PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیگ قهرمانان اروپا | فصل 15-2014 | مرحله 8 تیم

City 17
20-03-2015, 15:03
لیگ قهرمانان اروپا | مرحله 8 تیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

brad pitt
20-03-2015, 15:10
جای چلسی واقعن خالی
چه بازی دراماتیکواری میشد دوباره چلسی بارسا

دلم میخاست یووه و بارسا با هم بودم یه بازی جدید میشد

فینال اگر در نیمه نهایی به هم نخورند بارسا . بایرن میشه

runner
20-03-2015, 15:13
​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidgame
20-03-2015, 15:26
اینکه بعضی تیما توی سال های مختلف زیاد به هم بخورن شاید طبیعی باشه
ولی بعضی قرعه ها دیگه واقعا خیلی تکراریه به خصوص بارسا و psg
فک کنم کلا قرارداد امضا کردن هر سال یه بار بهم بخورن :دی

رئال - اتلتیکو
شاید برای رئال هر قرعه ای بهتر از این بودش!
اتلتیکو قویتر از رئال نیست ولی رئال یه جورایی جلوی اون طلسم شده
ولی آنجلوتی شاید توی آخرین جدال این فصل با اتلتیکو پیروز میدون باشه

بارسا - پاریس سن ژرمن
در نگاه اول باید بازی جذابی باشه
برای هر دو تیم هم میشه گفت قرعه سختیه
psg بازی رفت زلاتان رو نداره ولی بازی برگشت توی نیوکمپ می تونه تقابلش با بارسا جالب باشه

بایرن - پورتو
مشخصه بایرن قرعه مناسبی داشته
ولی پورتو هم تیم ضعیفی نیست و این فصل تیم خیلی خوبی داره
با این حال بعیده بایرن صعود نکنه و احتمالا دور بعدی اگه قرار بود موناکو هم صعود کنه بایرن به اون می خورد :دی

یوونتوس - موناکو
این موناکویی که من توی دیدار برگشت با آرسنال دیدم ضعیفترین تیم بین 8 تا تیمه و اون چنان تیم خاصی نشون نداده
به نظر می رسه یوونتوس بعد از سال ها می تونه جزو 4 تیم قرار بگیره

mehrdadb3
20-03-2015, 19:14
جای چلسی واقعن خالی
چه بازی دراماتیکواری میشد دوباره چلسی بارسا

دلم میخاست یووه و بارسا با هم بودم یه بازی جدید میشد

فینال اگر در نیمه نهایی به هم نخورند بارسا . بایرن میشه

اره منم مثل شما خیلی دوست داشتم یووه با بارسا بازی میکرد و حذفش میکرد :n02: ولی دیگه دست تقدیر باهاش یار بود ایشاله مرحله بعد
ولی جدا خیلی وقته یووه با بارسا بازی نکرده بیشتره موقعها هم میخوره به رئال

Stream
20-03-2015, 21:00
در ادامه این پست:

فکر می کنم چهار تیم پایانی از بین بارسا، رئال، بایرن، آتلتیکو و یوونتوس باشند، طبیعتا اگر قرعه کشی ها طوری نباشه که بین این پنج تیم بیشتر از یک بازی رودررو در مرحله بعد داشته باشیم.

فکر می کنم با توجه به قرعه ها، بایرن، بارسا و یووه شانسشون بسیار بالاست و رئال/آتلتیکو هم 50-50. یوننتوس پوگبا رو تا آخر فصل از دست داد ولی فکر نمی کنم باز هم اونقدرها باعث ضعیف شدن تیم بشه، و البته پیرلو هم تا هفته آینده از مصدومیت برمی گرده. امتیازی که بایرن و یوونتوس دارند اینه که در لیگ هاشون با اختلاف فضایی اول هستند و قهرمانیشون قطعی است، در حالی که بارسا و رئال در کورس قهرمانی هستند و آتلتیکو هم خطر نگرفتن سهمیه لیگ قهرمانان رو داره و باید مراقب لیگ باشه.

Pessimist
20-03-2015, 21:51
واقعا جای آرسنال من اینجا خالیه خیلی حیف شد آرسنال حذف شد

albertxx
20-03-2015, 22:21
بوندس لیگا در حال پیشی گرفتن از لیگ برتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نتایج ضعیف و ادامه دار تیم های انگلیسی در رقابت های اروپایی می تواند منتج به عقب افتادن از بوندس لیگا در رده بندی یوفا شود.

طرفداری- اورتون آخرین نماینده لیگ انگلیس در رقابت های اروپایی با تحمل باخت 6-3 در مجموع مقابل دیناموکیف از گردونه رقابت های لیگ اروپا کنار رفت. همچنین در رقابت های لیگ قهرمانان هیچ یک از 3 نماینده انگلیس موفق نشدند به جمع 8 تیم برتر راه یابند و این در حالی است که جدی ترین رقیب این لیگ در جدول یوفا یعنی بوندس لیگا، هنوز دو نماینده در رقابت های اروپایی دارد و موفقیت آن ها می تواند باعث پیشی گرفتن بوندس لیگا از لیگ برتر پس از 15 سال شود. این رده بندی هر 5 سال یک بار انجام می شود و بر اساس آن 3 لیگ اول این رنکینگ 3 نماینده مستقیم + 1 نماینده در مرحله حذفی لیگ قهرمانان خواهند داشت.

جدول رده بندی امیتاز گیری لیگ های اروپایی در 5 سال اخیر

کشور
2010/11
2011/12
2012/13
2013/14
2014/15
جمع امتیازات

اسپانیا
18.214.
20.857
17.714
23.000
16.357
96.142

انگلیس
18.357
15.250
16.428
16.785
13.571
80.391

آلمان
15.666
15.520
17.928
14.714
15.000
78.558

ایتالیا
11.571
11.357
14.416
14.166
16.166
67.676

پرتغال
18.800
11.833
11.750
9.916
8.750
61.049

فرانسه
10.916
9.750
9.750
10.416
10.750
52.250

روسیه
10.750
10.500
11.750
8.500
9.500
50.332

اوکراین
10.083
7.750
9.500
7.833
8.500
43.666

هلند
11.166
13.600
4.214
5.916
6.083
40.979

بلژیک
4.600
10.100
6.500
6.400
9.400
37.000

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].tab=0

اختلاف امیتاز وحشتناک بالای لالیگا با بقیه رقبا جالبه !

حتی در فصل 11/12 با وجود قهرمانی چلسی و حذف 2 نماینده اسپانیا تو نیمه نهایی اختلاف امتیاز جالبه !
تو فصل 12/13 هم با وجود قهرمانی بایرن و فینال تمام آلمانی اسپانیا با امتیاز خیلی کمتر دوم شد !
لیگ جذاب جزیره هم بخواد همین شکلی ادامه بده راحت میره زیر آلمان قرار میگیره !

جزیره به لطف درخشش چلسی تو 2012 و بازی های منچستر الان این شکلیه !
وگرنه فصل بعد راحت اوت میشه !

hossein blak
21-03-2015, 12:25
کار رئال مادرید و بارسلونا برای صعود آسان‌تر شد

با مشخص شدن نتایج قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برنامه 4 بازی دور رفت و برگشت این مرحله را اعلام کرد که این برنامه به سود تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا شد که در دور برگشت میزبان خواهند بود.برنامه بازی‌های دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:
دور رفت

سه‌شنبه 25 فروردین

اتلتیکو مادرید – رئال مادرید (ورزشگاه ویسنته کالدرون)یوونتوس – موناکو (ورزشگاه یوونتوس)

چهارشنبه 26 فروردین

پاری‌سن‌ژرمن – بارسلونا (ورزشگاه پارک دو پرنس)پورتو – بایرن مونیخ (ورزشگاه دراگائو)

دور برگشت

سه‌شنبه اول اردیبهشت

بارسلونا – پاری‌سن‌ژرمن (ورزشگاه نیوکمپ)بایرن مونیخ – پورتو (ورزشگاه آلیانتس آره‌نا)

چهارشنبه 2 اردیبهشت

رئال مادرید – اتلتیکو مادرید (ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو)موناکو – یوونتوس (ورزشگاه لوئی دوم)

albertxx
21-03-2015, 13:25
کار رئال مادرید و بارسلونا برای صعود آسان‌تر شد

با مشخص شدن نتایج قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برنامه 4 بازی دور رفت و برگشت این مرحله را اعلام کرد که این برنامه به سود تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا شد که در دور برگشت میزبان خواهند بود.برنامه بازی‌های دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:
دور رفت

سه‌شنبه 25 فروردین

اتلتیکو مادرید – رئال مادرید (ورزشگاه ویسنته کالدرون)یوونتوس – موناکو (ورزشگاه یوونتوس)

چهارشنبه 26 فروردین

پاری‌سن‌ژرمن – بارسلونا (ورزشگاه پارک دو پرنس)پورتو – بایرن مونیخ (ورزشگاه دراگائو)

دور برگشت

سه‌شنبه اول اردیبهشت

بارسلونا – پاری‌سن‌ژرمن (ورزشگاه نیوکمپ)بایرن مونیخ – پورتو (ورزشگاه آلیانتس آره‌نا)

چهارشنبه 2 اردیبهشت

رئال مادرید – اتلتیکو مادرید (ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو)موناکو – یوونتوس (ورزشگاه لوئی دوم)

نمیدونم منبع این خبر کجاست ولی اصلا ربطی به بازی های رفت و برگشت نداره
حداقل این چند ساله اینطوری نشون داده

تیم های زیادی بودن که تو چند سال اخیر تو خونه خودشون حدف شدن
به چنتا بازی معروف مثال میزنم که تیم های بزرگی بودن که تو خونه حذف شده باشن !

از امسال هم شروع میکنم .

امسال
بازی معروف چلسی و psg که چلسی تو خونه حذف شد !

سال قبل
رئال - بایرن مونیخ
جایی که بایرن تو خونه خودش حذف شد در حالی که بازی رفت فقط 1 گل خورد و انتظار میرفت تو خونه جبران کنه

آتلتیکو - چلسی
بازی تو خونه آتلتیک مساوی شد و اکثرا انتظار داشتن چلسی تو خونه صعود کنه
ولی آتلتیکو تو لندن 3 تا به چلسی زد !

