PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لگ موس

ursamajor
24-03-2015, 04:01
سلام به همه دوستان

چند وقتی میشه که موسم در ویندوز (7) دچار لگ شده و هرکاری هم میکنم درست نمیشه. موس من بیسیم هست و همراه با کیبورد.
رجیستری رو تمیز کردم و ویندوز و سایر برنامه ها همگی آپدیت هستند ولی بازم لگ دارم. دیگه واقعا رو اعصابه :V16:
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

Paimon
24-03-2015, 10:20
سلام به همه دوستان

چند وقتی میشه که موسم در ویندوز (7) دچار لگ شده و هرکاری هم میکنم درست نمیشه. موس من بیسیم هست و همراه با کیبورد.
رجیستری رو تمیز کردم و ویندوز و سایر برنامه ها همگی آپدیت هستند ولی بازم لگ دارم. دیگه واقعا رو اعصابه :V16:

اگه مودم وایرلس داری که امواج رو پخش میکنه ممکنه از اون باشه.
من وقتی موسم رو میزنم پشت کیس چون به مودم نزدیکتر میشه مرتب قطع و وصل میشه ولی وقتی میزنم جلوی کیس مشکلی نداره.

ask_bl
24-03-2015, 11:49
سلام به همه دوستان

سلام
برند موس و کیبوردتون چیه؟
رو PC وصل میکنین؟

ursamajor
24-03-2015, 12:10
اگه مودم وایرلس داری که امواج رو پخش میکنه ممکنه از اون باشه.
من وقتی موسم رو میزنم پشت کیس چون به مودم نزدیکتر میشه مرتب قطع و وصل میشه ولی وقتی میزنم جلوی کیس مشکلی نداره.

فکر نمی کنم مشکل از مودم باشه. چون وقتی سیستم رو روشن می کنم مشکنی نداره ولی بعد از چند دقیقه دچار مشکل میشه.

سلام
برند موس و کیبوردتون چیه؟
رو PC وصل میکنین؟

بله. به PC
Microsoft sculpt

ask_bl
25-03-2015, 00:41
بله. به PC
Microsoft sculpt
بغل دانگل موس پورت usb چیزی وصله؟ یه بار تمام دیوایس هایی که با یو اس بی ئصلن به پی سی رو بکشین به جز موس رو، ببینین باز مشکل هست؟

ursamajor
26-03-2015, 00:25
بغل دانگل موس پورت usb چیزی وصله؟ یه بار تمام دیوایس هایی که با یو اس بی ئصلن به پی سی رو بکشین به جز موس رو، ببینین باز مشکل هست؟

نمیدونم چرا ولی از دیروز دیگه مشکل نداره. باز حالا اگه دچار مشکل شد کاری که گفتید انجام میدم ببینم درست میشه یا نه.