PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی سایتم به دیگران کار راحتیه ؟ چه راه هایی براش هست ؟

FJava
15-03-2015, 20:46
سلام،

میخواستم بدونم چطوری میتونم سایتم را معروف کنم ؟ میشه کاری کرد که بدون هزینه حداقل چندهزار نفر سایت را ببینند ... ؟!

افراد حرفه ای از چه روش هایی استفاده می کنند ؟

ممنون میشم بفرمایید چه راه هایی براش هست.

razeshgh
16-03-2015, 04:56
سلام
برای معرفی سایت و مطالب سایت راه های زیادی وجود داره که از مهمترین این راه ها اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می باشد.
البته می توانید از سایت های زیر برای اشتراک گذاری و معرفی سایت و مقالات استفاده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از فعالیت در این سایت ها، پس از مدتی می توانید شاهد بازتاب این کار باشید.

far2009
17-03-2015, 15:27
راستش سایتی که من به دنبالش هستم به صورت بلاگ مانند نیست و بیشتر ارائه یک خدمتی را انجام می دهد.

برای همین فکر می کنم نشه خیلی متنوع تو این سایت ها تبلیغ کنم، به نظرتون راه کار دیگه ای را میشه به کار گرفت ؟

ali.k77
17-03-2015, 17:02
به نظر من اگه بخوای هزینه نکنی باید سایت سئو بشه و اینم یادت باشه که مهم ترین چیز محتوا است و اگه محتوای سایتت خوب باشه یه روزی معروف میشه ولی اگه محتوای ارزشمندی نداشته باشه هزینه هم جواب نمیده چون باید بتونی بازدید کننده هاتو توی سایتت نگه داری و دوباره به تو سر بزنند و یک بار بازدید کافی نیست.
یه راهی که میگم اینه که می تونی واسه سایتت یه وبلاگ درست کنی بعد از دیگرون بخوای سایت تو رو تو وبلاگشون لینک کنند و تو هم وبلاگ اونارو تو وبلاگت ثبت کن.فهمیدی که

piishii
22-03-2015, 00:46
به نظر من اگه بخوای هزینه نکنی باید سایت سئو بشه و اینم یادت باشه که مهم ترین چیز محتوا است و اگه محتوای سایتت خوب باشه یه روزی معروف میشه ولی اگه محتوای ارزشمندی نداشته باشه هزینه هم جواب نمیده چون باید بتونی بازدید کننده هاتو توی سایتت نگه داری و دوباره به تو سر بزنند و یک بار بازدید کافی نیست.
یه راهی که میگم اینه که می تونی واسه سایتت یه وبلاگ درست کنی بعد از دیگرون بخوای سایت تو رو تو وبلاگشون لینک کنند و تو هم وبلاگ اونارو تو وبلاگت ثبت کن.فهمیدی که

هزینه نشه بعد سئو بشه ؟ نکته جالبی بود برادر
سئو بچه بازیه مگه ؟ اگه اطلاعات کافی دارید خودتون انجام بدید وگرنه سئو کار مجانی برای شما کار نمیکنه
محتوا هم بدون لینک معنی نداره
Content is king but link is queen
در مورد روش آخر هم اگه دوست دارید که هم پاندای گوگل آمد این سمت و سایت این بنده خدا رفت قاطی باقالی ها حتما انجام دهید
این باعث میشه سایت شما نظیر یک "مزرعه لینک " به نظر برسه و دیگه هیچی
شما بازدیدکننده میخوای باید روی سایتت کار کنی
سئو را در حد اعلی باید انجام دهی
باید رقبا را بررسی کنی
و خیلی بایدهای دیگه
گاهی اوقات شما با ماهی 1000 بازدید هم به هدف خود در اینترنت میرسی وگاهی با روزی 100 هزار هم خیر
اگه دنبال تبلیغات زرد و پاپ آپ برای درآمد هستید قضیه اش فرق میکنه ولی اگر میخواهید راهی اصولی در اینترنت طی کنید خوش آمدید پوتین اهنی بپوشید باید به جنگ گوگل بروید.

stabesh
23-03-2015, 10:19
سلام
توی سایتهای alexa و google webmaster عضو بشید و کدهایی که اونا گفتنو تو صفحات سایتتون اضافه کنید خیلی تاثیر داره

piishii
23-03-2015, 12:39
سلام
توی سایتهای alexa و google webmaster عضو بشید و کدهایی که اونا گفتنو تو صفحات سایتتون اضافه کنید خیلی تاثیر داره

