PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش درایو هارد WD به صورت CD Drive

alireza_
19-03-2015, 08:53
سلام

یه هارد یک WD داشتم که روش رمز گذاری شده بود

حالا وقتی به دستگاه وصلش میکنم نشونش نمیده و به عنوان سی دی درایور بالا میاد

تو کامپیوتر منجمنت هم به عنوان سی دی درایور نشونش میده حتی اسمش رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد
مشکل کجاشت ؟

ata.royalfalcon
19-03-2015, 10:49
سلام

یه هارد یک WD داشتم که روش رمز گذاری شده بود

حالا وقتی به دستگاه وصلش میکنم نشونش نمیده و به عنوان سی دی درایور بالا میاد

تو کامپیوتر منجمنت هم به عنوان سی دی درایور نشونش میده حتی اسمش رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد
مشکل کجاشت ؟

سلام .

در my computer روي همان CD Drive دابل كليك كنيد تا كادري براي وارد كردن پسورد ظاهر شود . بعد از وارد كردن پسورد صحيح ، هارد ديسك unlock و سپس درايو اصلي باز خواهد شد . دقت كنيد تا چندبار اگر پسورد اشتباهي وارد شود پيغام فرمت شدن هارد ديسك ظاهر خواهد شد .

alireza_
30-03-2015, 07:31
سلام .

در my computer روي همان CD Drive دابل كليك كنيد تا كادري براي وارد كردن پسورد ظاهر شود . بعد از وارد كردن پسورد صحيح ، هارد ديسك unlock و سپس درايو اصلي باز خواهد شد . دقت كنيد تا چندبار اگر پسورد اشتباهي وارد شود پيغام فرمت شدن هارد ديسك ظاهر خواهد شد .

وقتی روی سی دی درایو کلیک میکنم میگه سی دی مورد نظر رو وارد کنید :n38:

ata.royalfalcon
30-03-2015, 09:00
وقتی روی سی دی درایو کلیک میکنم میگه سی دی مورد نظر رو وارد کنید :n38:

يك عكس از Disk management وقتيكه هارد ديسك اكسترنال به سيستم متصل هست اينجا بذاريد .

alireza_
26-04-2015, 08:52
يك عكس از Disk management وقتيكه هارد ديسك اكسترنال به سيستم متصل هست اينجا بذاريد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیسک 2 همون هارد مد نظر هست وقتی وصل میکنم همچین پیغامی میده
(1) و وقتی اوکی میکنم پیغام (2)

ata.royalfalcon
26-04-2015, 09:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیسک 2 همون هارد مد نظر هست وقتی وصل میکنم همچین پیغامی میده
(1) و وقتی اوکی میکنم پیغام (2)

با توجه به اينكه I/O device error داده متاسفانه بايد به گارانتي ارسال كنيد و خودتان نميتوانيد مشكل را برطرف كنيد .

alireza_
26-04-2015, 12:08
متشکرم

برای گارانتی ارسال کردم