PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید گوشی زیر 900 تومن

Shaparak407
18-03-2015, 13:54
سلام. من یه گوشی میخوام بخرم ترجیحا زیر 700-800 یا نهایتا 900.
من سونی اکسپریا سی داشتم و نسبتا راضی بودم (البته الان دست خانم دزده ست). من کلا از سونی بیشتر خوشم میاد، از قیافه تکراری گوشی سامسونگ خوشم نمیاد و به نظرم رنگهای صفحه نمایش سونی طبیعیتره. ولی با این حال خیلیا میگن سامسونگ بهتره. با اینحال فعلا برندش برام زیاد مهم نیست، فقط این مشخصات رو میخوام داشته باشه:
- صفحه نمایشش کمتر از 4.7 اینچ نباشه
- باطریش خوب دووم بیاره
- ترجیحا 4G داشته باشه. چون فکر کنم اینترنت 4G کم کم رایج بشه
- حافظه داخلیش ترجیحا 16 باشه (یه سوال: اگه عکس هایی که میگیریم روی حافظه داخلی باشه و گوشی رمز داشته باشه، کسی نمیتونه بهشون دسترسی پیدا کنه درسته؟ برا همین میخوام حافظه داخلیش زیاد باشه. گوشی قبلیم همه عکسام رو حافظه خارجی بود و قابل دسترس)

کیفیت دوربین در حد قابل قبول باشه کافیه، خیلی برام مهم نیست. مخصوصا با دوربین جلو کار ندارم.
بازی سنگین هم نمیخوام نصب کنم.
ممنون

a_bayan
18-03-2015, 14:20

من سونی اکسپریا سی داشتم و نسبتا راضی بودم (البته الان دست خانم دزده ست). من کلا از سونی بیشتر خوشم میاد، از قیافه تکراری

گوشی سامسونگ خوشم نمیاد و به نظرم رنگهای صفحه نمایش سونی طبیعیتره. ولی با این حال خیلیا میگن سامسونگ بهتره. با اینحال

فعلا برندش برام زیاد مهم نیست، فقط این مشخصات رو میخوام داشته باشه:

- باطریش خوب دووم بیاره

- حافظه داخلیش ترجیحا 16 باشه (یه سوال: اگه عکس هایی که میگیریم روی حافظه داخلی باشه و گوشی رمز داشته باشه، کسی

نمیتونه بهشون دسترسی پیدا کنه درسته؟ برا همین میخوام حافظه داخلیش زیاد باشه. گوشی قبلیم همه عکسام رو حافظه خارجی بود و

قابل دسترس)

کیفیت دوربین در حد قابل قبول باشه کافیه، خیلی برام مهم نیست. مخصوصا با دوربین جلو کار ندارم.

سلام...
من دو سه مورد که بنظرم مناسب میان رو معرفی میکنم ولی خوب تصمیم اخر رو خودتون باید بگیرید...
-از سامسونگ گلکسی اس4 با صفحه نمایش فوق العاده سخت افزار مناسب،دوربین عالی،جنس بدنه نه چندان دلچسب ،شارژدهی مناسب رو پیشنهاد میکنم...
-از سونی اکسپریا زد1 با صفحه نمایش مناسب ،سخت افزار فوق العاده به نسبت قیمت،دوربین نسبتا خوب کمی تا عالی،جنس بدنه عالی در بازه قیمتی خودش،شارژدهی مناسب رو پیشنهاد میکنم....

*این مواردی که گفتم درسته یکم از بودجه شما بالاتره اما بهتون پیشنهاد میکنم به جای خرید یک میان رده که جدید معرفی شده(مثل اکسپریا c3) یک گوشی پرچمدار بخرین حتی اگه معرفی سال قبل بود!!!سوال بود؟!؟!؟

Tap on
18-03-2015, 14:26
من سونی اکسپریا سی داشتم و نسبتا راضی بودم (البته الان دست خانم دزده ست). من کلا از سونی بیشتر خوشم میاد، از قیافه تکراری گوشی سامسونگ خوشم نمیاد و به نظرم رنگهای صفحه نمایش سونی طبیعیتره. ولی با این حال خیلیا میگن سامسونگ بهتره. با اینحال فعلا برندش برام زیاد مهم نیست، فقط این مشخصات رو میخوام داشته باشه:
- باطریش خوب دووم بیاره
- حافظه داخلیش ترجیحا 16 باشه (یه سوال: اگه عکس هایی که میگیریم روی حافظه داخلی باشه و گوشی رمز داشته باشه، کسی نمیتونه بهشون دسترسی پیدا کنه درسته؟ برا همین میخوام حافظه داخلیش زیاد باشه. گوشی قبلیم همه عکسام رو حافظه خارجی بود و قابل دسترس)