2 سال قبلتر
حداقل رئال رو یادمه که تو خونه خودش تو ضربات پنالتی حذف شد !
و رئال - منچستر که منچستر تو خونه حذف شد !

از این دست مثال ها زیاده
که تیم های بزرگ تو خونه خودشونم میتونن حذف بشن !
بازی رفت و برگشت یه جورایی بی تاثیر هست .
حداقل نتایج این چند سال که با حذف تیم های بزرگ تو خونه بود اینو نشون میده !

hossein blak
21-03-2015, 13:48

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Stream
21-03-2015, 17:04
حداقل این چند ساله اینطوری نشون داده

تیم های زیادی بودن که تو چند سال اخیر تو خونه خودشون حدف شدن
به چنتا بازی معروف مثال میزنم که تیم های بزرگی بودن که تو خونه حذف شده باشن !

از امسال هم شروع میکنم .

امسال
بازی معروف چلسی و psg که چلسی تو خونه حذف شد !

سال قبل
رئال - بایرن مونیخ
جایی که بایرن تو خونه خودش حذف شد در حالی که بازی رفت فقط 1 گل خورد و انتظار میرفت تو خونه جبران کنه

آتلتیکو - چلسی
بازی تو خونه آتلتیک مساوی شد و اکثرا انتظار داشتن چلسی تو خونه صعود کنه
ولی آتلتیکو تو لندن 3 تا به چلسی زد !

2 سال قبلتر
حداقل رئال رو یادمه که تو خونه خودش تو ضربات پنالتی حذف شد !
و رئال - منچستر که منچستر تو خونه حذف شد !

از این دست مثال ها زیاده
که تیم های بزرگ تو خونه خودشونم میتونن حذف بشن !
بازی رفت و برگشت یه جورایی بی تاثیر هست .
حداقل نتایج این چند سال که با حذف تیم های بزرگ تو خونه بود اینو نشون میده !

از نظر آماری، تاثیر بازی کردن در خانه در دور برگشت در صعود به مرحله بعد Statistical Significance داره و قطعا ربط داره در نهایت. تاثیرش در حدود 10 درصد است.

دو مقاله در ژورنال های دانشگاهی ورزشی که بطور علمی این موضوع رو بررسی کردن:

Pollard, R. (2006). Home advantage in soccer: Variations in its magnitude and a literature review of the inter-related factors associated with its existence. Journal of Sport Behavior, 29, 169 – 189.
Page, L. and Page, K. (2007). “The second leg home advantage: Evidence from European football cup competitions.” Journal of Sports Sciences, 25(14): 1547-1556.

albertxx
21-03-2015, 17:40
از نظر آماری، تاثیر بازی کردن در خانه در دور برگشت در صعود به مرحله بعد Statistical Significance داره و قطعا ربط داره در نهایت. تاثیرش در حدود 10 درصد است.

دو مقاله در ژورنال های دانشگاهی ورزشی که بطور علمی این موضوع رو بررسی کردن:

Pollard, R. (2006). Home advantage in soccer: Variations in its magnitude and a literature review of the inter-related factors associated with its existence. Journal of Sport Behavior, 29, 169 – 189.
Page, L. and Page, K. (2007). “The second leg home advantage: Evidence from European football cup competitions.” Journal of Sports Sciences, 25(14): 1547-1556.
تاثیر 10 درصد اونقدرها نیست که بخوایم بگیم شانس تیمی که بازی برگشت میزبان هست بیشتره !
تو همون پست و اکثر سایت های ایرانی در بعضی موارد طوری مینویسن انگار تیمی که بازی برگشت میزبان هست صعود کرده !
و عملا این تیم رو صعود کرده میدونن !

تو 3 سال اخیر هم اگه 2 تیم درجه 1 بهم خوردن شاید بشه گفت حدود 50 درصد تیم میزبان تو بازی برگشت حذف شده !

به هر حال اونقدر ها نیست که بخوایم بگیم همه چی به بازی برگشت تیم میزبان بستگی داره !
تاثیر اگه همون 10 درصد باشه ناچیزه !

Masoud King
21-03-2015, 23:32
قرعه بایرن می تونست سخت تر باشه ولی خب پورتو هم مطمئنا حریف راحتی نیست. فک کنم تا الان باختی نداشته. تو استادیوم خودش خیلی خطرناک نشون داده.
+
البته بعضی مقالات مثه این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفته که

Our analysis showed that there is no statistical evidence for the common belief that the chance of winning is higher if a team is playing away in the first leg and having the second leg at home

فقط رو لیگ قهرمانان بوده موضوعش.

mohammad_87
22-03-2015, 01:26
بازیهای تکراری همچنان ادامه دارند.الیته چون قرعه هست و در این مرحله اکثر تیمها با هم بازی کرده اند این تکرارها احتمالش زیاده ولی به هر حال میتونست متنوع تر باشه!
جدای بازیهای تکراری همین که مدعیان اصلی در این مرحله به هم نخوردند هم جای خوشحالی داره تا لااقل نیمه نهایی زیباتری داشته باشیم.

شخصا صعود بارسا،بایرن،رئال و یووه رو پیش بینی میکنم و دوست دارم بارسا-بایرن رو در نیمه نهایی ببینیم.(به همون علت دو بازی بجای یک بازی فینال)

قرعه یووه هم قرعه خوبی افتاد و لااقل کمی امتیازات سری آ رو در رتبه بندی لیگها بهبود میبخشه.

به امید بازیهای زیبا

Abdolreza2012
22-03-2015, 02:00
قرعه کشی بدی برای نمایندگان اسپانیا هست ، مخصوصا اتلتیک و رئال که به هم خوردن
از اون طرف یووه و بایرن کار راحت تری رو دارن

شده حکایت این عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

در کل امیدوارم تو نیمه نهایی :
بایرن ، یووه ، رئال ، بارسا رو ببینم که :

بایرن - بارسا
یووه - رئال

به هم بخورن

banii
22-03-2015, 19:51
با امید صعود :
psg ، اتلتیکو ، پورتو ، یووه

:n12:

پی نوشت :
من از رئال و بایرن خوشم نمیاد و دوست ندارم بیان بالا
بارسا اگه حریف دیگه ای میداشت میگفتم بیاد بالا اما psg رو دوست دارم .
یووه هم که بعد آرسنال تیم مورد علاقه امه ...
واقعا حق آرسنال حذف نبود ... :n03:

Stream
28-03-2015, 02:19
مارکیزیو هم بعد از پوگبا مصدوم شد (رباط صلیبی) و کل فصل رو از دست داد تا یووه دو تا هافبک بهتر این فصل خودش رو نداشته باشه که فکر می کنم بطور قطعی شانس یووه بسیار کمتر شده. البته فکر می کنم کماکان یووه به جمع 4 تیم می رسه ولی با این دو مصدومیت احتمالا قرعه ساده ای است برای سایر تیم ها در اون مرحله.

nw_nk
02-04-2015, 17:27
پاول ندود، مدیر باشگاه یوونتوس: رئال به خوبی بارسا و بایرن نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0&w=620&h=430

برای یووه خوب است که با بارسلونا و بایرن مونیخ که بهترین تیم های حال حاضر اروپا هستند روبرو نشده است

nw_nk
13-04-2015, 22:58
لوکاس مورا مهاجم برزیلی پاری‌سن ژرمن در مصاحبه با AS مادرید: مسی همیشه الگوی من بوده است

او همیشه الگوی من بوده است.

من تا مدت ها دوست داشتم مانند او بازی کنم. فکر ‏می کنم او بهترین بازیکن جهان است و بالاتر از همه بازیکنان دیگر قرار دارد.

باید واقع بین باشیم. مسی بهترین است. البته درست است که بین برزیل و آرژانتین رقابت وجود دارد اما ما اعضای کشوری به نام فوتبال هستیم.

بازی کردن مقابل او بسیار دشوار خواهد بود. باید به سختی تلاش کنیم تا او را متوقف کنیم. اگر بتوانیم پیروز ‏شویم، پیروزی بسیار نزدیکی خواهد بود.

بازی کردن مقابل بارسلونا همیشه خوب است. این بازی یک چالش و دیدار بسیار نزدیک خواهد بود. ما بسیار هیجان زده هستیم.

runner
14-04-2015, 01:09
لیگ قهرمانان اروپا از فرداشب با شروع مرحله یک چهارم نهایی در حالی از سر گرفته می شود که برخی بازیکنان بزرگ به دلیل مصدومیت یا محرومیت نمی‌تواننند تیم‌هایشان را همراهی کنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پاری‌سن‌ژرمن که حریف بارسلونا شده، با بیشترین غایب مواجه است. زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سرحال ای تیم به دلیل کارت قرمزی که در بازی با چلسی گرفت در این دیدار محروم است و لوران بلان امیدوار است ادینسون کاوانی و اسکوییل لاوتزی جای خالی او را پر کنند.
مارکو وراتی هم محروم است و دیگر هافبک تیم،‌تیاگو موتا نیز مصدوم است. داوید لوییز به خاطر مصدومیت بازی نمی کند و سرژه اوریه،‌ دفاع جلوزن پاریسی‌ها محروم است. در بارسلونا هم دنی آلوز محروم است و خوردی آلبا شاید نتواند بازی کند. توماس فرمالن نیز همچنان مصدوم است.

یوونتوس، هافبک کلیدی خود، پل پوگبا را ندارد و وضعیت آندره‌آ پیرلو هم در آخرین تست‌ها مشخص می شود چون او از بازی رفت با دورتموند نتوانسته برای یووه بازی کند. موناکو هم ضربه مهلکی خورد وقتی متوجه شد ژرمی تولالان کاپیتان خود را برای این بازی ندارد ضمن اینکه حضور ریکاردو کاروالیو مبهم است. لاسینا ترائوره و تیموئه باکایوکو هم مدتی است برای این تیم بازی نکرده‌اند.

