PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید Sony Xperia Z3 یا Samsung Galaxy S5

Ship Storm
28-03-2015, 17:33
سلام
قصد خرید یکی از این دو مدل گوشی رو دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
قیمت سونی بدون گارانتی سفید رو 1600 گیر اوردم و ساسونگ رو 1300
برام کیفیت صفحه نمایش و ریبایی مهمه و همچنین کیفیت عکاسی
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
در صمن امکان انتقال نرم افزارها به حافظه جانبی روی این مدل از گوشی سونی مقدور هست یا خیر ؟
در خصوص گوشی سامسونگ و سونی اینکه آیا شبکه 4G رو پشتیبانی میکنه یا نه ؟
ممنون و با تشکر

a_bayan
28-03-2015, 18:27
سلام...در مورد دوربین هر دو در سطح مناسبین اما احساس میکنم توی یه مواردی سامسونگ بهتره مثل عکسبرداری و توی مواردی هم سونی بهتره مثل فیلمبرداری...
زیبایی ظاهری سونی فوق العادس مال سامسونگ مناسب رو به خوبه و کیفیت صفحه نمایش سامسونگ فوق العدس و سونی هم عالی رو به فوق العاده...در مورد انتقال برنامه به رم هم نمیدونم اما من جدیدا نرم افزار app to sd رو که نصب کردم همه برنامه هام انتثال پیدا کرده به رم اما من گوشیم روت نکردم!!!!
در مورد 4g هم مدلای اسنپدراگون سامسونگ دارن ولی اگزینوس ها ندارن و یه سری از مدلای سونی دارن و یه سریاشون ندارن که الان اسمش یادم نیست اما این دو مدل فقط در 4g و هندزفری تفاوت دارن...شایدم من اشتباه میکنم و همه داشته باشن اما تا جایی که یادمه سونی روی سری زد یه سری با 4جی و یه سری بی 4جی میده بیرون...پشتیبانی سونی تا حالا مناسب بوده و سامسونگ هم بدک نیست اما سونی پشتیبانیش بهتره...الان مثلا تبلت من که سامسونگه گلکسی نوت 10 سری اول فقط یه اپدیت اومد اونم اندروید 4.2.2 اما گوشی رفیقم که اکسپریا زد هستش همه ورژن های سری 4 اندروید واسش میومد والانم که 5.0.2 داره براش میاد

fonixhd
28-03-2015, 18:29
به نظرم هر دوشون خیلی خوب هستند .

Galaxy s5 گزینه مناسب تری هست البته نسبت به قیمت . البته دیگه دست همه دیده میشه و خز :n02:

تفاوت Xperia Z3 با S5 :

3 گیگ رم در برابر 2 گیگ رم
مقاومت بیشتر در برابر گرد و خاک و غبار IPV8 در برابر IPV6
دوربین 20 مگاپیکسل در برابر دوربین 16
باریکتر 7.3 میلی متر در برابر 8.2 میلی متر
طراحی بهتر
Radio Fm
باتری بسیار قوی تر
هندزفری فابریک بسیار با کیفیت تر

Ship Storm
28-03-2015, 18:31
متعلقات داخل جعبه سونی چی هست ؟
میشه لطف کنید و بگید داخل جعبه این گوشی چه چیزایی هست و باید باشه؟
ممنون

a_bayan
28-03-2015, 19:07
سلام متعلقات معمول گوشی ها مثل هندزفری و کابل مینی یو اس بی به یو اس بی و اداپتور شارژ...

Ship Storm
28-03-2015, 20:17
سلام متعلقات معمول گوشی ها مثل هندزفری و کابل مینی یو اس بی به یو اس بی و اداپتور شارژ...

هندزفری بلوتوث شنیدم داره درسته ؟

a_bayan
29-03-2015, 12:49
هندزفری بلوتوث شنیدم داره درسته ؟
والا در جریان نیستم اما هندزفری سیمدارش در مدل 4g با 3g تفاوت داره.....مدل 4g هندزفری نویز کنسلینگ هست

hiva1381ba
31-03-2015, 12:46
گارانتی ارین هم هندزفری بلوتوث sbh52سونی داره هم یه سیمکارت همراه اول