ممنون

سلام دوست عزیز روزتون بخیر

من هم مواردی رو که دوست خوبم "a_bayan" اشاره کردن رو پیشنهاد میدم به اضافه ،HTC One، گلگسی اس3 ،(هوآوی سری پی اگه اشتباه نکنم...)

طرف نوکیا و آی فون اصلا نرو، کاری به قیمتش ندارم، جنس جاافتاده ای توی ایران نیستن، اما بنظر خودم یا هوآوی HONOR 3C یا همون اس 4 رو بخر

Shaparak407
18-03-2015, 14:36
ممنون. زد با زد1 فرق داره؟
جنس بدنه با قاب محافظ حل میشه؟ آخه من سابقه افتادن گوشی از دستم رو دارم. SIII چطوره؟ یا ZR؟ البته ZR صفحه نمایشش کوچیکه

Tap on
18-03-2015, 17:29
ممنون. زد با زد1 فرق داره؟
جنس بدنه با قاب محافظ حل میشه؟ آخه من سابقه افتادن گوشی از دستم رو دارم. SIII چطوره؟ یا ZR؟ البته ZR صفحه نمایشش کوچیکه

سلام مورد اول، نمیدونم کدوم برند رو میگی ،دقیقا اسم و مدلشو بهم بگو

میخوایی جنس بدنه اش فلزی باشه؟!!! خب قبول اما یه سوال ازت میپرسم، شما اگه خدایی نکرده گوشیت از دستت بیوفته اون هم از سمت صفحه نمایشش، بنظرت فلزی بودن تأثیری داره؟

شما یه گارد خیلی خوب که بخری نهایتا میشه 15 تومن که همه جوره گوشیتو محافظت میکنه ....

SIII رو تأیید میکنم ، واسه چه کار هایی میخوایی گوشی بخری؟منظورم بیشترین استفاده ات از گوشی های اسمارت چیه؟

Shaparak407
18-03-2015, 20:06
اکسپریا زد و زد وان منظورمه. من بیشترین استفاده م برنامه های وایبر و غیره و مطالعه و اینترنته. وبگردی زیاد دارم. باتری هم برام مهمه.
من مشکلی که با سامسونگ دارم رنگ های جیغ صفحه نمایششه. چشممو میزنه
از فروشنده ها که پرسیدم، غیر از سامسونگ بهم G3 beat و G3 stylus و L bello رو پیشنهاد دادن

a_bayan
18-03-2015, 20:29
اکسپریا زد و زد وان منظورمه. من بیشترین استفاده م برنامه های وایبر و غیره و مطالعه و اینترنته. وبگردی زیاد دارم. باتری هم برام مهمه.
من مشکلی که با سامسونگ دارم رنگ های جیغ صفحه نمایششه. چشممو میزنه
از فروشنده ها که پرسیدم، غیر از سامسونگ بهم G3 beat و G3 stylus و L bello رو پیشنهاد دادن
سلام...
بعله اکسپریا زد با زد1 فرق داره....زد1 خیلی پیشرفته تر از z هستش....z1 یک نسل پیشرفته تر از z هستش...
من بخوام یه نصیحت دوستانه بکنم همون موردی رو که گفتم دوباره میگم.سعی کنید با بودجه کم پرچمداران سال های گذشته رو خریداری کنید...s3 مناسب هست اما به خاطر پیشرفت تکنولوژی و با این بودجه بهتون موارد بهتر رو پیشنهاد میکنم...بعدشم موارد ال جی رو پیشنهاد نمیکنم به خاطر رم پایین...سعی کنید حداقل رم 2گیگابایت باشه به این دلیل که برای کاربرد شما مالتی تسکینگ و باز شدن چند برنامه با هم اگر رم گوشی پایین باشه هنگ و لگ و بقیه داستانا پیش میاد.....
در مورد صفحات سامسونگ هم بهترین صفحه ها مال سامسونگه اینو حتی منتقدین سامسونگ هم میگن...شارپنس صفحاتش بالاس...
در مورد جنس بدنه هم اصولا اگر اهل قاب انداختن باشین واسه محصولات اپل با کیفیت فوق العاده بدنه هم قاب بندازین چون قاب پلاستیکیه خیلی خفن نمیشه...مگه اینکه 150تومن خرج قاب بکنید از جیب مبارک...اصولا اگه قاب میندازین خیلی نباید روی جنس بدنه حساس بشین......یکی مث من که اهل جلد گرفتن گوشی و تبلت نیست الان که گوشیم گلکسی گرنده جنسش واقعا مضخرفه و تبلتم هم خیلی جنس خوبی نداره(گلکسی نوت10.1)

