PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید اسپیکر دو تکه با ساب ووفر جدا تا سقف 2 میلیون تومان

white wolf man
29-03-2015, 20:13
سلام دوستان قصد خرید اسپیکر حرفه ای دارم تا سقف 2 میلیون حالا کمی بالاترم مشکل نداره میخوام از این دو تکه های ایستاده باشه لطفا راهنماییم کنید که چه مارکی بخرم
با تشکر
استفادمم موزیک میباشد و گاهی گیم

alikh1360
06-08-2015, 00:23
با سلام به دوست عزيز
پيشنهاد بنده با توجه به تجربه اي كه در اين زمينه دارم اسپيكرهاي دو تكه حرفه اي جاز و اونيكس و home tech هست كه البته 4 تكه هم وجود داره توي بعضي مدلهاش. البته نميدونم لينك دادن مجاز هست در فروم يا خير ؟
اگر ميدونستم لينك خوب هم مي دادم خدمتتون.

به عنوان مثال اسپيكر home tech 7000 كه با اون يك ميكروفن بي سيم فروخته ميشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسپیکر-حرفه-ای-بزرگ)

يا مثلا اسپيكر جاز مثل Jz-720:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسپیکر-حرفه-ای-بزرگ/147-speaker-jazz-jz-720.html)

flipp
06-08-2015, 14:57
با سلام به دوست عزيز
پيشنهاد بنده با توجه به تجربه اي كه در اين زمينه دارم اسپيكرهاي دو تكه حرفه اي جاز و اونيكس و home tech هست كه البته 4 تكه هم وجود داره توي بعضي مدلهاش. البته نميدونم لينك دادن مجاز هست در فروم يا خير ؟
اگر ميدونستم لينك خوب هم مي دادم خدمتتون.

به عنوان مثال اسپيكر home tech 7000 كه با اون يك ميكروفن بي سيم فروخته ميشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسپیکر-حرفه-ای-بزرگ)

يا مثلا اسپيكر جاز مثل Jz-720:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسپیکر-حرفه-ای-بزرگ/147-speaker-jazz-jz-720.html)

دوست عزیز هرچی میخری بخر ولی ازین محصولات چینی نخر! پولت رو دور نریز. با 2 میلیون میتونی خیلی چیزای بهتر داشته باشی. حداقلش اینه یه مینی های فای دنن میتونی بخری