PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره محتوای وب سایت

Albert.P
27-03-2015, 14:43
سلام خدمت اساتید :n26:

بهترین روش برای ذخیره صفحات وب سایت با تمام جزئیاتش چیه ؟ ینی دقیقا همون طور که سایت با تمام جزئیاتش ( مث عکس ، تبلیغات و... ) بالا میاد بشه اون رو ذخیره کرد تا بعدا به صورت آفلاین بشه اون رو دوباره بررسی کرد .
یه چن تا نرم افزار هم نصب کردم از افزونه های کروم هم استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ کدوم با تمام جزئیات ذخیره نمی کنه !!! در این خصوص ممنون میشم یه راه کارآمد پیشنهاد کنید .

یه سوال دیگم دارم که با عرض معذرت ربطی به عنوان نداره و ببخشید اگر اینجا مطرح میکنم ....
این که قراره در ویندوز 10 هسته ی سیستم عامل و برنامه ها یکی بشه این دقیقا چه معنی میده ؟

سپاس فراوان از همگی:n16:

ALI . R
28-03-2015, 01:01
سلام خدمت اساتید :n26:

بهترین روش برای ذخیره صفحات وب سایت با تمام جزئیاتش چیه ؟ ینی دقیقا همون طور که سایت با تمام جزئیاتش ( مث عکس ، تبلیغات و... ) بالا میاد بشه اون رو ذخیره کرد تا بعدا به صورت آفلاین بشه اون رو دوباره بررسی کرد .
یه چن تا نرم افزار هم نصب کردم از افزونه های کروم هم استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ کدوم با تمام جزئیات ذخیره نمی کنه !!! در این خصوص ممنون میشم یه راه کارآمد پیشنهاد کنید .

سلام. دوست عزیز به انجمن های پی سی ورلد خوش آمدید.
در این مورد من برنامه Inspyder Web2Disk رو پیشنهاد میکنم نصب کنید ::n01:

نسخه Inspyder Web2Disk 4.0.3.4288 رو براتون آپلود کردم به همراه Keymaker :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد نصب، برنامه رو اجرا نکنید. ابتدا Keymaker رو اجرا کنید، سپس گزینه 1- patch file. بعد به مسیر نصب برید و فایل Web2Disk.exe رو انتخاب کنید !
2- Block Hosts و 3- Activate
درضمن برنامه رو آپدیت نکنید.

یه سوال دیگم دارم که با عرض معذرت ربطی به عنوان نداره و ببخشید اگر اینجا مطرح میکنم ....
این که قراره در ویندوز 10 هسته ی سیستم عامل ها و همچنین برنامه ها یکی بشه این دقیقا چه معنی میده ؟ آیا با یکسان شدن استور امکانش هست برنامه ها یا فرضا بازی های پی سی روی گوشی هم نصب بشن !!!! این وضعیتش مشخص شده که چه جوریه ؟؟
ببخشید اگر یه خورده سوال غیر تخصصی هست ولی سواله دیگه شاید واسه هر کسی پیش بیاد :n02:
سپاس فراوان از همگی:n16:

در انجمن پایین مطرح کنید :

ویندوز 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n39:

Albert.P
28-03-2015, 14:19
تشکر از این که پاسخ دادید ....
ببخشید من دکمه تشکر زیر پستتون ندیدم که بزنم حالا نمیدونم به خاطر ثبت نام جدیده یا کلا همین جوره ؛ به همین خاطر مجبور شدم اسپم دادم ....
به هر حال ممنون داداش