PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وجود ارور بعد از اپدیت ویندوز

titanium_zarin
23-03-2015, 14:27
سلام.
من بعد از اپدیت ویندوز ...د ارور برخورد کردم که دوتاش مربوط به کروم هست و یکی هم مربوط به ویندوز...توی اپدیت هم شش اپدیت دانلود شده ولی نمیتونه نصبشون کنه که دلیلشو نمیدونم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

titanium_zarin
25-03-2015, 11:58
کسی نمیدونست جریان چیه ؟؟

titanium_zarin
10-04-2015, 11:38
با سلام
سیستم شما مشگلی نداره شما برنامه
++c
رو نصب کردید و بعد توایع کتابخانه ای آن را پاک کردید و سی پلاس پلاس داره به شما میگه سربع توابع سی پلاس پلاس رو نصب کم و مرورگر گوگل کروم رو خذف کنید و دوباره نصب کنید
-------------------------

سلام.
ممنون از جوابتون
من چه توابع رو پاک کردم ؟
اخه کاری ه هیچی نداشتم و خودش اومده.در ضمن کروم رو پاک کردم و نصب کردم ولی هیچی نشد !!بازم میاد این پیام