دو تیم شهر مادریدی کمترین قربانی را از این نظر دارند و تقریبا تمام بازیکنان خود را برای رویارویی با یکدیگر در اختیار دارند اما بایرن مونیخ برای تقابل با پورتو مثلث ستاره های خود را همچنان ندارد که عبارتند از داوید آلابا، خاوی مارتینس و آرین روبن. وضعیت فرانک ریبری و باستین شواین‌اشتایگر هم مبهم است. پورتو هم امیدوار است بتواند از جکسون مارتینس و کریستین تیو استفاده کند ضمن اینکه ایوان مارکانو محروم از همراهی تیم پرتغالی است.

منیع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Abdolreza2012
14-04-2015, 13:18
شوکر: دوست دارم رئال مادرید را در برلین ببینم؛ رونالدو را به مسی ترجیح می دهم

شوکر، مهاجم سابق کرواسی و رئال مادرید در گفت و گویی در مورد شرایط باشگاه سابقش و در کل فوتبال اسپانیا صحبت کرده است.
طرفداری- به گزارش AS، شوکر در صحبت های خود، ابتدا در رابطه با دربی مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گفت: "اتلتیکو در بازی های اخیر خود در برابر رئال مادرید قدرتمند بوده است، اما همین موضوع می تواند به رئال انگیزه بدهد. ما این موضوع را خواهیم دید. این موضوع که رئال مادرید از بازیکن کروات بهره می برد، بسیار مسرت بخش است اما در درجه اول، اولویت برای من پیروزی رئال مادرید است. من دوست دارم باشگاه سابقم را در فینال برلین ببینم."
وی در ادامه، در رابطه با موضوع تکراریِ کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نیز اظهار داشت: "رونالدو بازیکن مورد علاقه من است چرا که من یک بلانکو هستم. در مجموع اما، آن ها دو بازیکن فوق العاده هستند و به نظر می رسد که از فضا آمده اند، با این حال اما من رونالدو را به مسی ترجیح می دهم."
شوکر در بخش پایانی صحبت های خود نیز، در رابطه با هم تیمی سابق خود در سویا، دیگو سیمئونه نیز افزود: "انتظار نداشتم او مربی ای به این موفقی شود. اما من خوشحالم که موفقیت او را می بینم و همیشه در مورد مانژوکیچ با او صحبت می کنم. ما رابطه بسیار خوبی را با یکدیگر داریم."

nw_nk
14-04-2015, 18:24
لوران بلان: لیونل مسی مهار ناپذیر است

Sh-Meteor
14-04-2015, 22:41
جایی رو مناسب تر ندیدم که بزارمش!

سوتی برنامه به علاوه فوتبال:

* کدام بازیکن آقای گل لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد؟

1. آدریانو

2. رونالدو

3. مسی

پ.ن:

آدریانو منظورش بازیکن شاختار دونتسکه اما سمت چپ عکس آدریانو برزیلی رو گذاشتن :دی

runner
15-04-2015, 18:16
UEFA is studying an idea to have an All-Star game (North v. South) of Europe. Messi and Cristiano could play together on the same team. [via Mundo Deportivo]

runner
15-04-2015, 18:22
Wednesday 15-04-2015

Ahmad
15-04-2015, 23:46
نویر نباید امشب اخراج می‌شد؟

albertxx
16-04-2015, 00:26
3-1 به نفع پورتو فکر کنم سورپراز این هفته چمپیونز بود
با اینکه پورتو تو آلمان کار سختی داره
ولی اگه بتونه بایرن رو حذف کنه شاهکاری کرده که اسمشون رو تو تاریخ باید بنویسن !:n01:

Reza31001
16-04-2015, 00:48
نویر نباید امشب اخراج می‌شد؟
احتمالا توجیه داور این بود که جکسون با ضرب آخر هم خیلی با توپ فاصله گرفت و توپ رفت سمت دفاع بایرن هم کاملا جهتش عوض شد و حرکتش دیگه رو به دروازه نبود
کلا یکم تصمیم گیریش برای کارت قرمز سخت بود

nw_nk
16-04-2015, 12:25
توماس مولر: پورتو به خوبی اتوبوس را پارک کرد

لوییس سوارز: باید به لوییز دو لایی میزدم چون کار دیگری نمیشد کرد

manchester fan
16-04-2015, 13:17
چقدر این داور رئال و اتلتیکو ضعیف بود
همش تو دست و پا بازیکنا بود و اشتباه وحشتناکش هم اخراج نکردن راموس بود .
خود داور هم که دید چی کار کرده بعد اون خطا بیشتر سوتاش به نفع اتلتیکو بود و مارسلو هم الکی از بازی بعد محروم کرد .
مانژوکیچ هم هر کاری دلش میخواست میکرد و داور اصلا جرات نمیکرد بیاد سمتش :n02:
فقط نمیدونم چرا سیمئونه مانژو تعویض نکرد .

پ ن : بعد از بازی تازه یادم اومد این داور همون داور ایران - آرژانتین بود و کلا تو جام جهانی هم وحشتناک داور بدی بود

دیشب هم تو بازی بایرن نویر خطاش کارت قرمز داشت که داور ....

Abdolreza2012
16-04-2015, 13:24
چقدر این داور رئال و اتلتیکو ضعیف بود
همش تو دست و پا بازیکنا بود و اشتباه وحشتناکش هم اخراج نکردن راموس بود .
خود داور هم که دید چی کار کرده بعد اون خطا بیشتر سوتاش به نفع اتلتیکو بود و مارسلو هم الکی از بازی بعد محروم کرد .
مانژوکیچ هم هر کاری دلش میخواست میکرد و داور اصلا جرات نمیکرد بیاد سمتش :n02:
فقط نمیدونم چرا سیمئونه مانژو تعویض نکرد .

پ ن : بعد از بازی تازه یادم اومد این داور همون داور ایران - آرژانتین بود و کلا تو جام جهانی هم وحشتناک داور بدی بود

دیشب هم تو بازی بایرن نویر خطاش کارت قرمز داشت که داور ....
داور بازی رئال اتلتیک کلا ضعیف کار کرد

سوت میزد و بازیکنو صدا میزد که بیاد پیشش تا کارت بده ولی بازیکنه ادمم حسابش نمیکرد تا اخرش خودش رفت سمتش ( سوارز )
یا یه جا دیگه خواست هم به راموس کارت بده و هم گارسیا کلی زور زد تا تونست دوتا بازیکن رو بیاره کنارهم و باهاشون صحبت کنه و کارت بده
کلا داور خوبی نبود و جذبه داوری نداشت

یه داور خوب تو این مدت که دیدم هاوارد وب بود که خداحافظی کرد

nw_nk
16-04-2015, 14:30
Betting: Brilliant Barcelona into 6/4 for Champions League glory as Bayern are beaten in Porto

mohammad_87
16-04-2015, 17:17
بارسا خیلی خوش شانس بود.قبل از بازی که اون وضعیت عجیب مصدومیت و محرومیت برای psg پیش اومد و یه تیم نصفه نیمه وارد زمین شد.همون اول هم سیلوا ناگهانی مصدوم شد.کاوانی و پاستوره هم بدترین بازی رو ارائه دادند وگرنه میتونستند با موقعیتهای خیلی خوبی که داشتند حتی نتیجه رو به تساوی بکشند.
بازی مرحله گروهی رو بیاد بیاریم،تیم کامل psg با بارسا چه کرد.حی در بازی برگشت هم psg ترکیب کامل رو نخواهد داشت.با این نتیجه دیشب،کار تا حدود زیادی مشخص خواهد بود.

بایرن هم که مثل psg جسم ناقصی داشت ( :n31: ) اما انتظار نمیرفت چنین نتیجه ای مقابل پورتو داشته باشه و بیشتر انتظار یه تساوی از بازی بایرن پورتو داشتم.پورتو تیم قابل احترامی هست اما حذف بایرن،جذابیت های نیمه نهایی رو کم خواهد کرد.
دو نتیجه 3-1 که کم گل بودن شب اول رو جبران کرد.

metalhead_forever
16-04-2015, 20:42
اتلتیکو مادرید به علت ورود هوادار به زمین تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد.

یوفا پرونده انظباطی به دلیل ورود هوادار به زمین مسابقه و در آغوش گرفتن کریستیانو رونالدو در بازی سه شنبه شب این تیم مقابل رئال مادرید، علیه باشگاه اتلتیکو مادرید تنظیم کرده است. هوادار مذکور به کنار زمین و نزدیکی کریستیانو رونالدو رسید و بازیکن پرتغالی نیز او را در آغوش گرفت پیش از این که نیرو های امنیتی هوادار را از زمین خارج کنند.
طبق بیانیه چهارشنبه، یوفا اعلام کرد که تحقیقات در این زمینه شروع شده است و در زمینه ی "عدم سازماندهی کافی و مناسب" پله های جایگاه ها صورت میگیرد.
این پرونده روز 21 می توسط کمیته انظباطی یوفا (Uefa Control, Ethics and Disciplinary Body) مورد قضاوت قرار خواهد گرفت.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اون قضیه گاز گرفتن هم که از طریق توییتر هر دو بازیکن (کارواخال و مانژوکیچ) اعلام کردن گاز گرفتن اتفاق نیفتاده و یوفا هم اعلام کرد پرونده انضباطی برای کارواخال باز نمیشود.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

runner
16-04-2015, 21:01
UCL team of the week

nw_nk
16-04-2015, 23:16
بارسا خیلی خوش شانس بود.قبل از بازی که اون وضعیت عجیب مصدومیت و محرومیت برای psg پیش اومد و یه تیم نصفه نیمه وارد زمین شد.همون اول هم سیلوا ناگهانی مصدوم شد.کاوانی و پاستوره هم بدترین بازی رو ارائه دادند وگرنه میتونستند با موقعیتهای خیلی خوبی که داشتند حتی نتیجه رو به تساوی بکشند.
بازی مرحله گروهی رو بیاد بیاریم،تیم کامل psg با بارسا چه کرد.حی در بازی برگشت هم psg ترکیب کامل رو نخواهد داشت.با این نتیجه دیشب،کار تا حدود زیادی مشخص خواهد بود.

