PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلوزیون led 32 samsung خریدم ولی تصویر در تصویر در یه حالت داره

بهنازی
26-03-2015, 23:04
با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان
تلوزیون led 32 samsung خریدم ولی تصویر در تصویر در یه حالت داره فقط در حالتی که رو av یا hdmi باشه میشه تصویر tv رو داشت ولی برعکس وجود ندره؟
این امکان پذیره؟
و آیا این یه کارم نمیشه با یه کلید بیاد و بره ؟چون با از منوی تولز بری و فعالش کنی که یکم سخته

با تشکر

بهنازی
27-03-2015, 18:43
دوستان لطفا جواب بدین

matinpour
27-03-2015, 21:04
با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان
تلوزیون led 32 samsung خریدم ولی تصویر در تصویر در یه حالت داره فقط در حالتی که رو av یا hdmi باشه میشه تصویر tv رو داشت ولی برعکس وجود ندره؟
این امکان پذیره؟
و آیا این یه کارم نمیشه با یه کلید بیاد و بره ؟چون با از منوی تولز بری و فعالش کنی که یکم سخته

با تشکر

دوست عزیز
برای تماشای تلویزیون به عنوان یک تصویر در تصویر، منبع صفحه اصلی باید روی کامپوننت یا HDMI تنظیم شده باشد.
پنجره تصویر در تصویر تلویزیون، تنها از سیگنال های AV پشتیبانی میکند.. و در ضمن روی کنترول تلویزیون دکمه Source یا همان منبع است که می توانید بوسیله آن هر ورودی را انتخاب کنید.

amir_t6262
27-03-2015, 22:49
این تلویزیون تنها یک تیونر تلویزیون دارد. یعنی فقط توانایی نمایش یک شبکه را در یک زمان داراست و تصویر در تصویرش هم فقط برای وقتی که از دو منبع ( یکی تیونر تلویزیون و یکی پورت ورودی HDMI و ...) تصویر گرفته شود.

روش فعال کردنش هم از طریق setting و tools است.

در setting میتوانید اندازه و محل قرارگیری تصویر دوم و همینطور صدای تلویزیون که تصویر اصلی باشد یا تصویر کوچک را تغییر دهید.
ضمن اینکه میتوانید منبع تصویر دوم را هم تغییر دهید، یعنی مثلا از خروجی AV تصویر دوم را بگیرید.

بهنازی
08-09-2015, 21:25
بسیار ممنونم دوستان
در حالتی که رو شبکه تلوزیونی هستم و اون یکی رو hdmi هستش تصویر در تصویر از منوی تولز نمیاد ولی وقتی میرم رو hdmi از منوی تولز تصویر در تصویر میاد
نمیشه کاریش که که در حالت اول هم بیاد وقتی دارم از شبکه های تلوزیون استفاده میکنم hdmi رو در تصویر در تصویر داشته باشم؟