PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دومین دوره مسابقه سبک زندگی با موضوع چیدمان سفره هفت سین

Atghia
23-03-2015, 22:58
سلام بر همه کاربران و دوستان گرامی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در آغازین روزهای سال 1394 با یک مسابقه جذاب در خدمتتون هستیم و نظاره گر تصاویر زیبایی از چیدمان سفره هفت سین نوروزی:V12:
تشکر از همه دوستانی که عکس های زیباشون رو برای ما ارسال کردند و امید به اینکه در مسابقات بعدی شاهد حضور پررنگتر شما همراهان باشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قوانین نظرسنجی:

↫ هر کاربر امکان رای دادن به چند عکس را دارا می باشد، نظرسنجی عمومی و رای ها برای همه قابل مشاهده هستند.
↫در طول مدت زمان راي گيري مسابقه از بیان و اشاره به اینکه کدام عکس متعلق به شماست خودداری شود.
↫براي راحتي كاربران علاوه بر سايز كوچك عكس ها در نظرسنجي، عكس ها با سايز اصلي در پست دوم قرار خواهند گرفت.
↫در صورت تمایل میتوانید گزینه های انتخابی خودتان را همراه با دلیل انتخاب عکس ها در این تاپیک ذکر کنید.
↫در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد در مورد موضوع و روند مسابقات بعدی با تیم مدیریت انجمن سبک زندگی در تماس باشید.
↫مدت زمان این نظرسنجی یک هفته هست.

باتشکر - مدیریت سبک زندگی

Atghia
23-03-2015, 23:08
سایز اصلی عکس های شرکت کنندگان مسابقه چیدمان سفره هفت سین

شرکت کننده 1:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت کننده 2 :

شرکت کننده 3 :

شرکت کننده 4 :

شرکت کننده 5 :

شرکت کننده 6 :

شرکت کننده 7 :

شرکت کننده 8 :

شرکت کننده 9 :

شرکت کننده 10 :

شرکت کننده 11 :

شرکت کننده 12 :

شرکت کننده 13 :

شرکت کننده 14 :

شرکت کننده 15 :

شرکت کننده 16 :

شرکت کننده 17 :

شرکت کننده 18 :

شرکت کننده 19 :

شرکت کننده 20 :

شرکت کننده 21 :

شرکت کننده 22 :

شرکت کننده 23 :

شرکت کننده 24 :

شرکت کننده 25 :

شرکت کننده 26:

Hamid Hamid
24-03-2015, 10:31
سلام ...

ممنون به خاطر برگزاری این مسابقه ، خیلی خوبه که یه جورایی این رسم و رسوم ها تبلیغ هم می شه.

و چقدر هم سفره ها همگی واقعا زیبا و قشنگ بودن ، من لذت بردم ، اگه اشتباه نکنم به 7-8 مورد رای دادم :)

خودم هم قرار بود از سفره هفت سین سر کارمون عکس بفرستم که نشد ... ایشالا در دوره های آینده اگه عمری باقی بود :n16:

- Saman -
24-03-2015, 12:22
با سلام

در ابتدا از مسئولين عزيز سبك زندگی تشكر می‌كنم به خاطر اجرای اين مسابقه زيبا و دوست‌داشتنی...

.. سفره هفت سين نزد ما ايرانی‌ها بسيار عزيزه و ارزش وجودش در عيد، در كنار ما، خيلی بيشتر از يك سفره معمولی و اجزای تشكيل دهنده اون هست... اين سفره هفت سين برای ما ارزش تاريخی داره و نمادی از فرهنگ غنی ما ايرانی‌هاست.

و وقتی كه اون رو به طور خاص، با سليقه خودمون داريم تزيين می‌كنيم... ارزش اين رسم و سنت ديرينه‌ ايرانی رو داريم خيلی بالا می‌بريم... حالا در هر كجای دنيا كه باشيم، ايرانی هستيم و ايرانی می‌مونيم!

كار همه دوستان قشنگ بود ولی به قول‌ی‌، بعضی متفاوت و قشنگ‌تر بودن... اما فراموش نكنيد كه با وجود تفاوت‌ها، همه جملگی سفره هفت سين هستند... و برای ما بسيار ارزش‌مند و زيبا باشند!

به تمامی شركت‌كنندگان بايد دست مريضا گفت و احسنت... تعدادی از دوستان هم بسيار خلاقانه كار كرده بودند... بعضی از سفره‌ها هم خيلی زيبا بودند... شايد دكور بعضی چندان خوب نبوده اما باز هم خوب بودند، حرفی برای گفتن داشتند!

شماره 1 كار واقعا قشنگی داشت.... ساعت (ثابت) تحويل سال در شماره 11 و به‌هم خوردگی سكه و سنجد در اون جالب بود... شماره 19 ابتكار خيلی بالايی داشت و شماره 26 هم خيلی خلاقانه بود...

..من به خصوص، از شماره 4 خيلی خوشم اومد، خيلی بامزه و بانمك بود!

Demon King
24-03-2015, 13:26
چه هفت سین های زیبا و خلاقانه ای!

خب همه ی دوستان ایده های زیبایی رو برای هفت سین داشتند اما من شماره ی ۱۱ رو خیلی پسندیدم.

ریخته شدن سکه و سنجد که زیبایی خاصی بهش داده به کنار، شمع های روشن شده فضای رمانتیک و رویایی رو به هفت سین بخشیده.
گذاشتن ظرف های سفالی هم که کاملا شکل باستانی و تاریخی داره.