بایرن هم که مثل psg جسم ناقصی داشت ( :n31: ) اما انتظار نمیرفت چنین نتیجه ای مقابل پورتو داشته باشه و بیشتر انتظار یه تساوی از بازی بایرن پورتو داشتم.پورتو تیم قابل احترامی هست اما حذف بایرن،جذابیت های نیمه نهایی رو کم خواهد کرد.
دو نتیجه 3-1 که کم گل بودن شب اول رو جبران کرد.

با شناختی که دارم میدونم کامنتتون در مورد بازی بارسا فنیه و منظور بدی ندارین. دو نکته رو من بگم.

اول این که این کاملا شانس نیست. وقتی انریکه یک نیم فصل چرخشی بازیکنا رو عوض میکنه بایدم تیم نتیجشو ببینه. شاید ندونین انریکه نزدیک به 30 بازی اول بارسلونا (دقیقا یادم نیست) حتی یک بار هم ترکیب مشابه به زمین نفرستاد. :n04: حتی بازیکنای کلیدی و ستاره مثل نیمار و مسی رو در بازی ای که بارسا میتونست زودتر صدر جدولو از رئال بگیره بیرون گذاشت. بلان هم برای پاریس که در لیگ فرانسه با لیون و مارسی رقابت میکنه همچین کاری کرده؟ بعید میدونم.

دوم در مورد نمایش و پتانسیل تیم ها. تیم هایی مثل بارسا، بایرن، رئال و ... که به فینال و قهرمانی فکر میکنند مسلما تا مراحل بالا و وقتی لازم بشه صددرصد توانشونو نمیزارن. هم برای ذخیره انرژی و ریسک مصدومیت نکردن هم بخاطر انگیزه نداشتن بازیکنای بزرگشون که زیاد موفقیت کسب کردن. جنبه لو نرفتن تاکتیک هم شاید داشته باشه که من سر در نمیارم و در مورد مربی های جوان هم شاید صدق نکنه. مگه نابغه باشن.

تو همین بازی تعریف از تیم نباشه به نظر من بارسا 85 :n02: درصد توانشو گذاشت و خیلی جدی نگرفت. با بازی که من دیدم این بهم القا شد. بازی گروهی که جای خود.

hossein blak
17-04-2015, 18:49
کاسیاس به دنبال شکستن رکورد فن در سار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%B4%DA%A9%D8%B3% D8%AA%D9%86_%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF_%D9%81% D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%B3%D8%A7%D8%B1/36313)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان اروپا + عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87_%D9%84%DB%8C%DA%AF_%D9%82 %D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%A7% D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7_-_%D8%B9%DA%A9%D8%B3/36333)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidgame
17-04-2015, 19:09
ظاهرا لوئیز فقط جلوی چلسی خوب بازی می کنه!
با دیدن گل ها بازی بارسا و psg واقعا خوشحالم که چلسی لوئیز رو با این قیمت به psg انداخت :دی

پورتو هم نتیجه خیلی عالی گرفت و شانسش برای صعود زیاده
جالبه سال 2004 هم که پورتو قهرمان شد موناکو تا نیمه نهایی و فینال رسید و امسال هم باز موناکو شانس داره که حداقل جزو 4 تا تیم بیاد
ولی خب الان شرایط فرق کرده و به نظرم الان شانس تیم های اسپانیایی برای قهرمانی بیشتره

nw_nk
17-04-2015, 20:06
اگه بایرن دو سه برد بدست بیاره (که یکیش باید برگشت پورتو باشه) بوندسلیگا آخر امسال جای پریمیر لیگ رو میگیره و انگلیس به رده سوم رنکینگ سقوط میکنه

ایتالیا بخاطر حضور پرتعداد در لیگ اروپا خیلی خوب داره امتیاز میاره

mohammad_87
17-04-2015, 23:28
با شناختی که دارم میدونم کامنتتون در مورد بازی بارسا فنیه و منظور بدی ندارین. دو نکته رو من بگم.

اول این که این کاملا شانس نیست. وقتی انریکه یک نیم فصل چرخشی بازیکنا رو عوض میکنه بایدم تیم نتیجشو ببینه. شاید ندونین انریکه نزدیک به 30 بازی اول بارسلونا (دقیقا یادم نیست) حتی یک بار هم ترکیب مشابه به زمین نفرستاد. :n04: حتی بازیکنای کلیدی و ستاره مثل نیمار و مسی رو در بازی ای که بارسا میتونست زودتر صدر جدولو از رئال بگیره بیرون گذاشت. بلان هم برای پاریس که در لیگ فرانسه با لیون و مارسی رقابت میکنه همچین کاری کرده؟ بعید میدونم.

دوم در مورد نمایش و پتانسیل تیم ها. تیم هایی مثل بارسا، بایرن، رئال و ... که به فینال و قهرمانی فکر میکنند مسلما تا مراحل بالا و وقتی لازم بشه صددرصد توانشونو نمیزارن. هم برای ذخیره انرژی و ریسک مصدومیت نکردن هم بخاطر انگیزه نداشتن بازیکنای بزرگشون که زیاد موفقیت کسب کردن. جنبه لو نرفتن تاکتیک هم شاید داشته باشه که من سر در نمیارم و در مورد مربی های جوان هم شاید صدق نکنه. مگه نابغه باشن.

تو همین بازی تعریف از تیم نباشه به نظر من بارسا 85 :n02: درصد توانشو گذاشت و خیلی جدی نگرفت. با بازی که من دیدم این بهم القا شد. بازی گروهی که جای خود.
شخصا وقتی تیم مورد علاقه ام در یک بازی نباشه،من فقط طرفدار بازی زیبا و جذاب هستم و اصلا برام اهمیتی نداره کدوم تیم پیروز میشه یا صعود میکنه

وضعیتی که در بازی رفت و قبل از اون پیش اومد و همونطور که قبلا هم گفتم جذابیتهای بازی برگشت رو تقریبا از بین برد.مثلا حتی اگه مصدومیت سیلوا پیش نمیومد و لوئیز ناآماده که اون افتضاحات رو در بازی ازش دیدیم به بازی نمیومد + گلنزنی های کاوانی،حداقل شاید نتیجه تساوی بدست میومد یا لااقل نتیجه ای که در بازی برگشت یکم جذابیت بازی باقی بمونه.
به هر حال من نمیگم تقصیر بارسا هست که بازی رو پیروز شده،فقط به عنوان یک تماشاگر فوتبال دوست دارم جذابیت بازی های حذفی و مخصوصا در بازی های برگشت به حداکثر برسه.کلا من عاشق این بازی های رفت و برگشت و حذفی هستم و بخاطر همین هست که همیشه دوست دارم فینال های رویایی سال،در نیمه نهایی اتفاق بیفته تا اون دو تیم 2 بار با هم بازی کنند.

nw_nk
18-04-2015, 06:48
مارکو وراتی ستاره پاری سن ژرمن در مصاحبه با اکیپ فرانسه: تماشای مسی زیباتر از رونالدو و هازارد است

بله، سخت ترین و تماشایی ترین مسی است.

من در مقابل بازیکنان بزرگی مثل رونالدو و هازارد بازی کردم ولی عاشق لمس توپ مسی و استیل او هستم.

nw_nk
20-04-2015, 12:47
بازیکنانی که بیشترین موقعیت رو از جمله پاس گل در این فصل چمپیونز لیگ ایجاد کردن

1. LIONEL MESSI | Barcelona | 31 chances created
=2. KOKE | Atletico Madrid | 23 chances created
=2. CARLOS TEVEZ | Juventus | 23 chances created
=4. HAKAN CALHANOGLU | Bayer Leverkusen | 21 chances created
=4. CESC FABREGAS | Chelsea | 20 chances created
6. KARIM BENZEMA | Real Madrid | 19 chances created
7. TONI KROOS | Real Madrid | 18 chances created
=8. NANI | Sporting | 17 chances created
=8. ISCO | Real Madrid | 17 chances created
=10. JUANFRAN | Atletico Madrid | 16 chances created
=10. LUCA ZUFFI | Porto | 16 chances created
=10. MARCELO | Real Madrid | 16 chances created

بازی مسی جدا از ستایش یه بررسی علمی میخواد. با این وضع فقط یک عصر بنام مسی مثل مارادونا و پله به یادگار نمیمونه، فوتبال به قبل و بعد مسی تقسیم میشه! بقیه بازیکنای بارسا آماده نیستن وگرنه آمار گل و پاس گل وحشتناکی باید از این همه موقعیت بجا میموند

nw_nk
21-04-2015, 20:06
لوران بلان: نتیجه هفته پیش با یا بدون بازیکنان غایب ما فرقی نمیکرد.

من دوست داشتم تمام بازیکنان را برای رفت و برگشت داشته باشم، ولی این ممکن نیست. نمیتوانیم درباره نبود بازیکنانمان شکایت کنیم چون بارسلونا حکمفرمای بازی در پاریس بود.

runner
22-04-2015, 06:37

runner
22-04-2015, 06:42
Gianluigi Buffon's Champions League dream team

manchester fan
23-04-2015, 00:14
اخراج آردا خیلی بحث بر انگیز بود
داور قشنگ منتظر بود خطا کنه و اخراجش کنه

رئال - منچستر یادتونه اونجا هم اخراج نانی زمینه ساز برد رئال شد
بازی رفت هم که یادتونه ....

Abdolreza2012
23-04-2015, 00:18

داور قشنگ دوتا پتالتی به سود رئال میتونست بگیره که نگرفت
خطا با اون وضوح رو میگی بحث برانگیز بود
بازی خطرناک بود و کارت زرد دومش رو گرفت بعد چند خطا

albertxx
23-04-2015, 00:24

شما فکر کنم همون بازی های منچستر رو دنبال میکنی !
بازی های آتلتیکو بجز اروپا جای دیگه دنبال میکنید ؟

بازی های آتلتیکو رو دنبال کنی متوجه میشی !
وحشی ترین تیم حال حاضر اروپا !
حداقل 5 کارت زرد تو هر بازی نشون میده وضعشون چیه !

میشه گفت هرتیمی جلوی این تیم بازی میکنه به فکر مصدومیت بعد بازی هست !
نمونه های زیادی میشه از خشونت آتلتیکو نام برد !

