لپتاپی رو داره
اگر یک هارد ssd هم اضافه کنی دیگه عالی میشه

mrmostafa
05-04-2015, 20:57
مک بوک پرو I7 چیز خوبی داریم بخرم فکر کنم ارزش پول دادن داره از نظر سرعت و کارایی و قوی بودن و اجرای ویندوز با سرعت خوب. مدل جدید چی پیشنهاد میدین؟؟؟

HOJ-JAT
05-04-2015, 21:44
مک بوک پرو i7 با قیمت ۷ تومن ارزشش به مک هست وگر نه بغیر از وزن و باطری فرق انچنانی با n550 نمیکنه البته و صد البته کیفیت ساخت بسیار بالای داره در مقایسه با n550
n550 یسری مشکلاتی ریزی واسه بعضیا داشته
شما هم که داعما باید از وین استفاده کنی پس بهتره لپتاپ بیس ویندوزی بخری

mrmostafa
06-04-2015, 07:09
n550 قوی ترین cpu لپتاپی رو داره
اگر یک هارد ssd هم اضافه کنی دیگه عالی میشه

اين مدلي كه شما گفتي از Asus n551jq بهتره ؟؟؟ تو دي جي كالا نداشت مقايسه كنم. يكي از فاميلامون رشته سخت افزار كارشم شركت كامپيوتري داره گفت ايسوس خوبه و لنوو. ايسوس چون بهترين گرافيك ها رو ميزنه لپ تاپش ميگفت خوبه. ولي يه سري نظرات كاربرا خوندم راضي نبودن از بعضي چيزاش با اونكه قيمتش 3 ميليون به بالا بود.

HOJ-JAT
06-04-2015, 09:35
n551 فرقی نداری با n550
دریچه تهوبه اش عوض شده و...
وگر نه فرق انچنانی نمیکنه
البته n551 جدیدتر هست ولی خوب مشکلاتش هم بیشتر چون جدیده بنظر من یک دونه n550 بخرید بهتره چون مشکلاتش رو حل کردن
ایسوس n56jk هم خیلی مدل خوبی هست تفاوتش با n550 در لمسی نبودن نمایشگر است بقیه موارد یکی هستند حتی مشکلاتش هم کمتر بود ارزون تر هم هست

mrmostafa
06-04-2015, 13:00
n551 فرقی نداری با n550
البته n551 جدیدتر هست ولی خوب مشکلاتش هم بیشتر چون جدیده بنظر من یک دونه n550 بخرید بهتره چون مشکلاتش رو حل کردن
ایسوس n56jk هم خیلی مدل خوبی هست تفاوتش با n550 در لمسی نبودن نمایشگر است بقیه موارد یکی هستند حتی مشکلاتش هم کمتر بود ارزون تر هم هست

ممنونم نگاه كردم مدل N550Jk‌باطري 4 سلولي هستش 56jk 6 سلولي هست فكر كنم باطري 6 سلولي بهتره درسته؟؟؟ فقط يه صفحه نمايش لمسي نداره.
مدل ASUS G551JM چطوره؟؟؟ قيمت در نظر نگيريم كيفيت و كاراييش خوبه؟؟ رمش كه 16 هست و يه هارد دوم اس اس دي هم داره.

HOJ-JAT
06-04-2015, 15:00
ممنونم نگاه كردم مدل N550Jk‌باطري 4 سلولي هستش 56jk 6 سلولي هست فكر كنم باطري 6 سلولي بهتره درسته؟؟؟ فقط يه صفحه نمايش لمسي نداره.
مدل ASUS G551JM چطوره؟؟؟ قيمت در نظر نگيريم كيفيت و كاراييش خوبه؟؟ رمش كه 16 هست و يه هارد دوم اس اس دي هم داره.
g551 مخصوص گیم هست رم ۱۶ بدرد کارایی شما نمیخوره و هزینه بی خودی هست
بنظز من روی همون n550 -n56 هارد ssd بندازی بهتره با در اوردن درایو نوری میشه این کار رو کرد

gooogh
09-04-2015, 21:48
n551 فرقی نداری با n550
من لپ تاپ ایسوس مدل N551JM رو دیدم و خیلی خوشم اومد البته هنوز به بازار نیومده می خوام بدونم به نظر شما چه مشکلی می تونه داشته باشه و به نظر شما انتخاب خوبی است یا پیشنهاد بهتری دارید

HOJ-JAT
10-04-2015, 00:33
من لپ تاپ ایسوس مدل N551JM رو دیدم و خیلی خوشم اومد البته هنوز به بازار نیومده می خوام بدونم به نظر شما چه مشکلی می تونه داشته باشه و به نظر شما انتخاب خوبی است یا پیشنهاد بهتری دارید
مثلا n550 شل شدن دیودی درایو..قطع وای فای ...داغ شدن بیش از حد در برخی مدل ها رو داشت
کلا جنس برقی و الکترونیکی رو باید ۶-۷ از وردش بگذره بخرید