PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو تا 40 میلیون تومان

lovelykid
25-03-2015, 15:20
با عرض سلام
دوستان من قبلاً پراید و تیبا داشتم و الان به دنبال یه خودرو بهتر(صفر کیلومتر) می گردم ترجیحاً کم خرج باشه و محکم و زیبا
حتماً می گید خودروهای زیر 40 تومن عبارتند از همون پراید و تیبا، سمند و سورن، پژو 405،ال نود، پرشیا و 206
پراید و تیبا که هیچی، قبلا داشتم و دیگه نمیخام!
سمند LX قبلا یه بازه شش ماهه سوار شدم اما واسه خودم نبود به نظرم ماشین خوبیه
ال نود، سورن و دنا هم بدقیافه هستن و خوشم نمیاد
405 هم دیگه خیلی قدیمه و زیاد بهش مایل نیستم
206 و پرشیا با اینکه قدیمی هستن اما باز قابل تحملتر هستن
این MVM315 جدید هم هست که ظاهرش خیلی خوشکله ولی در باطنش چه خبره نمیدونم!
در کل نظر خودم اول روی سمند LX هست بعدش 206 بعد پرشیا و بعد MVM315 اما ظاهر این آخری بدجور وسوسه ام کرده که بخرمش
خیلی در موردش تحقیق هم کردم اکثر میگن نسبت به مدل قدیمی مشکلاتش رفع شده و خیلی عالی شده! ضمن اینکه الان همه ماشین های داخلی چینی هستن با مونتاژ ایرانی، حداقلش اینکه MVM315new تمامش چینیه و از این جور حرف ها!
والا نمیدونم چیکار کنم اگه واقعاً الان کیفیت خودروهای داخلی مثه سمند و پرشیا و 206 انقدر پایین اومده نظرتون درباره همین 315 چیه؟ کسی از شماها داره بی طرف نظر بده...

mnh40
15-04-2015, 18:57
به نظر من اصلا سمت ام وی ام و سایر برندهای چینی نرو که مشتری اول و آخرش خودتی درسته ایرانی ها هم دیگه همشون چینی شدن ولی حداقل میدونی لوازمش هست و نمایندگی داره
ولی چینیها :n19:

در هر صورت ایشالله هر ماشینی میخری چرخش برات بچرخه و هیچوقت هم رنگ تعمیر گاه رو نبینه :n40:

Pourya-pc
15-04-2015, 19:59
با عرض سلام
دوستان من قبلاً پراید و تیبا داشتم و الان به دنبال یه خودرو بهتر(صفر کیلومتر) می گردم ترجیحاً کم خرج باشه و محکم و زیبا
حتماً می گید خودروهای زیر 40 تومن عبارتند از همون پراید و تیبا، سمند و سورن، پژو 405،ال نود، پرشیا و 206
پراید و تیبا که هیچی، قبلا داشتم و دیگه نمیخام!
سمند LX قبلا یه بازه شش ماهه سوار شدم اما واسه خودم نبود به نظرم ماشین خوبیه
ال نود، سورن و دنا هم بدقیافه هستن و خوشم نمیاد
405 هم دیگه خیلی قدیمه و زیاد بهش مایل نیستم
206 و پرشیا با اینکه قدیمی هستن اما باز قابل تحملتر هستن
این MVM315 جدید هم هست که ظاهرش خیلی خوشکله ولی در باطنش چه خبره نمیدونم!
در کل نظر خودم اول روی سمند LX هست بعدش 206 بعد پرشیا و بعد MVM315 اما ظاهر این آخری بدجور وسوسه ام کرده که بخرمش
خیلی در موردش تحقیق هم کردم اکثر میگن نسبت به مدل قدیمی مشکلاتش رفع شده و خیلی عالی شده! ضمن اینکه الان همه ماشین های داخلی چینی هستن با مونتاژ ایرانی، حداقلش اینکه MVM315new تمامش چینیه و از این جور حرف ها!
والا نمیدونم چیکار کنم اگه واقعاً الان کیفیت خودروهای داخلی مثه سمند و پرشیا و 206 انقدر پایین اومده نظرتون درباره همین 315 چیه؟ کسی از شماها داره بی طرف نظر بده...

متاسفانه ام وی ام های جدید هم ضعف های قبل رو دارن . مشکلاتی نظیر مصرف بالا شتاب اولیه و ثانویه بسیار بسیار پایین و همینطور کیفیت بد و پایین خودرو . لازم به ذکر هست شتاب مدل قدیمی ا۳۱۵ نزدیک به ۲۰ ثانیه بود و در مدل های جدید به ۱۸ ثانیه تقلیل پیدا کرده . رقمی که در حد پیکان هم نیست .
شما گزینه بهتری در خودروهای چینی دارید .
لیفان ۶۲۰
ماشین جادار و چالاکی هست و کیفیت بهتری به نسبت ام وی ام داره . از نظر ظاهر و باطن هم ماشین کم دردسری تا به حال بوده ( نه بی دردسر )
میتونید به ۲۰۶ اس دی هم فکر کنید . سمند هم EF7 خوب هست . شتاب قابل توجهی داره و موتور نرم و خوبی داره .
البته سورن تکمیل تر از سمند هست و از نظر ظاهر هم خودروی زیبایی محصوب میشه .