پرتاب لنگه کفش آردا توران که اگه تو همون انگلیس بود تا آخر عمر محرومش میکردن !
تکل های وحشیانه رائول گارسیا !
و ........

ولی خب شما فکر کنم همین 1 بازی از تکلتیکو رو دیدی !

D3vil_A
23-04-2015, 00:31
داور مشخصا میتونست حداقل یک پنالتی برای رئال بگیره ، با اون وضع وحشیانه که اتلتیکو بازی میکنه فکر کنم طرفدارای تیم بارسلونا هم کاملا این قضیه رو درک کنند که واقعا هر تیمی میخواد جلوی این تیم بازی کنه باید به فکر چندتا مصدوم بعد از بازیش باشه ، تیمی که مستقیم به قصد زدن پای بازیکن حالا هر بازیکنی از هر تیمی میره یا در دقایقی که بازی تو زمین خودشون به نفعشون سپری میشه توپ جمع کناش عملا از کنار زمین میرن بیرون و نهایت تلاششون رو میکنن که هر چه دیرتر به بازیکن حریف توپ رو برسونند، لیاقت قرار گرفتن تو جمع چهار تیم چمپیونز لیگ رو نداره !

charlize
23-04-2015, 00:32
...

دوستان بهترین بازیکن بازی رئال و اتلتیک کی شد؟
حضرت کریس انتخاب شد؟؟

albertxx
23-04-2015, 00:33
طبق معمول کریس رونالدو بهترین بازیکن زمین !
چیزی که بهش عادت کردیم !
موجود فرازمینی یا فردی از سیاره ای دیگر ؟؟؟ کدوم رو واقعا باید به کار برد ؟

واقعا کلمه ای پیدا نمیکنم در وصف این موجود فرازمینی بگم !
تا چه حد از خود گذشتگی ؟؟
بازیکنی تا جلوی خط دفاع رئال میاد تا در دفاع هم شرکت کنه !

همین حرکات یه جورایی باعث شد تا نتونه گل بزنه و آمارش تو اروپا خیلی خیلی کمه
از خود گذشتگی و در خدمت تیم بودن واقعا برازنده این بازیکنه !
و این حرکات باعث میشه تا نتونه اونطور باید و شاید آمار انفرادی بالایی داشته باشه ! :n27:

رونالدو اگه مثل بقیه بازیکن های اروپا فقط به فکر خودش بود الان آقای گلی اروپا رو تو دست داشت !
ولی شرکت در دفاع برای کارهای تیمی باعث شد تا در اروپا نتونه گلی بزنه چون اصلا آمار فردی مهم نخواهد بود !

گل رو چیچا زد ولی حضرت کریس به قول دوستان بهترین بازیکن زمین شد !
چون کار تیمی برنده رو مشخص میکنه و نه جوایز انفرادی

manchester fan
23-04-2015, 00:53
چون دوستان ماشالله همگی پاسخگو بودن جا نیست

هنوز هم میگم اخراج کاملا سخت گیرانه ( اشتباه ) بود و نبودن آردا کاملا جریان بازی به سود رئال عوض کرد
حالا اگه از نظر شما درست بوده حرفی نیست
البته شما حتما اخراج نشدن راموس تو بازی رفت هم کاملا درست میدونید

راستی فک نکنم در رابطه با اتلتیکو استفاده از واژه وحشی گری درست باشه
چون بعید میدونم بشه با وحشی گری قهرمان لیگ شد و تا آستانه قهرمانی اروپا هم پیش رفت و در حال حاضر هم جز بهترین تیم های اروپا بود
رفتار و بازی رئال مورینیو تو بازی های حساس همچین بی شباهت به اتلتیکو نبود

در کل مبارک رئال و طرفداراش ولی کار رئال برای تکرار قهرمانی اونم بدون لوکا مجیک خیلی خیلی سخته

Alireza SM
23-04-2015, 01:11
اتلتیکو خیلی افت کرده مسلما اون اتلتیکو پارسال نیست. همون اول که آردا توران کارت زرد گرفت سر یه بوقلمون بریون با پسر همسامون شرط بستم که این یارو اخراج میشه :n05: از الان دارم آنزیم های معده ام رو آماده هضمش میکنم :n19:
داور هم که معلوم نبود شغلش چیه وسط زمین ! اون کرنر رو هم نگرفتن خیلی احمقانه بود من هیچ رقمه باور نمیکنم نه دارو خط نه کمک داور و نه داور بازی هیچکدوم از این سه تا ندیده باشنش !

اگه بیل و مودریچ و مارسلو بودن و رئال مجبور به استفاده از کارواخل نمیشد همون نیمه اول کار تموم بود.

malkemid
23-04-2015, 01:17

هنوز هم میگم اخراج کاملا سخت گیرانه ( اشتباه ) بود و نبودن آردا کاملا جریان بازی به سود رئال عوض کرد

چون بعید میدونم بشه با وحشی گری قهرمان لیگ شد و تا آستانه قهرمانی اروپا هم پیش رفت و در حال حاضر هم جز بهترین تیم های اروپا بود

در کل مبارک رئال و طرفداراش ولی کار رئال برای تکرار قهرمانی اونم بدون لوکا مجیک خیلی خیلی سخته

دوست عزیز شما چرا هنوز کینه اون باخت چند سال پیش رو دارید؟ تموم شد اون بازی و گذشت.

شما چون بازی اتلتیکو رو دنبال نمی کنید شاید براتون هضم کلمه وحشی گری سخت باشه... ولی دوستانی که لا لیگا رو دنبال می کنن می دونن که زدن یکی از تاکتیک های این تیم هست. تو همین بازی هم هر جا فرصتی می شد می زدن.

:n16:

A/|\IR
23-04-2015, 01:21

شما ي بار بشين رفتار بازيکن هاى اتلتيک رو آناليز کن بعد بگو بيا وحشى درست نيست
اون مانجو که فقط دنبال يه بهانه بود عقده هاى بازيه پيش رو بازيکنا خالي کنه
بازيکناى اتلتيک تو کل بازى با حرکات يکتاپرنده شون فقط ساق رو نشونه ميگرفتن آخر بازى ببين چند تا بازيکن رو زدن ناقص کرد
مهارتى که در استفاده از آرنج و زانو داشتن استاد هاى موى تاى آسياي شرقى ندارن

در مورد رئال هم بگم
رئال مادريد وابسته به هيچ بازيکن و مربى نيست و نه با مصدوم شدن بازيکناش ضربه آنچنانى ميخوره نه با رفتن مربي هاش از عرش به فرش مياد،
اين مسئله هم بارها ثابت شده!! حتي در بازى هايي هم که حضرت رونالدو حضور ندارن تيم نتيجه ميگيره

تو بازى چند سال پيش هم اگه مودريچ نبود رئال با کمک گل يه بازيکن ديگه منچستر رو حذف ميکرد

runner
23-04-2015, 01:38
​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

powerslave
23-04-2015, 05:21

ای وای من.
آقا جان چی رو به چی ربط میدی.
بابا بوروتو یوتیوب کلیپ دودقیقه ایشو بین. دیگه نانی با کف پا زد تو پهلوی آربلوا. جای استوکاشم که بود. خودشم میدونست اخراجه خودشو زد به مصدومیت از زمین بلندنمیشد.
هنوز تو فکر اونی؟

++++

بین این چهار تیم یووه قدرت کمتری داره و 3 تای دیگه دست خودشون باشه یووه روانتخاب میکنن. بین اون سه تا هم رئال حال و روزش اونقدرا خوب نیست. چند تا بازیکن مصدوم و چند تا از مصدومیت برگشته.
بایرن توبازی رفت چندتا بازیکنش رو نداشت ولی بازی برگشت خیلی آماده بود.
بارسا کمترین مشکل رو داشت و هر دو بازی رو هم به خوبی برد.
اینطوری هر اتفاقی ممکنه بیفته. با وجوود چهار تیم بزرگ خیلی جذابیت کار بالا رفت.

alone_boy
23-04-2015, 10:04

عزیز تکلیف ما رو مشخص کن.اگر اشتباه بوده که ربطی به سخت گیرانه بودنش نداره و برعکس
اگر میگفتی سخت گیرانه ست به هر حال،ولی داری میگی اشتباه کرده که به نظرم اشتباه میکنی
آردا مثل په په ی چند سال پیش شده.په په هم 3-4 فصل به شدت مستعد اخراج تو هر بازی بود و حتی یادمه ال کلاسیکوی لیگ قهرمانان با یه حرکت مشابهی روی آلوز(اگر اشتباه نکرده باشم) اخراج شد.البته په په بیشتر پاشو کشید بالا
آردا هم این بازی کاملا مستعد اخراج بود و به درستی هم اخراج شد

nw_nk
23-04-2015, 10:13
Champions League Team of the quarter-finals: Suarez, Neymar and Thiago lead the way

nw_nk
23-04-2015, 10:24
...

