PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در مروگر موزیلا

newrizza
19-03-2015, 19:53
سلام

چند روزی ست که مروگر مویلا بنده دچار اختلال شده و برخی سایت ها رو با متون و حروف بهم ریخته نمایش میده

این مشکل فقط در حروف فارسی پیش میاد

البته با رفرش کردن صفحه ، حروف درست نمایش داده میشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرورگرم رو حذف کردم و ورژن اخرش رو نصب کردم اما بازم همین مشکل تکرار شد

( یعنی تمام کوکی ها و تنظیمات ورژن جدید مثل سابق میشه در صورتی که من میخوام ورژن جدید از نو نصب بشه ! )

لطفا راهنمایی کنید

newrizza
19-03-2015, 23:01
کسی جواب نمیده ؟

vissoto
20-03-2015, 05:24
سلام

ابتدا فایرفاکس را با Revo Uninstaller Pro پاک کنید (پس از پاک شدن فایرفاکس این مراحل را انجام دهید و سیستم را

ریستارت کنید. :scan >>select all >> Delete)و سپس ورژن جدید را نصب کنید.

در صورتی که مشکل حل نشد ؛ در فایرفاکس Firefox - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال خود را بپرسید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

newrizza
20-03-2015, 13:24
سلام

ابتدا فایرفاکس را با Revo Uninstaller Pro پاک کنید (پس از پاک شدن فایرفاکس این مراحل را انجام دهید و سیستم را

ریستارت کنید. :scan >>select all >> Delete)و سپس ورژن جدید را نصب کنید.

در صورتی که مشکل حل نشد ؛ در فایرفاکس Firefox - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال خود را بپرسید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام ، متوجه منظورتون نشدم

این مراحل رو scan >>select all >> Delete) از کجا باید برم ؟!!

m-a14
20-03-2015, 14:33

اگه فایرفکس رو از کنترل پنل پاک کنی بعدش هم سیستم رو ریستارت کنی نباید دیگه مشکلی باشه

newrizza
20-03-2015, 15:41
اگه فایرفکس رو از کنترل پنل پاک کنی بعدش هم سیستم رو ریستارت کنی نباید دیگه مشکلی باشه

از پنل حذف میکنم و ریستارت هم میکنم اما بازم همون موزیلای قبلی میاد بعد از نصب مجدد !

m-a14
20-03-2015, 17:56
سایتهایی که این مشکل باهاش داری با مرورگر دیگه امتحان کردی اونا هم همینجوری نشون میده ؟

vissoto
20-03-2015, 18:38

شما ابتدا Revo Uninstaller را اجرا کنید و سپس دو بار بر Mozila firefox کلیک کنید .پس از پایان Uninstall فایرفاکس در

نرم افزار Revo بر Scan کلیک کنید و در صفحه بعدی Select all و next را بزنید ؛ و در نهایت finish را بزنید و پس از

ریستارت سیستم ؛ آخرین ورژن را نصب نمایید.

newrizza
23-03-2015, 19:48
شما ابتدا Revo Uninstaller را اجرا کنید و سپس دو بار بر Mozila firefox کلیک کنید .پس از پایان Uninstall فایرفاکس در

نرم افزار Revo بر Scan کلیک کنید و در صفحه بعدی Select all و next را بزنید ؛ و در نهایت finish را بزنید و پس از

ریستارت سیستم ؛ آخرین ورژن را نصب نمایید.

نرم افزار revo رو ندارم من

کاش واضح تر توضیح میدادین

من دو فایل مربوط به موزیلا رو لغو نصب کردم و ریستارت هم انجام شد

دوباره که موزیلا نصب میکنم ، همون اطلاعات قبلی رو میاره !

m-a14
23-03-2015, 20:11
نرم افزار revo رو ندارم من

کاش واضح تر توضیح میدادین

من دو فایل مربوط به موزیلا رو لغو نصب کردم و ریستارت هم انجام شد

دوباره که موزیلا نصب میکنم ، همون اطلاعات قبلی رو میاره !

برخی نرم افزار ها هستند که با استفاده از آنها می توانید به طور کامل نرم افزارها را از روی سیستم خود پاک کنید

مثل نرم افزاری که دوستمون گفتند ولی من نرم افزار ccleaner را پیشنهاد می دهم

چونکه هم منوی آن فارسی است هم خیلی قابلیت های بیشتری دارد من خودم از این نرم افزار استفاده می کنم

این نرم افزار را از لینک زیر دانلود کن حجم زیادی نداره بعد نصبش کن از بخش ابزار نرم افزار موزیلا را پیدا کن بعد دکمه پاک کردن برنامه را بزن
برنامه به راحتی به طور کامل پاک میشه
قابلیت های دیگه هم داره که باعث افزایش سرعت سیستمت میشه

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

newrizza
23-03-2015, 21:17
برخی نرم افزار ها هستند که با استفاده از آنها می توانید به طور کامل نرم افزارها را از روی سیستم خود پاک کنید

مثل نرم افزاری که دوستمون گفتند ولی من نرم افزار ccleaner را پیشنهاد می دهم

چونکه هم منوی آن فارسی است هم خیلی قابلیت های بیشتری دارد من خودم از این نرم افزار استفاده می کنم

این نرم افزار را از لینک زیر دانلود کن حجم زیادی نداره بعد نصبش کن از بخش ابزار نرم افزار موزیلا را پیدا کن بعد دکمه پاک کردن برنامه را بزن
برنامه به راحتی به طور کامل پاک میشه
قابلیت های دیگه هم داره که باعث افزایش سرعت سیستمت میشه

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از راهنماییتون

اما بازم فایده ای نداشت

یعنی از همین برنامه ، پاکش کردم و ریستارت هم انجام شد ؛ اما بازم وقتی موزیلا رو نصب کردم تمام بوک مارک ها ف پسوردها و مشکلش با فونت فارسی تکرار شد !!