PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز کردن سایتهایی مثل خبرانلاین یا سنجش

momo1364
18-03-2015, 22:48
من اخرین ورژن کروم دارم(اومدم یه بکاپ از قبلی که گرفته بودم ری استور کردم)... اینترنت مخابرات خوزستان (طرح بهار تا بهار)دارم... سایتهایی مثل خبرانلاین یا سنجش باز نمیشه... مجبورم با فیل...ترشکن باز کنم.. کمک کنید پیام خطا میده..This webpage is not available

.Google Chrome could not load the webpage because khabaronline.ir took too long to respond. The website may be down, or you may be experiencing issues with your Internet connection.Access a cached copy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) of صفحه نخست - خبرآنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m-a14
18-03-2015, 23:26
من اخرین ورژن کروم دارم(اومدم یه بکاپ از قبلی که گرفته بودم ری استور کردم)... اینترنت مخابرات خوزستان (طرح بهار تا بهار)دارم... سایتهایی مثل خبرانلاین یا سنجش باز نمیشه... مجبورم با فیل...ترشکن باز کنم.. کمک کنید پیام خطا میده..This webpage is not available

.Google Chrome could not load the webpage because khabaronline.ir took too long to respond. The website may be down, or you may be experiencing issues with your Internet connection.Access a cached copy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) of صفحه نخست - خبرآنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این لینک رو نگاه کن شاید مشکلت حل بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matr!x_2008
19-03-2015, 03:05
از فایر فاکس استفاده کن. یا تنظیمات کروم رو برگردون به حالت اولیه و کش رو پاک کن احتمالا درست میشه

momo1364
19-03-2015, 13:57
از فایر فاکس استفاده کن. یا تنظیمات کروم رو برگردون به حالت اولیه و کش رو پاک کن احتمالا درست میشه
با تمام مروگرها اینجوری میشه... نمیدونم خطم مشکل داره یا مودم؟

matr!x_2008
19-03-2015, 23:19
با تمام مروگرها اینجوری میشه... نمیدونم خطم مشکل داره یا مودم؟

یه بار مودم رو ریست کن.اگه چیلترشکنی مثل free.gate یا اولترا داری پاک کن. کوکی رو هم از مرورگر پاک کن و اگر دیدی درست نشد به عنوان اخرین راه ویندوز رو عوض کن و اخرین ورژن فایرفاکس رو نصب کن:n01:

momo1364
20-03-2015, 00:41
یه بار مودم رو ریست کن.اگه چیلترشکنی مثل free.gate یا اولترا داری پاک کن. کوکی رو هم از مرورگر پاک کن و اگر دیدی درست نشد به عنوان اخرین راه ویندوز رو عوض کن و اخرین ورژن فایرفاکس رو نصب کن:n01:
موبایل .. تبلت و هروسیله که وصل میشه به نت اینجوریه.... از ویندوز نیست... اخرین ورژن همه چی دارم... کوکی پاک کردم.... فیل...تر ندارم جز وب فریر

matr!x_2008
20-03-2015, 00:56
موبایل .. تبلت و هروسیله که وصل میشه به نت اینجوریه.... از ویندوز نیست... اخرین ورژن همه چی دارم... کوکی پاک کردم.... فیل...تر ندارم جز وب فریر

منم از مخابرات نت دارم. با پشتیبانی مخابرات تماس بگیر یا سرویس دهندتو عوض کن . مثلا با ایرانسل وصل شو ببین بازم مشکل هست؟ برای من وقتی اینجوری میشه( سایت خوب باز نمیشه) کش و کوکی رو پاک میکنم درست میشه

m-a14
20-03-2015, 14:19
بیشتر سایتهای داخلی رو باز نمیکنه مثل تابناک و سنجش و ... سایتهای گوگل و یاهو راحت باز میشه درسته ؟
اگه کاری که من گفتم انجام دادی درست نشدش
مشکل از مخابرات است دارن یه کارایی روی خطت می کنند برای منم یه ماه پیش همینجوری شده بود با تغییر دی ان اس ها گاهی وقتا درست میشد
البته اگه صبر کنی چند روز دیگه خود مخابرات درستش می کنه
ولی اگه خیلی نیاز داری هر روز صبح زنگ بزن پشتیبانی بگو پورتت رو ریست کنند
من که چند روز کارم این شده بود اول صبح زنگ می زدم مخابرات بعد وبگردی
اینو بدون مشکل از سمت شما نیست

momo1364
21-03-2015, 21:33
بیشتر سایتهای داخلی رو باز نمیکنه مثل تابناک و سنجش و ... سایتهای گوگل و یاهو راحت باز میشه درسته ؟
اگه کاری که من گفتم انجام دادی درست نشدش
مشکل از مخابرات است دارن یه کارایی روی خطت می کنند برای منم یه ماه پیش همینجوری شده بود با تغییر دی ان اس ها گاهی وقتا درست میشد
البته اگه صبر کنی چند روز دیگه خود مخابرات درستش می کنه
ولی اگه خیلی نیاز داری هر روز صبح زنگ بزن پشتیبانی بگو پورتت رو ریست کنند
من که چند روز کارم این شده بود اول صبح زنگ می زدم مخابرات بعد وبگردی
اینو بدون مشکل از سمت شما نیست

فقط سنجش یا خبرانلاین... باقی سایتها مشکلی نداره... گفتی " اگه صبر کنی چند روز دیگه خود مخابرات درستش می کنه " خبریه؟

m-a14
22-03-2015, 13:10
فقط سنجش یا خبرانلاین... باقی سایتها مشکلی نداره... گفتی " اگه صبر کنی چند روز دیگه خود مخابرات درستش می کنه " خبریه؟

اره خود مخابرات درستش میکنه
محله ما یه چند وقت پیش همینجوری شده بود یعنی هر کی اینترنت مخابرات داشت بعضی سایت ها رو باز نمی کرد ولی بعد یه هفته ده روز خودش درست شد
معلوم بود که داشتن یه کارایی روی خطوط می کردند
البته تو همون یه هفته ده روز هم زنگ بزنی مخابرات موقتی درست می کنند ولی اگه صبر کنی خودش حتما درست میشه

momo1364
23-03-2015, 11:34
اره خود مخابرات درستش میکنه
محله ما یه چند وقت پیش همینجوری شده بود یعنی هر کی اینترنت مخابرات داشت بعضی سایت ها رو باز نمی کرد ولی بعد یه هفته ده روز خودش درست شد
معلوم بود که داشتن یه کارایی روی خطوط می کردند
البته تو همون یه هفته ده روز هم زنگ بزنی مخابرات موقتی درست می کنند ولی اگه صبر کنی خودش حتما درست میشه
2ماه شده که صبر کردم ولی... :n23:

m-a14
23-03-2015, 14:51
2ماه شده که صبر کردم ولی... :n23:

اگه بعد 2 ماه هنوز درست نشده
حتما زنگ بزن به پشتیبانی درستش کنند
مشکل از سمت اوناست