شماره ی ۲۴ هم واقعا زیبا چیده شده و رنگ ظروف با رومیزی همخونی داره که زیباییش رو چند برابر میکنه.

شماره ی ۱۹ هم خیلی هنرمندانه بود

peaceful1
25-03-2015, 12:07
:n02:

وای یکیش چقدر آشناس :n08: :n11::n20:
:n40:

Atghia
25-03-2015, 17:35
من رای خودم رو به عکس شماره 14 دادم چون بنظرم در عین سادگی بسیار جذاب هست و حس خیلی خوبی به من میده:n12:
اگرچه چندتا از عکس های دیگه هم بنظرم شایستگی رای دادن داشتن اما بهترین از نظر من همیشه باید یکی باشه(نمیدونم چرا :دی):n41:
عکس 24 رو هم خیلی دوست داشتم و همچنین 11
عکس 11 نورپردازی خیلی قشنگی داره و شاید تنها ایرادش اون ساعت باشه که سبکش کاملا متفاوته با سایر وسایل
و عکس 24 هماهنگی خاصی در چیدمانش میبینم که به دلم نشست

در مجموع من سعی کردم تنها عکس هایی که مدنظر برای رای دادن قرار میدم کلیه ی اجزای سفره ی هفت سین رو داشته باشند
در واقع بدون ریشه یابی تاریخی و اینکه چه از کجا امده!
با احترام به عقاید بعضی از دوستان، از نظر من سفره هفت سین بدون قرآن و ماهی معنی نمیده:n39:

تشکر میکنم از همه ی عزیزانی که لطف کردند عکس های زیباشون رو برامون فرستادن و تشکر از کلیه کسانی که با رای دادن ما رو همراهی میکنن تا بهترین عکسها برگزیده بشن:n40:

ALI . R
25-03-2015, 18:26
سلام.
اول تشکر می کنم از زحمات عزیزانی که زحمت کشیدن برای برگزاری این مسابقه.
از نظر من اکثر سفره ها در یک سطح و خیلی زیبا بودن.
رای خودم شماره 11 بود. به نظرم هیچ چیز اضافی در سفره دیده نمیشه. ولی سفره هایی که مدنظرم بود رو اینجا میگم :
شماره 4 اگرچه مصنوعی به نظر میاد ولی در عین جمع و جور بودن، زیبا شده. خصوصا اون پیرزن قرآن به دست.
شماره 14 هم در عین سادگی، واقعا تو دل میشینه و حس خیلی خوبی بهم میده.
شماره 19 و 26 هم اگرچه سبکش با بقیه فرق داره ولی به نظر میاد که روش کار شده و زحمت کشیدن برای درست کردنش.

در آخر هم سال خوبی رو براتون آرزو دارم. با آرزوی بهترین ها در سال جدید ...:n16:

Aless
26-03-2015, 16:18
عاقا همش قشنگه:n02:
دست مریزاد
انشاالله بهترین سال زندگیتون در پیش باشه:n39:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
26-03-2015, 17:24
سلام بر دوستان عزیز.
همه سفره ها واقعا جذاب و زیبا بودن.:n01:

بر اساس سلیقه شخصی به عکس های شماره 1 و 2 و 6 و 8 و 9 رای دادم.:n01::n05:

ولی خداییش همه قشنگ بودن.:n16:

mojtabaivi
26-03-2015, 18:08
واقعا همشون لایق اول شدن هستن
ولی من به 8 و 14 رای دادم، فوق العاده به دلم نشستن...خصوصا 14... سادگی و در عین حال زیبایی

New Ray
30-03-2015, 02:10
اولش میخواستم همه رو انتخاب کنم :n02: چون همه عکسها قشنگ بودن ، ولی خب چه کاریه ؛ ملاکم و گذاشتم رو خلاقیت و ابتکار.

بیشتر عکسها متاسفانه در نور مناسب گرفته نشدن ، از این نظر انتخاب اولم عکس 8 هست که چیدمان و نمای قشنگی داره و فکر کنم هفت نوع میوه هم داشته باشه. ( البته اگه نارنگی هم باشه وگرنه میتونید سنجد و هم حساب کنید :n09: )

+
و شرمنده به عکسهایی که تنگ ماهی کوچک داشت رای ندادم ، نکنید این کارو :n28:

ملا نصرالدین
31-03-2015, 14:06
سلام خدمت کاربران گرامی

اول از همه تشکر میکنیم از دوستانی که در مسابقه شرکت کردند. سایر دوستانی که تمایل داشتند در مسابقه شرکت کنند ولی به دلایل مختلف نتونستند عکس هاشون رو برای ما ارسال کنند منتظر سری بعدی مسابقات باشند.
اگر پیشنهادی برای موضوع مسابقات بعدی دارید با یکی از اعضای تیم مدیریت انجمن سبک زندگی مطرح کنید.
به نفرات اول تا سوم مسابقه به ترتیب مدال های طلایی، نقره ای و برنزی تعلق خواهد گرفت.

اعلام نتایج مسابقه چیدمان سفره هفت سین :

نفر اول:
ALI . R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفر دوم:
SA3EDLORD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفر سوم:
mohsenmobile1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفــر اول مسابقه : ALI . R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تعداد رای ها : 36
مدال طلایی متعلق به نفر اول

نفــر دوم مسابقه : SA3EDLORD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تعداد رای ها : 34
مدال نقره ای متعلق به نفر دوم

نفــر سوم مسابقه : mohsenmobile1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تعداد رای ها : 27
مدال برنزی متعلق به نفر سوم