PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز کردن فیلم دانلود

AliHope
16-03-2015, 15:54
با سلام خدمت دوستان عزیز
فیلمی دو که دانلود کردن نمیتونم باز کنم! با تمام پلیر ها که با بیشترشون امتحان کردم، فرمت فیلم MKV هست و حجم هم حدود 2 گیگ که دوباره دانلود کردنش باید بیخیال شم.
اینم عکسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راحل؟؟ با تشکر

hp722
16-03-2015, 15:59
با سلام خدمت دوستان عزیز
فیلمی دو که دانلود کردن نمیتونم باز کنم! با تمام پلیر ها که با بیشترشون امتحان کردم، فرمت فیلم MKV هست و حجم هم حدود 2 گیگ که دوباره دانلود کردنش باید بیخیال شم.
اینم عکسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راحل؟؟ با تشکر

سلام دوست عزیز

عکستون خیلی حجمش بالاست.یکم حجمش رو کم کنید و توی آپلودسنتر اختصاصی آپ کنید

شما آخرین کدک آپدیت شده رو دانلود کنید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل بشه

B3NYAMIN
16-03-2015, 16:10
آقا منم فیلم نولانو دانلود کردم همینطوری شده . منتها رو گوشیم اجرا شد ولی رو سیستم نه :|:n04:

کدک ها هم آپه و km هم نسخه آخریشه:n03:

AliHope
16-03-2015, 16:14
والا مال ما هم باز نمیشه ...:n39:

zelda64
16-03-2015, 17:18
1 - تمام کدک‌ها و پلیرهای موجود در ویندوز رو پاک کنید.
2- پلیر‌های PotPlayer و VLC و بسته کامل کدک و پلیر k-lite_codec_pack_mega را دانلود کنید و هر سه را نصب کنید.
3- اگر هیچکدام از پلیرهای PotPlayer و VLC و Media Player Classic Home Cinema (که همراه با k-lite_codec_pack_mega) نصب می‌شود قادر به پخش فایل شما نبودند به احتمال 99.99 درصد فایل شما دارای اشکال است.

دانلود PotPlayer به حجم 20 مگابایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود VLC به حجم 27 مگابایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود k-lite_codec_pack_mega به حجم 36 مگابایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

suyuvu
21-03-2015, 14:52
وی ال سی نصب کن اگه نشد فایل ناقص دانلود شده
شاید موقع دانلود سرعتت کم شده فایل رو خراب کرده
درسته فرمتش شبیه فایل تصویریه ولی اصل فایل مشکل داره اگه بوی همین فایل رو دقیقا توی تورنت با همین اسم و حجم پیدا کنی میشه ترمیمش کرد تو نت بگردی آموزش واسش پیدا میکنی
در نهایت بگرد دنبال آموزش اجرای فیلم های ناقص دانلود شده