دوستان بهترین بازیکن بازی رئال و اتلتیک کی شد؟
حضرت کریس انتخاب شد؟؟

خیر
حضرت چیچا انتخاب شد

Top Player
Javier Hernández
Real Madrid

Masoud King
23-04-2015, 11:30
دیشب به نظرم بهترین بازیکن اوبلاک بود
دو گل مسلم رو گرفت که یکیش از حضرت :n09: بود.
بازی رفت هم خیلی عالی کار کرد و یک گل مسلم دیگه رو از امام زاده :n09: گرفت
الکی نبوده که میگن رئال تیم خداست :n09: موجود بیگانه هم توش داره که احتمالا از بعد بالاتر بر این هم تیمی های خاکی و فانی و محدود نازل شده

charlize
23-04-2015, 11:41
خیر
حضرت چیچا انتخاب شد

Top Player
Javier Hernández
Real Madrid

سینای عزیز
در مواقع لازم سایت WhoScored رو به عنوان مرجع قرار میدی و میای مثلا از رنکینگش برای عنوان بهترین بازیکن استفاده میکنی چون اونجا مسی اول شده و بر اون اساس نقش مسی رو وحشتناک(!) میدونی و در اون زمان این سایت منبع معتبر و بسیار درستیه که خدا خیرشون بده...کلا ماشالله آماده ای از انواع و اقسام سایت و ها و اشخاص نقل قول کنی در این مواقع:n02:
اما اینجا که حضرت کریس اول شده طبق این سایت WhoScored، یهو این سایت ارزشش رو از دست میده و سایت یوفا ارزشمند و معتبر میشه!؟
تکلیف رو مشخص کن که بدونیم کووجا معتبر هست بلاخره!:n02:

vahidgame
23-04-2015, 11:54
دیشب بازی سختی و استرس زایی بودش چون اگه رئال گل می خورد شرایط سخت میشد و 2 گل رو سخت میشد به همچین تیمی زد
ولی با بیرون رفتن گریزمن و بعد هم با اخراج آقای لنگه کفش انداز (:دی) دیگه تقریبا بازیکن خلاقی اتلتیکو نداشت و بیشتر مجموعه ای از بازیکنای فیزیکی بودن و شرایط بهتر شد
چیچاریتو هم از اول بازی انگیزه بالایی داشت و مشخص بود می خواد گل بزنه

با اینکه اتلتیکو بهترین تیم این جام نبود ولی رئال مرحله مهمی رو گذروند
رئال کلا با اتلتیکو مشکل داشت و جلوی تیمای دیگه به نسبت اتلتیکو می تونه راحتر بازی کنه حتی اگه اون تیما قویتر باشن
برای دور بعد من تقابل بایرن و بارسا همین طور تقابل رئال و یوونتوس رو پیش بینی می کنم...

دیشب به نظرم بهترین بازیکن اوبلاک بود
دو گل مسلم رو گرفت که یکیش از حضرت :n09: بود.
بازی رفت هم خیلی عالی کار کرد و یک گل مسلم دیگه رو از امام زاده :n09: گرفت
الکی نبوده که میگن رئال تیم خداست :n09: موجود بیگانه هم توش داره که احتمالا از بعد بالاتر بر این هم تیمی های خاکی و فانی و محدود نازل شده
مسعود حالا دوباره به تیم خدا خوردین می بینی که دوباره همون نتیجه پارسال پیش میاد :دی

Abdolreza2012
23-04-2015, 11:59
زمان و مکان قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

با راه یابی چهار تیم رئال مادرید و بارسلونا از اسپانیا، یوونتوس از ایتالیا و بایرن مونیخ از آلمان حالا دنیای فوتبال انتظار یک نیمه نهایی پر از جذابیت را می کشد.
طرفداری- قرعه کشی مرحله نیمه نهایی این مسابقات فردا جمعه 24 آوریل رای ساعت 11 ظهر به وقت گرینویچ در سوئیس برگزار می شود و تیم ها با رقبای خود آشنا می شوند. بازی های دور رفت در روزها 5 و 6 می (15 و 16 اردیبهشت) و بازی های دور برگشت در روزهای 12 و 13 می (22 و 23 اردیبهشت) برگزار خواهد شد. گفتنی است پس از مشخص شدن رقبا در مرحله نیمه نهایی، وضعیت برگزاری بازی دور رفت و برگشت نیز قرعه کشی می شود. فینال این مسابقات 6 ژوئن (16 خرداد) در استادیوم المپیک برلین برگزار می شود.

shamsoddin
23-04-2015, 12:01
بعد از سلطون و حضرت ، بعدیش به احتمال زیاد همین امامزاده است.:n01:
امیدوارم به هم نخورن دوباره ریال بارسا تو نیمه نهایی، فینال جالب تره.

kasra_khan2003
23-04-2015, 12:14
هانری یه مصاحبه جالب درباره چیچاریتو و گلی که زد کرده، که در نوع خودش جالبه:

Henry hits out at Chicharito: He should have thanked Ronaldo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

"قبل از به ثمر رسوندن گل، یکی دوتا شانس داشت، اما میتونم بگم که باید از رونالدو تشکر کنه."

"برام عجیبه که رفت واسه خودش تنها شادی کرد در حالی که باید از رونالدو تشکر میکرد."

"به نظر من، این گل، گل رونالدو بود. چیزی که خوشم نیومد اینه که چیچاریتو طوری شادی کرد که انگار جام جهانی رو برده. برگرد و با رونالدو شادی کن!"

nw_nk
23-04-2015, 12:16
سینای عزیز
در مواقع لازم سایت WhoScored رو به عنوان مرجع قرار میدی و میای مثلا از رنکینگش برای عنوان بهترین بازیکن استفاده میکنی چون اونجا مسی اول شده و بر اون اساس نقش مسی رو وحشتناک(!) میدونی و در اون زمان این سایت منبع معتبر و بسیار درستیه که خدا خیرشون بده...کلا ماشالله آماده ای از انواع و اقسام سایت و ها و اشخاص نقل قول کنی در این مواقع:n02:
اما اینجا که حضرت کریس اول شده طبق این سایت WhoScored، یهو این سایت ارزشش رو از دست میده و سایت یوفا ارزشمند و معتبر میشه!؟
تکلیف رو مشخص کن که بدونیم کووجا معتبر هست بلاخره!:n02:

احمد جان بهترین بازیکن زمین رو یوفا انتخاب میکنه، نه WhoScored
اما در تحلیل سایت یوفا اگه چیزی مثل موقعیت ایجاد شده پیدا کردی به منم خبر بده، در حد گل و پاس گله

بخوایم به WhoScored اشاره کنیم که اوضاع خیلی بهتره
مسی 7 بازی از 10 بازی بارسلونا بهترین بازیکن زمین شده و با اختلاف بهترین بازیکن تورنومنت هست

برگردیم به یوفا؟ :n02:
تازه این آمار با وجود گروه و قرعه سخت بارسا و همینطور خط هافبک افت کرده این تیم هست.
مقایسه کن با رئال که 4 بازیکن تو 10 بازیکن برتر جام در خلق موقعیت داره و ببین چه افرادی دور رونالدو رو گرفتن. خود رونالدو در رتبه 57 خلق موقعیت هست!
ادامه نمیدم. دیدن بازی مسی کافیه و نیازی به آمار نیست
مشخصه با چه بازیکنی طرف هستیم

Stream
23-04-2015, 12:33
هانری یه مصاحبه جالب درباره چیچاریتو و گلی که زد کرده، که در نوع خودش جالبه:

Henry hits out at Chicharito: He should have thanked Ronaldo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

"قبل از به ثمر رسوندن گل، یکی دوتا شانس داشت، اما میتونم بگم که باید از رونالدو تشکر کنه."

"برام عجیبه که رفت واسه خودش تنها شادی کرد در حالی که باید از رونالدو تشکر میکرد."

"به نظر من، این گل، گل رونالدو بود. چیزی که خوشم نیومد اینه که چیچاریتو طوری شادی کرد که انگار جام جهانی رو برده. برگرد و با رونالدو شادی کن!"

شکی نیست گل کاملا گل رونالدو بود ولی میشه به چیچاریتو ارفاق کرد، 800 و خورده ای روز بود در لیگ قهرمانان گل نزده بود و خلاصه در اون لحظه گل به این حساسی باید به بازیکن اجازه "جوگیر" شدن داد :n02:

charlize
23-04-2015, 12:38
احمد جان بهترین بازیکن زمین رو یوفا انتخاب میکنه، نه WhoScored
اما در تحلیل سایت یوفا اگه چیزی مثل موقعیت ایجاد شده پیدا کردی به منم خبر بده، در حد گل و پاس گله

بخوایم به WhoScored اشاره کنیم که اوضاع خیلی بهتره
مسی 7 بازی از 10 بازی بارسلونا بهترین بازیکن زمین شده و با اختلاف بهترین بازیکن تورنومنت هست

برگردیم به یوفا؟ :n02:
تازه این آمار با وجود گروه و قرعه سخت بارسا و همینطور خط هافبک افت کرده این تیم هست.
مقایسه کن با رئال که 4 بازیکن تو 10 بازیکن برتر جام در خلق موقعیت داره و ببین چه افرادی دور رونالدو رو گرفتن. خود رونالدو در رتبه 57 خلق موقعیت هست!
ادامه نمیدم. دیدن بازی مسی کافیه و نیازی به آمار نیست
مشخصه با چه بازیکنی طرف هستیم

کلا خوب مغلطه میکنی سینا! :n02:
اول میگی اگه تویه سایت یوفا جایی مثل موقعیت خلق کردن دیدی بگو!
یکی به من بفهمونه این چه ربطی داره به بحث بهترین بازیکن زمین؟!
ولی بازم جهت اطلاع بقیه دوستان (چون شک ندارم دست به نقدت خوبه برای این سایت ها و کاملا اطلاعات داری!)

بعد میگی بهترین بازیکن رو یوفا انتخاب میکنه...خب درست
منتها شاید من اشتباه میکنم اما فک کنم بهترین تیم هفته رو هم یوفا انتخاب میکنه؟!:n13: چرا از گل تیم منتخب رو میذاری؟! (کلا هر وقت لازم باشه از گل نقل قول میشه، هر وقت لازم باشه WhoScored و در این مواقع هم یوفا:n02:)
یا بازم همون سوال قبلیم که پیچوندی و جواب ندادی...چرا به آمار مسی به نقل از همین سایت WhoScored اشاره کردی تویه اون بحثی که با دوستان داشتی و مسی رو آمارش رو وحشتناک قلمداد کردی؟! (نیاز هست مثل خودت لینک بدم؟:n02:) اونجا یوفا معتبر نبود و مرگ بر آمریکا؟!:n02:
+
گرچه بازم ربطی به سوال من نداشت اما در مورد اینکه مسی چون بیشتر بهترین بازیکن زمین شده پس حقشه بهترین شه هم من چیزی نگم بهتره...
این همون استدلالی بود که میگفت مسی بهترین بازیکن جام جهانیه چون در بازی مقابل تیم هایی مثل ایران بهترین بازیکن زمین شده!:n09:

مسی خود خدا اصلا:n02:
+
درباره خلق موقعیت و اینا هم جالبه که میای به آمار خلق موقعیت نگاه میکنی اما به امار پاس گل که مهمتره نگاه نمیکنی که جفتشون 4 تا پاس گل دادن!
+
درباره بازیکن های اطراف هم خوب اومدی...به موقعش که میشه بارسا بهترین بازیکن ها رو داره اما الان تیم محلاته!:n02:
جدای از این بحث که رئال ماه هاست تیم کاملش رو نداره...میشه آدم دلش برای مسی بسوزه انصافا...اطرافش یه مشت بازیکن معمولی هستن...نیمار و سوارز شدن بازیکن؟!:n02:

nw_nk
23-04-2015, 12:58
کلا خوب مغلطه میکنی سینا! :n02:
اول میگی اگه تویه سایت یوفا جایی مثل موقعیت خلق کردن دیدی بگو!
یکی به من بفهمونه این چه ربطی داره به بحث بهترین بازیکن زمین؟!
ولی بازم جهت اطلاع بقیه دوستان (چون شک ندارم دست به نقدت خوبه برای این سایت ها و کاملا اطلاعات داری!)

