PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد اکسترنال من شناسایی نمی شود

مهدی صمصامی
22-03-2015, 09:16
سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه
من یه هارد اکسترنال سامسونگ 500 گیگابایتی دارم (از اون سری قدیمی ها). تا چند روز پیش درست بود، اما یک ساعت پیش که وصلش کردم به لپتاپ، ویندوز اونو شناسایی نکرد!! یعنی چراغش روشن میشه و موتورش هم داره کار میکنه، ولی ویندوز شناساییش نمیکنه. با یه لپتاپ دیگه هم امتحان کردم، همینطوری بود. توی Disk Managment هم نشونش نمیده!

مشکل از کجاست؟ چی کار باید بکنم؟؟

EXTREME
22-03-2015, 09:45
یک عکس از disk managment بدید اگر اینجا هیچی نشون نمیده هارد روی سیستم دیگه تست بشه اگر روی سبستم دیگه هم همینطوری بود کابل هارد برد یا فریم ویر هارد میتونه مشکل داشته باشه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

مهدی صمصامی
22-03-2015, 09:56
یک عکس از disk managment بدید اگر اینجا هیچی نشون نمیده هارد روی سیستم دیگه تست بشه اگر روی سبستم دیگه هم همینطوری بود کابل هارد برد یا فریم ویر هارد میتونه مشکل داشته باشه

ممنونم دوست عزیز
توی disk management چک کردم، هیچی نشون نمیده. رو یه سیستم دیگه هم تست کردم و وضعیت مشابه بود. یعنی میتونه مشکل از کابلش باشه؟ آخه چراغش روشن میشه. فریم ور چی هست؟ ممنون میشم یه‌ توضیح بدید
در ضمن یه جا دیگه خوندم که میگفت اگه هارد رو وصل کردید به سیستم و موتورش روشن شد و بعد از چند ثانیه دیگه صدای موتورش نیومد، یعنی سوخته، درسته این جریان؟
ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

EXTREME
22-03-2015, 17:48
شما مگه موتور هاردتون خاموش میشه؟ اگه اینطوری باشه کابل برد و موتور هارد باید چک بشه کابل خیلی مهمه باید چکش کنید برای فریم ویر هم باید ببرید بیرون چون تجهیزاتشو ندارید البته به شرطی که فریم ویر مشکل داشته باشه

ghomeishi
22-03-2015, 18:00
با یه کابل دیگه امتحان کنید

مهدی صمصامی
24-03-2015, 01:42
شما مگه موتور هاردتون خاموش میشه؟ اگه اینطوری باشه کابل برد و موتور هارد باید چک بشه کابل خیلی مهمه باید چکش کنید برای فریم ویر هم باید ببرید بیرون چون تجهیزاتشو ندارید البته به شرطی که فریم ویر مشکل داشته باشه

آره، وقتی هارد رو به لپتاپ وصل میکنم، بعد از 20-25 ثانیه موتورش خاموش میشه ولی چراغش هنوز روشنه
با یه کابل دیگه تست می کنم نتیجه رو میگم

بازم ممنون

مهدی صمصامی
26-03-2015, 00:36

با یه کابل دیگه امتحان کنید

دوستان با یه کابل دیگه هم تست کردم، وضعیت همونطور بود. چراغ روشن میشه، موتور چند ثانیه روشنه و بعد خاموش میشه و چراغ همینطور چشمک زن روشن میمونه و ویندوز هم هارد رو شناسایی نمی کنه!!!
مشکلش چی میتونه باشه؟؟؟ میتونم اطلاعاتم رو بازیابی کنم؟؟؟؟

EXTREME
26-03-2015, 08:39
دوستان با یه کابل دیگه هم تست کردم، وضعیت همونطور بود. چراغ روشن میشه، موتور چند ثانیه روشنه و بعد خاموش میشه و چراغ همینطور چشمک زن روشن میمونه و ویندوز هم هارد رو شناسایی نمی کنه!!!
مشکلش چی میتونه باشه؟؟؟ میتونم اطلاعاتم رو بازیابی کنم؟؟؟؟

اگر هارد گارانتی داره بفرستید گارانتی وگرنه به یک مرکز معتبر هارد رو نشون بدید قبلش بهشون بگید اطلاعات مهم دارید