به هر حال اگه مدل جدید هم میخواین و با صفحات نمایش سامسونگ هم مشکل دارین میتونین یه نگاهی به هواوی p7 بندازین.جنس بدنش مناسبه..سایزش مناسب یه خانومه و صفحش هم با تفکرات شما سازگاره

Shaparak407
19-03-2015, 09:18
ممنون از راهنمایی خوبتون. من واقعا برام سخته بیشتر از یک میلیون خرج کنم.
قبول دارم که همه میگن کیفیت صفحه نمایش سامسونگ بهتره، ولی چشمم رو زود خسته میکنه. البته نمیدونم در طولانی مدت عادت کنم یا نه. برای همین در خریدش شک دارم
هواوی هم میترسم عمرش زیاد نباشه. چون من گوشی رو تند تند عوض نمیکنم

Shaparak407
05-04-2015, 14:04
سال نو همگی مبارک.
کسی میدونه xperia M2 یا M2 aqua گوشی های خوبی هستند یا نه؟
اگه بخوام زیر 800 خرید کنم از سونی و سامسونگ چه گوشی های خوب هستند؟ اچ تی سی رو دوست ندارم. ال جی هم مطمئن نیستم چقدر خوب باشه. دوستان Z1 سونی و S4 سامسونگ رو پیشنهاد داده بودند، ولی فعلا برام سخته بالای یه میلیون خرج کنم.
s3 neo هم تعریفش رو شنیدم، ولی مثل اینکه باتری قوی نداره. من بیشتر از هر چیزی باتری برام مهمه و صفحه نمایش هم بیشتر از 4.7 باشه. ممنون.

a_bayan
05-04-2015, 22:34
سال نو همگی مبارک.
کسی میدونه xperia M2 یا M2 aqua گوشی های خوبی هستند یا نه؟
اگه بخوام زیر 800 خرید کنم از سونی و سامسونگ چه گوشی های خوب هستند؟ اچ تی سی رو دوست ندارم. ال جی هم مطمئن نیستم چقدر خوب باشه. دوستان Z1 سونی و S4 سامسونگ رو پیشنهاد داده بودند، ولی فعلا برام سخته بالای یه میلیون خرج کنم.
s3 neo هم تعریفش رو شنیدم، ولی مثل اینکه باتری قوی نداره. من بیشتر از هر چیزی باتری برام مهمه و صفحه نمایش هم بیشتر از 4.7 باشه. ممنون.
سلام.من بودم که z1 و s4 رو پیشنهاد دادم...
اگر میخواید کمترر هزینه کنید میتونید به هواوی p7 فکر کنین......s3 neo هم مناسبه......واسه پدر 3هفته پیش خریدم تا حالا مناسب بوده...
اکسپریا زد هم بد نیست...میتونید بهش فکر کنید.....بین اس 3 نئو و الکسپریا زد من زد رو پیشنهاد میدم با حول حوش قیمت 780-840

Shaparak407
06-04-2015, 08:29
سلام.من بودم که z1 و s4 رو پیشنهاد دادم...
اگر میخواید کمترر هزینه کنید میتونید به هواوی p7 فکر کنین......s3 neo هم مناسبه......واسه پدر 3هفته پیش خریدم تا حالا مناسب بوده...
اکسپریا زد هم بد نیست...میتونید بهش فکر کنید.....بین اس 3 نئو و الکسپریا زد من زد رو پیشنهاد میدم با حول حوش قیمت 780-840