بعد میگی بهترین بازیکن رو یوفا انتخاب میکنه...خب درست
منتها شاید من اشتباه میکنم اما فک کنم بهترین تیم هفته رو هم یوفا انتخاب میکنه؟!:n13: چرا از گل تیم منتخب رو میذاری؟! (کلا هر وقت لازم باشه از گل نقل قول میشه، هر وقت لازم باشه WhoScored و در این مواقع هم یوفا:n02:)
یا بازم همون سوال قبلیم که پیچوندی و جواب ندادی...چرا به آمار مسی به نقل از همین سایت WhoScored اشاره کردی تویه اون بحثی که با دوستان داشتی و مسی رو آمارش رو وحشتناک قلمداد کردی؟! (نیاز هست مثل خودت لینک بدم؟:n02:) اونجا یوفا معتبر نبود و مرگ بر آمریکا؟!:n02:
+
گرچه بازم ربطی به سوال من نداشت اما در مورد اینکه مسی چون بیشتر بهترین بازیکن زمین شده پس حقشه بهترین شه هم من چیزی نگم بهتره...
این همون استدلالی بود که میگفت مسی بهترین بازیکن جام جهانیه چون در بازی مقابل تیم هایی مثل ایران بهترین بازیکن زمین شده!:n09:

مسی خود خدا اصلا:n02:
+
درباره خلق موقعیت و اینا هم جالبه که میای به آمار خلق موقعیت نگاه میکنی اما به امار پاس گل که مهمتره نگاه نمیکنی که جفتشون 4 تا پاس گل دادن!
+
درباره بازیکن های اطراف هم خوب اومدی...به موقعش که میشه بارسا بهترین بازیکن ها رو داره اما الان تیم محلاته!:n02:
جدای از این بحث که رئال ماه هاست تیم کاملش رو نداره...میشه آدم دلش برای مسی بسوزه انصافا...اطرافش یه مشت بازیکن معمولی هستن...نیمار و سوارز شدن بازیکن؟!:n02:

احمد جان با فرض نمیشه رفت جلو
لااقل من علاقه ای به این موضوع ندارم

لینکی که دادی من نه تعداد خلق موقعیت دیدم و نه دفعات بهترین بازیکن زمین شدن
چیو نشون میده؟

تیم یک چهارم نهایی یوفا رو قرار بده

والا من اول از یوفا گفتم گفتی هواسکورد، از هواسکورد قرار دادم میگی یوفا
هر کدوم رو دوس داری ملاک قرار بده برای من فرقی نمیکنه
نظر منو بخوای امتیازای WhoScored هم معتبره

:n01:

Abdolreza2012
23-04-2015, 13:49
سه تا عکس جالب :

Ezel
23-04-2015, 14:42

در این نشانه هاییست برای اهل یقین , عایا ایمان نمی آورند ؟ :n31:

نادر1368
23-04-2015, 14:55
اون گل، گل رئال بود که چیچاریتو زد!:n12:

reza0034
23-04-2015, 16:35
نکات ریز و درشت دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sars_record_of_50_ucl_clean_sheets.jpg?itok=DDiwV2 7y ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sars_record_of_50_ucl_clean_sheets.jpg)

طرفداری - نگاهی به نکات و دانستننی های جالب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

1. کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید و لیونل مسی مهاجم بارسلونا موفق نشدند در دیدارهای خود در مقابل اتلتیکو مادرید و پاریسن ژرمن گلزنی کنند و این برای اولین بار از فصل 06-2005 مسابقات لیگ قهرمانان است، که هر دو بازیکن در گلزنی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات ناکام ماندند.
2. بارسلونا با 11 حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رکورددار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2710984&gsc.tab=0)است. رئال مادرید و بایرن مونیخ به ترتیب با 10 و 9 حضور در مرحله نیمه نهایی در جایگاه های بعدی قرار دارند. یوونتوس نیز تنها برای ششمین بار موفق به حضور در این مرحله شده است.
3. رئال مادرید برای پنجمین بار و بایرن مونیخ برای چهارمین بار متوالی راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شدند، که رکورد جدیدی در تاریخ این دو باشگاه است. بارسلونا با شش بار حضور متوالی در مرحله نیمه نهایی بین فصول 08-2007 تا 13-2012 در این زمینه رکورددار است.
4. برد خانگی بارسلونا در مقابل پاریسن ژرمن، هشتمین پیروزی متوالی آن ها در لیگ قهرمانان اروپا بود، که اکنون دو برد کمتر از رکورد که با 10 برد متوالی در اختیار رئال مادرید و بایرن مونیخ است، می باشد. رکورد بارسلونا نیز در این زمینه 9 پیروزی متوالی است.
5. از 88 تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ این مسابقات، 26 نماینده از کشور اسپانیا بوده اند که در این زمینه رکورددار هستند. این پنجمین فصل متوالی است که اسپانیا دو نماینده در مرحله نیمه نهایی مسابقات دارد.
6. در حال حاضر یک دهه از آخرین باری که یک مسابقه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات به وقت اضافی کشیده شد، می گذرد. آخرین بار در فصل 05-2004 باشگاه پی اس وی آیندهوون هلند موفق شد در ضربات پنالتی از سد المپیک لیون عبور نماید. این دیدار همچنین تنها مسابقه مرحله یک چهارم نهایی تاریخ لیگ قهرمانان اروپاست که سرنوشتنش در ضربات پنالتی مشخص شده است.
7. در مجموع دو دیدار رفت و برگشت بایرن مونیخ و پورتو مجموعا 11 گل به ثمر رسید که دو گل از رکورد مسابقات مرحله حذفی کمتر است. با این حال با به ثمر رسیدن تنها 19 گل در مجموع چهار دیدار رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی، این فصل مسابقات کم گلترین فصل از فصل 08-2007 است.
8. تنها پنج بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا یک تیم در نیمه اول پنج گل یا بیشتر به ثمر رسانده است و اکنون بایرن مونیخ با دو بار در این فصل در مقابل تیم های رم و پورتو رکورددار است. البته این اولین بار در تاریخ مسابقات است که یک تیم در مرحله حذفی موفق به ثبت چنین کاری می شود.
9. شکست 6-1 پورتو در مقابل بایرن مونیخ نه تنها در کنار شکست 5-0 در زمین آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 10-2009، سنگین ترین شکست پورتو در تاریخ این مسابقات است، بلکه 51مین شکست این تیم در تاریخ این مسابقات است.
10. گل تسلی بخش جکسون مارتینز، 200مین گل پورتو در تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بود و این باشگاه را به نهمین باشگاهی تبدیل کرد که به این تعداد گل می رسد.
11. کارلو آنچلوتی در جریان پیروزی 1-0 خانگی در مقابل اتلتیکو مادرید، 140مین حضورش بر روی نیمکت در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا را جشن گرفت. او هنوز 50 بازی کمتر از رکورد تاریخ این مسابقات که توسط سر الکس فرگوسن ثبت شده، دارد.
12. جرمی تولالان کاپیتان تیم موناکو در جریان تساوی 0-0 در مقابل یوونتوس برای پنجاهمین بار حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را جشن گرفت. این ملی پوش فرانسوی پیش از این با پیراهن تیم های نانت، المپیک لیون و مالاگا نیز تجربه حضور در این مسابقات را داشته است.
13. ایکر کاسیاس دروازه بان رئال مادرید با بسته نگه داشتن دروازه اش در مقابل اتلتیکو مادرید برای 50مین بار در تاریخ این مسابقات کلین شیت کرد و با رکورد ادوین فن در سار برابری کرد.
14. ژاوی و ایکر کاسیاس با حضور در ترکیب تیمشان، رکورد بازی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا را به صورت مشترک به 148 بازی (از مرحله گروهی تا فینال) افزایش دادند. البته ژاوی با 154 بازی در تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان اروپا/جام باشگاه های اروپا با احتساب مرحله پلی آف رکورددار است و ایکر کاسیاس نیز به 150 بازی در تاریخ این مسابقات رسید که پس از رایان گیگز با 151 بازی، در رتبه سوم قرار گرفته است.

Masoud King
23-04-2015, 16:37
مسعود حالا دوباره به تیم خدا خوردین می بینی که دوباره همون نتیجه پارسال پیش میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون نتیجه مثه همون نتیجه ای که رفت و برگشت بایرن 4 تا به رئال زد(مجموعا 8 تا) به تاریخ پیوسته

nw_nk
23-04-2015, 18:20
نظرسنجی گل انگلیسی

شرطبندی ها

Abdolreza2012
23-04-2015, 20:52
13. ایکر کاسیاس دروازه بان رئال مادرید با بسته نگه داشتن دروازه اش در مقابل اتلتیکو مادرید برای 50مین بار در تاریخ این مسابقات کلین شیت کرد و با رکورد ادوین فن در سار برابری کرد.

این آمار اشتباه است
تو بازی قبل که کاسیاس کلین شیت کرد ، آمار چنین بود :

ایکر کاسیاس اگه بتونه تو بازی برگشت با اتلتیکو دروازه خودشو بسته نگه داره با 52 کلین شیت رکوددار کلین شیت لیگ قهرمانان اروپا میشه ، الان با 51 کلین شیت ، در کنار فن درسار رکود دار هستند

اما با بازی دیشب کاسیاس 52 مین کلین شیت خودش رو ثبت کرد و الان به تنهایی با 52 کلین شیت رکوددار هست :n06:

reza0034
23-04-2015, 21:04
آمار و ارقام تیم‌های حاضر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یوونتوس، رئال مادرید، بایرن مونیخ و بارسلونا، چهار تیم پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را تشکیل خواهند داد که روز جمعه حریفان خود را در نیمه نهایی این تورنومنت خواهند شناخت.

