PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالاتی در مورد سایت

ali.k77
26-03-2015, 23:47
سلام دوستان. میشه نظرسنجی های سایت منو چک کنید ببینید امکان تقلب وجود داره یا نه؟؟؟؟
بهترین را چیه که یه نفر تو کل عمرش فقط یکبار بتونه تو نظرسنجی ها شرکت کنه؟؟؟؟
تو رو خدا جواب بدید
آدرس سایتم:poll123.ir

SADEGH 7
27-03-2015, 05:55
سلام دوستان. میشه نظرسنجی های سایت منو چک کنید ببینید امکان تقلب وجود داره یا نه؟؟؟؟
بهترین را چیه که یه نفر تو کل عمرش فقط یکبار بتونه تو نظرسنجی ها شرکت کنه؟؟؟؟
تو رو خدا جواب بدید
آدرس سایتم:poll123.ir
در مورد بخش bold:
چنین راهی به هیچ عنوان برای یه سایت عادی وجود نداره.
فقط در صورتی می شه همچین کاری کرد که از طرف شماره ملی بخواین و به دیتابیس شماره ملی ها دسترسی داشته باشین و شماره ملی وارد شده، با شماره ملی موجود در دیتابیس مطابقت داده بشه.

ali.k77
27-03-2015, 07:36
الان پیشنهاد شما چیه؟؟؟کلا سایت با این موضوع رو ببوسم بذارم کنار یا؟؟؟؟
راستی نظرسنجی ها رو اکتحان کرید؟؟؟

ali.k77
27-03-2015, 07:38
لطفا جواب بدید.

SADEGH 7
27-03-2015, 09:43
الان پیشنهاد شما چیه؟؟؟کلا سایت با این موضوع رو ببوسم بذارم کنار یا؟؟؟؟
راستی نظرسنجی ها رو اکتحان کرید؟؟؟
نه دوست عزیز. من نگفتم بذارید کنار.
بنده عرض کردم اگه می خواین یه نفر تو کل عمرش بتونه 1 رای بده، تنها راهش همونه.
اما اگه می خواین، نظر سنجی در حد قابل قبولی امنیت داشته باشه، یا به عبارت دیگه، حداقل با پاک کردن history یا کوکی ها، نشه دوباره تو نظر سنجی شرکت کرد، راه پیشنهادی من اینه که هر نفر قبل از رای دادن، نیاز به عضویت در سایت داشته باشه، و عضویت هم با کدی که شماره همراه شخص sms می شه، فعال بشه. اینطوری هر شخص نهایتا به تعداد شماره های همراهی که داره، ( به همون اندازه هم اکانت نیاز داره) می تونه تو نظر سنجی شرکت کنه.
-----------------------------------------------------------------------
یه پیشنهاد دوستانه:
با توجه به اینکه تو هدر سایتتون نوشتین: "بزرگ ترین سایت نظرسنجی ایران"، اگه می خواین واقعا همچین مساله ای اتفاق بیافته، باید یه سری حداقل ها رو رعایت کنین. وجود اعداد توی دامین، استفاده از قالب با کپی رایت مترجم، استفاده از فرم نظرسنجی انگلیسی زبان رایگان، خاص نبودن ظاهر قالب، ریسپانسیو نبودن قالب، وجود تبلیغات در سایت تازه کار و احتمالا بسیاری مسائل اینچنینی(چون کل موارد ذکر شده فقط با چند ثانیه نگاه به سایتتون به نظرم اومد و وقت بیشتری نذاشتم.)، باعث می شه سایتتون یه سایت آماتور به نظر بیاد و در حال حاضر به هیچ وجه پتانسیل "بزرگ ترین" بودن رو نداره.
اگه احساس می کنین ایدتون ارزش هزینه کردن داره، هزینه کنید و یه سایت حداقل متوسط طراحی کنین. در غیر این صورت از نظر من، وقت گذاشتن روی این سایت، وقت تلف کردنه.

لطفا جواب بدید.
تو فروم ها معمولا کاربرا به تاپیک هایی که توش پست دارن سر می زنن. اگر هم سر نزنن، شما هرقدر هم که توش پست بدین، توسط اون کاربر دیده نمی شه :46:

موفق باشی

ali.k77
27-03-2015, 12:16
دوست عزیز الان من می خوام بزرگ ترین سایت نظرسنجی در ایران رو داشته باشم. اون عضویتی که گفتید چه جوریه؟یعنی چطوری اجراش کنم؟لطفا همه رو دقیق بگید من خیلی مبتدی هستم.
هزینه چقدر داره؟الان این سایتم تو رزبلاگه می تونم تو رزبلاگ ادامه بدم یا نه؟
خلاصه می خوام یه سایتی داشته باشم با عضو های زیاد و با نظرسنجی های میلیونی مثه نود که همه بشناسنش. زیاد هم طول بکشه معروف بشه مهم نیست.لطفا اون روش پیشنهادیتان را توضیح بدید

ali.k77
27-03-2015, 12:27
راستی نظرسنجی هایی که سایت های معروف میذارن اونا چجوریه؟ مثل سایت نکس وان موزیک یا مثلا سایت نود

