PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم وجود برنامه های فارسی در تلویزیون 6390 سامسونگ و مشکل زیرنویس

amirnikan
19-03-2015, 09:57
1-سلام من یه تلویزیون 6390 ساموسنگ گرفتم.2-3 روز میشه میخام برنامه های فارسی مثل کیوسک و اپارات و... رو نصب کنم ولی اصلن برنامه های فارسی وجود ندارند! مشکل از چبه؟ یه نفر راهنمایی کنه:n01:
2-یه چیز دیگه هم اینه که زیر نویس فارسی رو نمایش نمیده فایل زیرنویس رو هم نام فیلم مکینم ولی با خب عجق وجق نشون میده رفتم پرسیدم از چن نفر گفتند برو از اینکودر به عربی تغییرش بده ولی اصلن اسمی به نام عربی وجود نداره!!
راهنمایی کنین این زیرنویس که واقعن برام عذاب اوره

matinpour
19-03-2015, 21:51
1-سلام من یه تلویزیون 6390 ساموسنگ گرفتم.2-3 روز میشه میخام برنامه های فارسی مثل کیوسک و اپارات و... رو نصب کنم ولی اصلن برنامه های فارسی وجود ندارند! مشکل از چبه؟ یه نفر راهنمایی کنه:n01:
2-یه چیز دیگه هم اینه که زیر نویس فارسی رو نمایش نمیده فایل زیرنویس رو هم نام فیلم مکینم ولی با خب عجق وجق نشون میده رفتم پرسیدم از چن نفر گفتند برو از اینکودر به عربی تغییرش بده ولی اصلن اسمی به نام عربی وجود نداره!!
راهنمایی کنین این زیرنویس که واقعن برام عذاب اوره

دوست عزیز
برای نصب برنامه باید اول در اسمارت هاب ثبت نام کنید و آن هم از قسمت تنظیمات اسمارت هاب و بوسیله کلید tools کنترولتان انجام دهید.
و برای زیرنویس هم از این پست استفاده کنید.
#2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirnikan
20-03-2015, 10:11
دوست عزیز
برای نصب برنامه باید اول در اسمارت هاب ثبت نام کنید و آن هم از قسمت تنظیمات اسمارت هاب و بوسیله کلید tools کنترولتان انجام دهید.
و برای زیرنویس هم از این پست استفاده کنید.
#2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرسی از راهنماییتون
مشکل زیرنویس رو با راهنماییتون درست شده ولی من در اسمارت هاب ثبت نام کرده ام و جند برنامه هم دانلود کردم ولی اصلن برنامه های فارسی وجود ندارند!!! مشکل چیه چیکار باید کنم؟

matinpour
21-03-2015, 00:15
مرسی از راهنماییتون
مشکل زیرنویس رو با راهنماییتون درست شده ولی من در اسمارت هاب ثبت نام کرده ام و جند برنامه هم دانلود کردم ولی اصلن برنامه های فارسی وجود ندارند!!! مشکل چیه چیکار باید کنم؟
دوست عزیز
ممکن است که کشور اسمارت هاب روی کشوری غیر از ایران باشد برای رفع آن از این تایپیک استفاده کنید.

از روشهای زیر استفاده کنید.
- تلویزیون رو روشن کن.
2 - اسمارت هاب رو روشن کن.
3. بوسیله ریموت کنترل اول کلید «« ؛ بعد 289 ؛ و بعد کلید »» رو فشار بده
4- در اینصورت منوی کشور ها باز میشه ؛ در این منو کشور ایران رو انتخاب کن ؛ با ok شرایط رو تایید کن!!
و یا از تایپیک زیر استفاده کنید.

تغییر کد کشور اسمارت هاب و استفاده از اسمارت هاب آن

amirnikan
21-03-2015, 04:31
دوست عزیز
ممکن است که کشور اسمارت هاب روی کشوری غیر از ایران باشد برای رفع آن از این تایپیک استفاده کنید.

از روشهای زیر استفاده کنید.
- تلویزیون رو روشن کن.
2 - اسمارت هاب رو روشن کن.
3. بوسیله ریموت کنترل اول کلید «« ؛ بعد 289 ؛ و بعد کلید »» رو فشار بده
4- در اینصورت منوی کشور ها باز میشه ؛ در این منو کشور ایران رو انتخاب کن ؛ با ok شرایط رو تایید کن!!
و یا از تایپیک زیر استفاده کنید.

تغییر کد کشور اسمارت هاب و استفاده از اسمارت هاب آن

تایپیک رو خوندم ولی مربوط به سری fه برای من سریhه!
در راهنمایی که کردین منظورتون از ««همون دکمه جلو بردن سریعه؟؟ اگه اینطور باشه هیچ اتفاثی نیفتاده:n06:

matinpour
21-03-2015, 23:55
تایپیک رو خوندم ولی مربوط به سری fه برای من سریhه!
در راهنمایی که کردین منظورتون از ««همون دکمه جلو بردن سریعه؟؟ اگه اینطور باشه هیچ اتفاثی نیفتاده:n06:

دوست عزیز

از این روش برای سری خودتان استفاده کنید
1. تنظیم تلویزیون به منبع source تلویزیون، دکمه منبع و ، تلویزیون را انتخاب کنید و سپس کلیک کنید تا انتخاب شود.
2. منوی اصلی را باز کنید.
3. استفاده از بخش سیستم از منوی اصلی، و سپس کلیک کنید تا وارد منوی زیر شوید.
4. راه اندازی خواهد شد به طور پیش فرض انتخاب و کلیک کنید تا بتوانید راه اندازی را اجرا کنید.
5. شما راه اندازی بر روی صفحه نمایش را خواهید دید که شما به پایان زمانی که شما برای اولین بار خریداری تلویزیون آغاز خواهد شد. اطلاعات قبلا وارد شده شما حفظ خواهد شد.
6. ادامه دهید از طریق راه اندازی بر روی صفحه نمایش تا زمانی که شما در اسمارت هاب به شرایط و مقررات در راه اندازی بر روی صفحه نمایش برسید، صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی.
7. در اسمارت هاب قوانین و مقررات، سیاست حفظ حریم خصوصی صفحه تلویزیون دکمه های زیر را به منظور ادامه کار از چپ به راست به ترتیب فشار دهید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. لیست کشور ظاهر خواهد شد. کشور خود را از لیست انتخاب کرده و سپس کلیک کنید.
9. نصب کامل شده بر روی صفحه نمایش. کد تلویزیون کشور شما در حال حاضر تغییر کرده است.