PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتن تقویت کننده ی مودم؟؟؟

hesam68
15-03-2015, 05:37
سلام
من این مودم و دارم
TP-LINK TD-W8901G
خونمون دوبلکسه و سیگنال اینترنت به بالا نمیرسه با این مودم
میخوام این انتن تقویت کننده رو بخرم واسه مودمم
Edimax EA-IO7D V2 Indoor 7dBi Omni-Directional Desktop Antenna

میخواستم بدونم تاثیری داره؟
و اینکه ی جا خوندم انتن های 7 دسی بل به بالا واسه مصارف خانگیی ضرر داره
درسته؟
من مودمم تو اتاق خوابمه
ممنونتون میشم راهنماییم کنین

suyuvu
15-03-2015, 11:12
من گرفتم زیاد تاثیری نداشت وقتی پرسیدم گفتن مشکل از مودممه نمیدونم والا من که نو به نو گذاشتمش یه گوشه

hesam68
18-03-2015, 04:29
بقیه دوستان هم لطفا راهنماییم کنن؟؟؟

radarz
19-03-2015, 05:59
بهتر از bts مخابراته که .... کی گفته ضرر داره همش حرفه ....

ghomeishi
19-03-2015, 10:51
موقعیت مودم و جهت انتن مودم را تغییر بدید

hesam68
13-04-2015, 03:50
دوستان انتن مودم قوی تر خریدم مشکلمو جل نکرد
میخواستم بدونم این usb های وای فای نوع فرستنده هم دارن؟
من داداشم اتاقش طبقهی بالاست و با لپتاپ مشکلی نداره و سیگنال اینترنت به لپتاپش می رسه
مشکلش گوشیه موبایلشه که سیگنال وای فای و طبقه ی بالای خونه دریافت نمیکنه
میخواستم بدونم usb فرستنده ی وای فای هم داریم که داداشم به لپتاپش وصل کنه و لپتاپش اینترنتی و که از مودم وایرلس دریافت می کنه دوباره از طریق این usb شیرش کنه تو اتاقش که مشکل گیرنده گی سیگنال موبایلشم حل بشه؟
اصلاهمچین کاری ممکنه؟

saeedhashemee
13-04-2015, 18:42
دوستان یک ربپیتر به قیمت 70 تا 100 تومن بخرید بگذارید اون طرف خونه انتن صد در صد میده
سراسر خونه

اصلا هم خودتون رو اذیت چیزهای دیگری نکنید

hesam68
14-04-2015, 00:08
چه خوب ریپیتر قیمت مناسب و مارک خوب لطفا بهم معرفی کنین و اینکه چه جوری کار می کنه؟

hesam68
18-04-2015, 01:14
بقیه دوستان اگه لطف کنن ی ریپیتر ارزون همین حدود 70 تومن بهم معرفی کنن ممنونشون میشم

EXTREME
29-04-2015, 14:56
دوستان انتن مودم قوی تر خریدم مشکلمو جل نکرد
میخواستم بدونم این usb های وای فای نوع فرستنده هم دارن؟
من داداشم اتاقش طبقهی بالاست و با لپتاپ مشکلی نداره و سیگنال اینترنت به لپتاپش می رسه
مشکلش گوشیه موبایلشه که سیگنال وای فای و طبقه ی بالای خونه دریافت نمیکنه
میخواستم بدونم usb فرستنده ی وای فای هم داریم که داداشم به لپتاپش وصل کنه و لپتاپش اینترنتی و که از مودم وایرلس دریافت می کنه دوباره از طریق این usb شیرش کنه تو اتاقش که مشکل گیرنده گی سیگنال موبایلشم حل بشه؟
اصلاهمچین کاری ممکنه؟

مهم ترین چیز مکان مودم هست جایی که کمترین اعوجاج رو روی امواج داشته باشید مثلا کمترین نویز کمترین میزان پخش شدگی جذب پراکنده شدن امواج و موانع کمتر

بهترین کار به نظر به جای خریدن آنتن با dbi بالاتر استفاده از یک اکسس پوینت بود که با کابل به مودم متصل میکردید و وایرلس رو با این کار گسترش میدادید

hesam68
29-04-2015, 15:33
مهم ترین چیز مکان مودم هست جایی که کمترین اعوجاج رو روی امواج داشته باشید مثلا کمترین نویز کمترین میزان پخش شدگی جذب پراکنده شدن امواج و موانع کمتر

بهترین کار به نظر به جای خریدن آنتن با dbi بالاتر استفاده از یک اکسس پوینت بود که با کابل به مودم متصل میکردید و وایرلس رو با این کار گسترش میدادید

ممنون
فرق اکسس پوینت با ریپیتر چیه>؟؟
امولاج زیاد برای سلامتی ضرر نداره تو خونه؟
میشه ی مدل اکسس پوین اترزون زیر 100 تومن بهم معرفی کنین که البته ارزش خرید هم داشته باشه

saeedhashemee
01-05-2015, 12:09
چه خوب ریپیتر قیمت مناسب و مارک خوب لطفا بهم معرفی کنین و اینکه چه جوری کار می کنه؟

دی لینک من گرفتم یک خونه 500 متری دو طبقه سراسر پوشش میده

یعنی مودم اصلی اون طرف خونه رپیتر اون سر خونه

EXTREME
01-05-2015, 13:31
ممنون
فرق اکسس پوینت با ریپیتر چیه>؟؟
امولاج زیاد برای سلامتی ضرر نداره تو خونه؟
میشه ی مدل اکسس پوین اترزون زیر 100 تومن بهم معرفی کنین که البته ارزش خرید هم داشته باشه

اکسس پوینت ها قابلیت ریپیتر شدن رو هم دارند سیگنالی که تحت تاثیر محیط قرار گرفته تصحیح میکنه و ارسال میکنه

hesam68
03-05-2015, 19:27
ممنون. لطفا ی مدل ارزون ریپیتر بهم معرفی کنین