ممنون. s3 neo رو شنیدم باتریش متوسطه، درسته؟ z اگه این قیمت باشه که خوبه. آخه تو mobile.ir زده بین 900 تا 1100. البته z رو هم میگن باتریش متوسطه. من باتری خوب برام مهمه.
تعریف A3 و Grand prime رو هم شنیدم که البته شما پیشنهاد داده بودین گوشی میان رده نخرم.

a_bayan
06-04-2015, 14:37
والا من خودم گرند معمولی دارم و مادرم هم گرند نئو...کلا از سری گرند پیشنهاد نمیکنم...الانم در به در دنبال عوض کردنشم......a3 مناسب هستش اما طبق چیزی که قبلا گفتم میشه چیز بهتری خرید...باتری اس3 نئو میشه گفت متوسطه...اما از گرند مقداری بهتر نگر میداره...البته چون حجم باتریشون یکیه ولی اس3نئو سخت افزارش قویتره و تراکم پیکسلیش بالاتره قاعدتا باید کمتر از گرند نگه داره اما بصورت تجربی که کار کردم اس3 نئو بهتر نگه داشت...

a_bayan
06-04-2015, 14:45
ببینید اگه با گوشی قبلیتون(خدابیامرز)راضی بودین ازش و با کاربری شما مچ بود و هنگ و لگش واستون کم بود و اصراری هم به خرید پرچمدار ندارین میتونین به مواردی که میگم فکر کنین...دیگه اینا آخرین موارد مناسبیه که به ذهنم خطور میکنه...
بین اکسپریا c3 & t3 &m2 aqua هر کدوم بیشتر مناسبتونه میتونین انتخاب کنین......
اگه دوربین سلفی و صفحه نمایش بزرگ میخواین c3
اگه سخت افزار یکم قویتر و صفحه نمایش یکم کوچیکتر راضیتون میکنه...t3
اگر سخت افزار c3 با بدنه ای کوچکتر میخواین m2 aqua اما دوربین سلفیش میشه گفت افتضاحه...

Shaparak407
07-04-2015, 07:36
ببینید اگه با گوشی قبلیتون(خدابیامرز)راضی بودین ازش و با کاربری شما مچ بود و هنگ و لگش واستون کم بود و اصراری هم به خرید پرچمدار ندارین میتونین به مواردی که میگم فکر کنین...دیگه اینا آخرین موارد مناسبیه که به ذهنم خطور میکنه...
بین اکسپریا c3 & t3 &m2 aqua هر کدوم بیشتر مناسبتونه میتونین انتخاب کنین......
اگه دوربین سلفی و صفحه نمایش بزرگ میخواین c3
اگه سخت افزار یکم قویتر و صفحه نمایش یکم کوچیکتر راضیتون میکنه...t3
اگر سخت افزار c3 با بدنه ای کوچکتر میخواین m2 aqua اما دوربین سلفیش میشه گفت افتضاحه...

گوشی قبلیم یکم لگ رو داشت. از سری m2، فقط m2 aqua خوبه؟ خود m2 خوب نیست؟ M2 aqua رو میگن یه درپوش برای جای هدفون و اینا داره. احتمال شکستن نداره؟ دوربین سلفی مهم نیست ولی صفحه نمایش بزرگتر از 5 نمیخوام.
از راهنمایی هاتون واقعا ممنونم.

a_bayan
08-04-2015, 00:13
m2 رو پیشنهاد نمیکنم چون سخت افزارش یکمکی(بستگی به کاربری) شاید لگ بزنه...صفحه نمایشش هم خیلی مناسب نیست...
اگر میتونین با صفحه کمتر از 4/7 کنار بیاین میتونین به s5 mini هم فکر کنین که با وجود صفحه بزرگ گوشی قبلیتون بعید میدونم بتونید باهاش کنار بیاید

Shaparak407
09-04-2015, 13:59
ممنون. m2 dual هم میگن تاچش ضعیفه. پس از این سری فقط m2 aqua خوبه.
ببخشید این مدت خیلی اذیتتون کردم. قیمت s5 mini رو نمیدونم چقدره ولی امتحانش میکنم. اگه گوشی خوبی باشه شاید با 4.5 هم کنار بیام