هیچکدوم ربطی به بازدیدکننده نداره
یکی رو به الکسا میشناسونی
یکی رو به گوگل
چه ربطی به بازدیدکننده داره ؟

stabesh
23-03-2015, 13:21
خوب باعث میشه کرولر گوگل سایتو پیمایش کنه و وقتی کاربرا توی گوگل جستجو میکنند سایتو براشون توی صفحات ابتدایی بیاره به شرط اینکه تگهای متا خوب نوشته شده باشند و با محتوا صفحات یکی باشند
کلا من امتحان کردم باعث میشه رنک سایت بالا بره

piishii
23-03-2015, 13:32
خوب باعث میشه کرولر گوگل سایتو پیمایش کنه و وقتی کاربرا توی گوگل جستجو میکنند سایتو براشون توی صفحات ابتدایی بیاره به شرط اینکه تگهای متا خوب نوشته شده باشند و با محتوا صفحات یکی باشند
کلا من امتحان کردم باعث میشه رنک سایت بالا بره
برادر هر وب مستری سایتش رو حتما در موتورهای جستجو ثبت میکنه با تمرکز اولیه بر گوگل، ولی اینکه چه سایتی در صفحات اول میاد به بی نهایت فاکتور بستگی دارد که از حوصله تاپیک خارج است اینطوری نیست که تگ های متا درست باشه سایت شما از سایت من بالاتر قرار بگیره ! الان تمامی قالب های استاندارد خودشون تگ هاشون رو رعایت کرده اند
ما دو مطلب Off Page و On Page سئو داریم که تگ ها قسمت کوچکی از مورد دوم هستند.
رنک سایت منظورتون الان page rank است یا رتبه سایت در سایت هایی نظیر الکسا ؟ اگه اولی اصلا بی ربط است و فعلا گوگل پیج رنک رو آپدیت نکرده و بکنه هم ربطی به اینی که شما گفتی نداره
در مورد الکسا هم بازم ربط نداره شما سایتت رو در وب مستر ثبت کنی یا نکنی
من سایت دارم اصلا یک بک آپ فقط روش آوردم بالا هیچ کار دیگه نکردم رتبه 50 هزار ایران داره !

far2009
24-03-2015, 13:15
اگر میخواهید راهی اصولی در اینترنت طی کنید خوش آمدید پوتین اهنی بپوشید باید به جنگ گوگل بروید.

اقا دست مریزاد. این چیزیه که منم دنبالشم، یه تبلیغ هدفمند و موثر
تبلیغی که آدم های مرتبط را جذب کنه و به خصوص نگه داره

فرض کنید من میخوام یه
ماشین حساب آنلاین،
تبدیل فیلم آنلاین،
سایت فروش اسکریپت خودم ،
یا ...
بزنم، آیا تولید محتوا تو سایت هم باز جزء جدانشدنی برای معروف کردن سایت هست ؟ در صورتی که لزوما نیازی بهش احساس نمی شود

اگر بخوام دیگران را هم به فعالیت توی سایتم ترغیب کنم چه شرایطی سایت من باید داشته باشد . چه انگیزه ای را باید به دیگران داد ؟

ممنون از توضیحاتتون

piishii
24-03-2015, 13:33
اقا دست مریزاد. این چیزیه که منم دنبالشم، یه تبلیغ هدفمند و موثر
تبلیغی که آدم های مرتبط را جذب کنه و به خصوص نگه داره

فرض کنید من میخوام یه
ماشین حساب آنلاین،
تبدیل فیلم آنلاین،
سایت فروش اسکریپت خودم ،
یا ...
بزنم، آیا تولید محتوا تو سایت هم باز جزء جدانشدنی برای معروف کردن سایت هست ؟ در صورتی که لزوما نیازی بهش احساس نمی شود

اگر بخوام دیگران را هم به فعالیت توی سایتم ترغیب کنم چه شرایطی سایت من باید داشته باشد . چه انگیزه ای را باید به دیگران داد ؟

ممنون از توضیحاتتون

سلام
برای سایت هایی که جالت استاتیک دارند و محتوایی نمیتوانند داشته باشند معمولا یک بلاگ زده میشه و روی این بلاگ عملیات بهینه سازی صورت میگیره
شما باید با مخاطب در تعامل باشید دوست عزیز
این تعامل باید با محتوا باشه
بعد زمانی که اندکی محتوا داشتید سپس باید بر روی سئو و لینک سازی کار کنید
ماشین حساب آنلاین اصلا کلمه رقابتی نیست و با لینک سازی اصولی و سئو درست شما خیلی زود می توانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید :)
تبدیل فیلم آنلاین هم همینطور
ولی اسکریپت بستگی به نوع اسکریپت دارد دوست عزیز
شما زمانی که از طریق موتورهای جستجو به کاربر شناسانده شوید و بر روی Digital Branding خود به درستی کار کنید خیلی زود کاربران مختلف شما را شناسایی میکنند و انگیزه به دست می آید.
اون پوتین آهنی برای زمانی است که شما میخواین برای اهداف بزرگ و رقابت های بزرگ آماده باشید ولی این چیزهایی که شما در آن میخواهید موفق باشید در یک بازه زمانی 3-6 ماه حداکثر به اول گوگل می رسید ( اسکریپت را در نظر نگرفتم ) و اگر اصولی فعالیت کنید و تمامی فاکتورهای یک سایت موفق را داشته باشید همیشه در آن بالا قرار خواهید داشت.