SADEGH 7
27-03-2015, 13:03
دوست عزیز الان من می خوام بزرگ ترین سایت نظرسنجی در ایران رو داشته باشم. اون عضویتی که گفتید چه جوریه؟یعنی چطوری اجراش کنم؟لطفا همه رو دقیق بگید من خیلی مبتدی هستم.
هزینه چقدر داره؟الان این سایتم تو رزبلاگه می تونم تو رزبلاگ ادامه بدم یا نه؟
خلاصه می خوام یه سایتی داشته باشم با عضو های زیاد و با نظرسنجی های میلیونی مثه نود که همه بشناسنش. زیاد هم طول بکشه معروف بشه مهم نیست.لطفا اون روش پیشنهادیتان را توضیح بدید

رزبلاگ (همونطور که تو صفحه اولش نوشته) یه سیستم وبلاگ دهی هستش و کلا زیاد نمی شه باهاش کار خاصی انجام داد.
از اونجایی که خودتون گفتین مبتدی هستین، پس اگه می خواین یه سایت قوی داشته باشین، باید از یه طراح درخواست کنین سایت رو براتون طراحی کنه. هزینه طراحی می تونه از 800 تومن تا 2-3 تومن بشه.(بسته به ظاهر سایت و طراح یا شرکتی که کار رو براتون انجام می ده.)
بعد از طراحی نوبت سئو هستش که سایتتون رو توی گوگل و یاهو و بینگ بیارین بالا. که سئو هم می تونه بین ماهی 300 تومن تا ماهی 800 تومن هزینه بر باشه.
در نهایت هم با تبلیغات می تونین سایتتون رو معروف کنین. واسه تبلیغات هم هرچی بیشتر هزینه کنین، نتیجه بهتری می گیرین. نمونه بارزش همین شیپور که بالای همین صفحه تبلیغش هست.

راستی نظرسنجی هایی که سایت های معروف میذارن اونا چجوریه؟ مثل سایت نکس وان موزیک یا مثلا سایت نود

تا به حال تو نظرسنجی نود شرکت نکردم. الآن هم سایتشو باز کردم، نظرسنجی موجود نبود. next1music هم علاوه بر cookie، آی پی رو هم چک می کنه که با یک بار خاموش و روشن کردن مودم، می شه دوباره تو رای گیری شرکت کرد.

ali.k77
27-03-2015, 13:48
الان من واسه ایجاد یه نظرسنجی تو سطح قابل قبول چیکار کنم؟
شما نظرسنجی های سایت منو چک کردید؟
لطفا به سوال اول جواب کاملی بدید.:n16:

SADEGH 7
27-03-2015, 14:46
الان من واسه ایجاد یه نظرسنجی تو سطح قابل قبول چیکار کنم؟
شما نظرسنجی های سایت منو چک کردید؟
لطفا به سوال اول جواب کاملی بدید.:n16:

کامل عرض کردم دوست عزیز.
الآن واسه ایجاد یه نظرسنجی در سطح قابل قبول باید سایتتون عضویت داشته باشه که عضویتش هم با sms فعال بشه.
برای ایجادش هم یا بایدphp بلد باشین یا (اگه ماژول آمادش برای سیستم های مدیریت محتوا موجود بود) یه سیستم مدیریت محتوا نصب کنین و روش ماژول مربوطه رو نصب کنین.

ali.k77
27-03-2015, 17:01
رزبلاگ خودش امکان عضویت داره با اون نمیشه کاری کرد

ali.k77
27-03-2015, 17:20
دوست عزیز با این روش اس ام اس مثلا من میام سایت باید شماره تلفن بدم بد سایت یه کدی میفرسته واسه من و من اون کدو تو سایت می زنم و عضو میشم و فقط اعضا می تونن شرکت کنند.اینجوریه دیگه؟ امکان تقلب که نیست؟؟؟؟یعنی کاری میشه که با اون آی پی که سایت میده فقط می تونن شرکت کنند.هزینه اش چقدره؟مثلا واسه وردپرس؟؟؟ببخشید که اینقدر سوال میپرسم

ali.k77
27-03-2015, 17:21
لطفا به این ادرس سر بزنید امکان عضو گیری داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rostamsodagari
30-03-2015, 16:49
راه های زیادی برای این کار وجود داره برای مثال کاربر نظر خودشو از طریق کد فعال سازی ای که به تلفنش ارسال میشه تایید کنه در کنارش میتونید آی پی طرف رو محدود به ارسال یک نظر کنید رایج ترین سیستم های نظر سنجی به این صورت هست ولی در واقع شخص یک نظر ارسال نمیکنه شاید بتونه از تلفن افراد خانوادش استفاده کنه ولی این کار ممکن ترین کار برای سیستم نظر سنجی هست