PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای کامپیوترم قطع شده کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

elisa..
31-03-2015, 19:50
:n03:اگه کسی هس لطفا پی ام بده داره گریم میگیرههههههههه

nima.nima.2008
31-03-2015, 20:11
شما ببین اولا اسپیکرت تو برق هست ایا :n31: و بعدش صدای کامپیوتر رو تا آخر ببر بالا و همه جا همین طور هست؟ :n31: ببین کابل ها درست وصل هست ؟! به نظرم دستت رفته و صدای کامپیوتر میوت شده :n39:

mamaly11
31-03-2015, 21:16
چی شد که صدا قطع شد؟؟؟
اول به طور کامل اسپیکر هاتو چک کن و اگه درست نشد کارت صداتو اپدیت کن اگه نشد تنظیمات صدای ویندوزتو چک کن

elisa..
31-03-2015, 21:46
حواسم نبود ی نرم افزارو ک نمیدونم چی بودو پاک کردم بعد کامم ریستارت شد وقتیم روشن شد دیدم صداش قطع شده.کارت صدامو از اول نصب کردم درس نشد.حتی اهنگم پخش نمیکنه و ی پیغامی میده .شما میدونی چش شده؟

elisa..
31-03-2015, 21:47
عاقای فیلسوف مطمئن باش همه اینارو چک کردم

nima.nima.2008
31-03-2015, 22:09
خوب شما این پیغام رو بنویس

mamaly11
01-04-2015, 06:56
حواسم نبود ی نرم افزارو ک نمیدونم چی بودو پاک کردم بعد کامم ریستارت شد وقتیم روشن شد دیدم صداش قطع شده.کارت صدامو از اول نصب کردم درس نشد.حتی اهنگم پخش نمیکنه و ی پیغامی میده .شما میدونی چش شده؟
پس مشکل شما نرم افزاريه. اگه اسم نرم افزارو ميدونستيد خيلي خوب ميشد بهتره بجاي نصب درايور خود ويندوز بريد تو گوگل سرچ و آخرين نسخه ي درايور کارت صدا رو دانلود کنيد ببينم چي ميشه (پيشنهاد من دانلود از سايت سافت 98 هست)
راستي ويندوز شما چيه؟

elisa..
01-04-2015, 23:01
ویندوزم سونه.این کارم کردم اما باز درست نشد

elisa..
01-04-2015, 23:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elisa..
01-04-2015, 23:54
اصن صفه playbackamعض شده نمیدونم مشکل از کجاس

mamaly11
02-04-2015, 21:42
اصن صفه playbackamعض شده نمیدونم مشکل از کجاس
اگه با این کارا درست نشد میتونید به کار دیگه بکنید و اون کار استفاده از system restore هست. باید چند تا نکته دربارش بهتون بگم این قابلیت بسیار کاربردی ویندوز 7 ویندوز رو به چند روز قبل (اخرین ریستور پوینتی که ساخته شده) بر میگردونه فقط این که فایل های شما دست نمی خوره ولی بعضی چیز ها مثل لیست دانلود ها شاید به چند روز قبل برگرده. اگه شانس داشته باشید ویندوز اتومات موقعی که برنامه رو حذف کردید یه ریستور پوینت ساخته. اینم بگم وقتی سیستمتونرو ریستور کنید دیگه امکان بازگشت به حالت قبل وجود نداره!!!
خب برای این کار :
1 - دکمه ی استارت روی کیبورد رو بزنید یا از طریق موس استارتو بیارید. (عکس ویندوز گوشه سمت چپ پایین :n01:)
2 - کلمه ی "system restore" رو سرچ کنید و روش کلیک کنید.
3 - next رو بزنید و ریستور پوینت خودتون رو انتخاب کنید. (برای شما بهتره ریستور پوینتی که نوشته به علت حذف نرم افزار ساخته شده و اخرین ریستور پوینت هست رو انتخاب کنید.)
4 - next رو بزنید و بزارید تا مراحل ریستور شروع بشه. (طی ریستور سیستم شما ریستارت میشه به هیچ وجه موقع انجامش کاری باهاش نداشته باشید چون ممکنه با کنسل کردنش به طور کلی سیستمتون نابود بشه :n33:)
5 - بعد از ریستارت و بالا اومدن ویندوز باید بنویسه که با موفقیت به انجام رسید و ... و باید ok کنید و تمام!