PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید لپ تاپ 48 ساعته !

Chasb e Zakhm
15-03-2015, 21:36
سلام و عرض ادب

لپ تاپی می خوام مناسب کار با فتوشاپ طوری که وقتم رو نگیره و روون باشه ، مدیریت سایت فروشگاهی آنلاین و کارهای عمومی و اینم اضافه کنم اصلا تحت هیچ شرایطی اهل بازی نیستم .

وزن مهم نیست ، رنگ مهم نیست ، ظاهر خوب باشه چه بهتر نباشه هم مهم نیست .

پردازنده خیلی مهمه واسم ، نمیخوام حین انجام کار هنگ کنه ، روون باشه ، کیفیت ساخت خوبی داشته باشه ( استحکام بدنه ) .

بودجه نا محدود ولی نمیخوام ریالی اضافه تر از نیازم هزینه کنم .

برندی جز ایسوس و لنوو پیشنهاد ندین لطفا ، ترجیحا ایسوس باشه .

تقریبا 1 ماه دارم تحقیق میکنم و همه مدل لپ تاپ هارو دیدم ولی هرچی گشتم گیج تر شدم !

به نظر شما طبق نیازهایی که گفتم چه سخت افزاری مناسب با کارمه ؟ نظر خودم اینه که نیاز به سخت افزار خیلی قوی ندارم ولی میخوام چیزی باشه که چند سال دیگه هم استفاده بشه و از رده خارج نشه !

ممنون میشم راهنمایی کنید چون 48 ساعت وقت دارم انتخاب کنم !

a_bayan
15-03-2015, 22:03
سلام اگه کار اصلی شما فتوشاپه بنظر من اگه مشکل بودجه ندارین از سری n550 انتخاب کنین چون صفحش فوق العاده با کیفیته...
اما خوب یه حالت دیگه هم خوبه...شما میتونین یدونه n56jn خریداری کنید(3000ت)بعد مابالتفاوتش رو بدین یه هارد اس اس دی بندازین روش که هیچ وقت دچار کندی در اجرای بنامه ها نشین.این دو به لحاظ سخت افزار میشه گفت شبیه هم اند...میتونین هم بخاطر یکم سی پی یو تقویت شده n56jk انتخاب کنید.......
بنظرم در مورد لپتاپ های اپل تجدید نظر کنین یه نگاهی هم به اونا بندازین

Chasb e Zakhm
15-03-2015, 22:40
البته خودم نظرم بیشتر رو n56jk هست ولی از نزدیک ندیدمش تاحالا نمیدونم از لحاظ ظاهری و استحکام بدنه چجوریه ! چون فردا پس فردا میخوام برم پاساژ پایتخت مستقیما مدلی که میخوام رو بگیرم و وقت ندارم اونجا دنبال مدلی بگردم .
از طرفی بعضی دوستان سی پی یوهای کم مصرف U هم بهم پیشنهاد دادن و گفتن کارتو راه میندازه مثل 4510u - مدل Asus K551LN نمیدونم واقعا سی پی یوهای U جوابگو کارم هستن یا نه
z5070لنوو هم بهم پیشنهاد شده مشخصاتش بد نبود ولی ترسم از کیفیت ساختشه ، اگه کسی راجع به لنوو هم اطلاعاتی بده ممنون میشم

راجع به اپل هم اتفاقا 4 -5 سال پیش یه مک ایر گرفته بودم 999 دلار خیلی خوب بود از همه نظر ولی اپل خیلی ظریفه متاسفانه من تو نگهداری لپ تاپ همچین با سلیقه نیستم :دی

a_bayan
16-03-2015, 14:15
ببنید شما اگر با وزن 300-400 گرم بیشتر ان 56 مشکلی ندارید صد در صد همین مدلو بردارین....به لحاظ استحکام خیلی مناسبه از جنس الومینیوم هم هستش...بنده خودم هم به خاطر کار با نرم افزار 3دی مکس و فتوشاپ این مدلو خریداری کردم...چیز مناسبیه.اما اگه بتونین هارد اس اس دی هم بندازین که دیگه نور علی نور میشه توی سرعت.الان سرعت اجرای نرم افزارش مناسبه اما خوب سرعت بوت ویندوزش از بقیه لپتاپا بهتره اما به اپل نمیرسه شما میتونین برای الا بردن سرعتش از اس اس دی استفاده کنید