PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراحل انجام ریکاوری ویندوز اوریجینال ؟ فرق refresh با recovery?

sky1sky
29-03-2015, 13:59
سلام بی زحمت کمکم کنین کارم بد جور گیره می خوام ریککاوری کنم ویندوز اوریجینال سیستمم رو و چن سوال دارم
مشخصات سیستم windows 7 home preimum
ram =6 G دارای ویندوز اوریجینال
Dell seri n
recovery drive=20 Gig hajm
yek drive 100mg haske neveshte Healthy COM
yeki ham drive C

چن وقته خیلی خیلی هنگ می کنه و یهویی هیچی کار نمی کنه تصویر ثابت میشه موس و کلید ها کار نمی کنن تنها راه فشار دادن پاور هست گاهی اوقات هم یهویی وسط کار صفحه آبی مرگ میاد و memory dump می زنه
این اتفاقا وقتی به وجود اومد یک نرم افزاری رو نصب کردم و لپ تاپ داغون شد ریستور هم کردم به قبل اخرین تاریخش یغنی ریستور هم فایده نداشت
مشکلاتش رو در تاپیک های مربوطه گذاشتم و حالا قصد دارم ویندوز رو ریکاور کنم

1- فرق Recover با refresh چی هست؟؟
2- من هیچ وقت خودم به طور دستی از ویندوزم بک آپ نگرفتم و از همون ابتدا موقع خرید این درایو ریکاوری موجود بود
حالا با استفاده از اون همون درایو مخفی ریکاوری چه طور می تونم ویندوزم رو مثل روز اول نو کنم؟ مراحل انجامش چه طوریه ؟

3- در صورت انجام موفقیت آمیز ریکاوری، آیا حتی تم های فعلی ویندوز هم دست نخورده باقی می مونن ؟
4- در صورت انجام موفقیت آمیز ریکاوری، ایا حتی نرم افزار های اولیه که از ابتدا روی خود ویندوز نصب بودن هم اتومات نصب می شن؟

پی نوشت : به هیچ عنوان قصد استفاده از ویندوز های کرک شده رو ندارم و می خوام حتما ویندوزم اوریجنیال باقی بمونه
روشی هم که گفته شده که هر ویندوزی رو نصب کنم و از سریال key پشت لپ تاپ استفاده کنم تا اوریجینال شه ،مد نظرم نیست.

پیشاپیش مرسی