طرفداری- مراسم قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، فردا بعدازظهر، ساعت 12:00 به وقت محلی در نیون سوئیس برگزار خواهد شد. امّا در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به آمار رو در روی تیم‌های حاضر در این مرحله.
بارسلونا (اسپانیا)
آمار حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا: 6 برد - 8 شکست
آخرین حضور در این مرحله: 2012-2014 (شکست 7-0 مقابل بایرن مونیخ)
فصل جاری: 9 برد، 0 تساوی، 1 شکست، 23 گل زده، 7 گل خورده
گلزن برتر : لیونل مسی (8 گل)
آمار رو در رو:
بایرن مونیخ: 1 برد، 2 تساوی، 5 شکست، 9 گل زده، 15 گل خورده
یوونتوس: 2 برد، 2 تساوی، 2 شکست، 7 گل زده، 6 گل خورده
رئال مادرید: 2 برد، 3 تساوی، 3 شکست، 10 گل زده، 13 گل خورده
بایرن مونیخ (آلمان)
آمار حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا: 10 برد - 6 شکست
آخرین حضور در این مرحله: 2013-2014 (شکست 5-0 مقابل رئال مادرید)
فصل جاری: 7 برد، 1 تساوی، 2 شکست، 30 گل زده، 8 گل خورده
گلزن برتر : توماس مولر (6 گل زده)
آمار رو در رو:
بارسلونا: 5 برد، 2 تساوی، 1 شکست، 15 گل زده، 9 گل خورده
یوونتوس: 4 برد، 1 تساوی، 3 شکست، 11 گل زده، 6 گل خورده
رئال مادرید: 11 برد، 2 تساوی، 9 شکست، 33 گل زده، 31 گل خورده
یوونتوس (ایتالیا)
آمار حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا: 7 برد - 3 شکست
آخرین حضور در این مرحله: 2002-2003 (پیروزی 4-3 مقابل رئال مادرید)
آمار فصل جاری: 6 برد، 2 تساوی، 2 شکست (13 گل زده، 5 گل خورده)
گلزن برتر: کارلوس توز (6 گل زده)
آمار رو در رو:
بارسلونا: 2 برد، 2 تساوی، 2 شکست، 6 گل زده، 7 گل خورده
بایرن مونیخ: 3 برد، 1 تساوی، 4 شکست، 6 گل زده، 11 گل خورده
رئال مادرید: 7 برد، 1 تساوی، 8 شکست، 18 گل زده، 16 گل خورده
رئال مادرید(اسپانیا)
آمار حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا: 13 برد، 12 شکست
آخرین حضور در این مرحله: 2013-2014 (پیروزی 5-0 مقابل بایرن مونیخ)
فصل جاری: 8 برد، 1 تساوی، 1 شکست، 22 گل زده، 6 گل خورده
گلزن برتر: کریستیانو رونالدو (8 گل )
آمار رو در رو:
بارسلونا: 3 برد، 3 تساوی، 2 شکست، 13 گل زده، 10 گل خورده
بایرن مونیخ: 9 برد، 2 تساوی، 11 شکست، 31 گل زده، 33 گل خورده
یوونتوس: 8 برد، 1 تساوی، 7 شکست، 16 گل زده، 18 گل خورده

hossein blak
23-04-2015, 21:29
کاریکاتور روز؛ ضربه کاری آنچلوتی با نخود سبز! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1_%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%9B_%D8%B6%D8%B1%D8%A8%D 9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D8%A2%D9%86%DA%86%D 9%84%D9%88%D8%AA%DB%8C_%D8%A8%D8%A7_%D9%86%D8%AE%D 9%88%D8%AF_%D8%B3%D8%A8%D8%B2_/36899)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
24-04-2015, 02:36
12 ساعت تا قرعه کشی نیمه نهایی
بهترین قرعه میتونه بایرن،بارسا و یووه،رئال باشه

اگر یووه و بارسا بهم بیفتند که تقابل مالکیت و دفاع رو خواهیم داشت و جذابیت زیادی نخواهد داشت.در طرف دیگه هم پیروزی بایرن به رئال محتمل تر خواهد بود.

اگر یووه با بایرن،و بارسا با رئال بیفته با اینکه 2 تا ال کلاسیکو خواهیم داشت،اما هم بیش از حد تکراری خواهد بود و هم دوباره شانس زیادی برای صععود یووه در مقابل بایرن نخواهیم داشت و سبک بازی دو تیم،نتایج و روند بازی رو قابل پیش بینی خواهد کرد.

یوونتوس با اینکه تیم از پیش شکست خورده نیست اما اگر هم قرار به صعودش باشه شاید فقط از پس رئال بربیاد که نسبت به بایرن و بارسا کمی متزلزل تر بوده است.هرچند باز هم شانس رئال بیشتر خواهد بود.از طرفی بازی بایرن-بارسا که همه دوست دارند در فینال ببینند رو میشه دوبار در نیمه نهایی دید(من رو این نکته تاکید دارم :n02: )

در سالهای اخیر،بایرن-رئال بیشتر با هم بازی کرده اند تا بایرن-بارسا

نکنه بعدی هم تقابل گواردیولا-بارسا هست که در نیوکمپ جذاب خواهد بود و نه در برلین

این همه نشانه،ایمان بیاوردید دیگه :n39:

runner
24-04-2015, 11:18

Abdolreza2012
24-04-2015, 12:03
تیم منتخب دور برگشت :

+

دوستان کجا میتونم قرعه کشی رو آنلاین ببینم ؟

:n16:

nw_nk
24-04-2015, 12:48
بارسا و بایرن تا اینجا شایسته ترین تیم ها بودن و برخوردشون در نیمه نهایی به معنی حذف یکی از دو تیم برتر جام هست

بارسلونا پاریس آژاکس (حذف در مرحله دوم لیگ اروپا) - سیتی پاریس

بایرن سیتی رم (حذف در مرحله دوم لیگ اروپا) - شاختار پورتو

رئال بازل لیورپول (حذف ابتدای لیگ اروپا) - شالکه اتلتیکو

یووه اتلتیکو المپیاکوس (حذف ابتدای لیگ اروپا) - دورتموند موناکو

hossein blak
24-04-2015, 13:12
قرعه کشی از کدوم شبکه پخش میشه؟؟

Meisam
24-04-2015, 13:24
سلام
شبکه EuroSport قراره پخش کنه
البته هنوز شروع نشده و الان داره World Snooker Championship 2015 نشون میده

آمار هدتوهد تیم های نیمه نهایی : (بایرن مونیخ آمار بهتری داره در مقابل هر سه تیم دیگه )

FC Barcelona
European Cup semi-final record: W6 L8
Last semi-final appearance: 2012/13 (0-7 v FC Bayern München)
This season: W9 D0 L1 F23 A7
Top scorer: Lionel Messi (8)
European head-to-heads
v Bayern W1 D2 L5 F9 A15
v Juventus W2 D2 L2 F7 A6
v Real Madrid W2 D3 L3 F10 A13

FC Bayern München
European Cup semi-final record: W10 L6
Last semi-final appearance: 2013/14 (0-5 v Real Madrid CF)
This season: W7 D1 L2 F30 A8
Top scorer: Thomas Müller (6)
European head-to-heads
v Barcelona W5 D2 L1 F15 A9
v Juventus W4 D1 L3 F11 A6
v Real Madrid W11 D2 L9 F33 A31

Juventus
European Cup semi-final record: W7 L3
Last semi-final appearance: 2002/03 (4-3 v Real Madrid CF)
This season: W6 D2 L2 F13 A5
Top scorer: Carlos Tévez (6)
European head-to-heads
v Barcelona W2 D2 L2 F6 A7
v Bayern W3 D1 L4 F6 A11
v Real Madrid W7 D1 L8 F18 A16

Real Madrid CF
European Cup semi-final record: W13 L12
Last semi-final appearance: 2013/14 (5-0 v FC Bayern München)
This season: W8 D1 L1 F22 A6
Top scorer: Cristiano Ronaldo (8)
European head-to-heads
v Barcelona W3 D3 L2 F13 A10
v Bayern W9 D2 L11 F31 A33
v Juventus W8 D1 L7 F16 A18

مرسی.
میثم :11:

Meisam
24-04-2015, 13:52
سلام
کارل هاینز ریدله داره قرعه کشی رو انجام میده :n02:

مرسی.
میثم :11:

Meisam
24-04-2015, 13:53
قرعه کشی اینطوری شد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Madrid

alone_boy
24-04-2015, 13:54
بارسلونا - بایرن مونیخ(رفت در نیوکمپ)
رئال مادرید - یوونتوس(رفت در یووه آرنا)

Masoud King
24-04-2015, 14:01
بارسا - بایرن
عجب نیمه نهایی داغی!

metalhead_forever
24-04-2015, 14:09
به نظر قرعه خوبی به رئال خورد. البته دست کم گرفتن یوونتوس با توجه به سیستم دفاعیش کار درستی نیست و در صورتی که جلو بیفتن با توجه به دفاع منسجمی که دارن گل زدن و جبران خیلی سخت میشه.
اما به هر حال یووه به بارسا و بایرن ترجیح داده میشه:n02:
رئال در بازی رفت میهمانه و شرایط مثل بازی اتلتیکو. این مسئله میتونه به نفع رئال تموم بشه که بازی برگشت تیم حریف باید در برنابئو بازی کنه و کارش خیلی سخت تر میشه.
یه ال کلاسیکوی جذاب در فینال دور از انتظار نیست.

runner
24-04-2015, 14:13
رئال در بازی رفت میزبانه

رئال دربازیه رفت میهمان هست فکر میکنم!

kasra_khan2003
24-04-2015, 15:46
لیگ قهرمانان اروپا | فصل 15-2014 | مرحله نیمه نهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])