PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک کد

ali.k77
16-03-2015, 13:19
سلام دوستان.من یه سایت نظرسنجی اینترنتی داشتم که فقط برای نظرسنجی آنلاین بودو برای ساختن نظرسنجی های سایتم از سایت poll-maker.com که یکی از اعضای انجمن بهم معرفی کرده بود استفاده می کردم. واقعا این سایت عالی بود ولی به تازگی متوجه شدم که خود من با یک کامپیوتر می تونم چندبار تو یه نظرسنجی شرکت کنم.مثلا با ساتفاده از یک مرورگر دیگر یا با پاک کردن history مرورگر.دنبال سایت های دیگه هم گشتم و فقط یه سایتی با عنوان polldaddy پیدا کردم که اونم فقط یک هفته ip رو بلاک می کرد . تو این سایت poll-maker.com هم تنظیماتی هست که فقط یه بار بتونی تو نظرسنجی شرکت کنی ولی با راه های بالا میشه چندین بار شرکت کرد.
خلاصه سرتون رو درد نیارم می خواستم بدونم کدی هست که بشه بتونم ip مشابه رو بلاک کنم.
اگه نیست چاره چیه؟چون من فعلا سایت رو تعطیل کردم.
لطفا راهنمایی کنید.

A.N.A.P
20-03-2015, 12:11
سلام. بهترین راه اول عضوگیری ، بعد شرکت در نظرسنجی هست که تقریبا خیالتون رو راحت میکنه .

اگه بخوایید بدون عضوگیری این کار رو انجام بدید ، همیشه راه دور زدن وجود داره . IP الان شما ، با IP یک ساعت دیگه ، خیلی فرق میکنه. چون IP ها از طرف ISP ها مدام درحال تغییر هست.
به کوکی ها ، یوزر اجنت‌ها ، اندازه رزولوشن دستگاه و ... هم نمیشه اعتماد کرد.

موفق باشید.

ali.k77
20-03-2015, 15:58
یه سایتی یا برنامه ای یا ... معرفی کنید یا بگید چه جوریعضو گیری کنم واسه نظرسنجی.
این سایت منه یه سری بزنید ببینید میشه دور زد؟poll123.ir