PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه برش تصویر در فتوشاب

ان مرد تنهای شبم
14-03-2015, 18:00
سلام دوستان. من فتوشاپ رو دارم و یک ابزاری توش هست به نام quick selection tool که با اون می تونم بخشی از تصویر رو انتخاب کنم اما نمیدونم چه طور اون قسمت انتخاب شده رو برش بزنم و از تصویر اصلی بندازم بیرون. ببینید من نمی خوام که یک دایره و یا یک بیضی و یا یک مربع و شبیه اینها رو برش بزنم. من می خوام تصویر دلخواهم رو برش بزنم و از تصویر اصلی بندازم بیرون. که این ابزار quick selection tool به دردم خورد اما نمی دونم چه طوری اون قسمتی که چین خورده رو بندازم دور. ابزار quick selection tool همون ابزاری است که وقتی رو اون کلیک می کنی وسط صفحه علامت دایره میاره که وسطش علامت + است. ممنون.

ان مرد تنهای شبم
14-03-2015, 18:20
ببینید من می خوام هر چیزی رو که با quick selection tool انتخاب کردم به همون صورت همون ناحیه رو از تصویر ببرم.

sayanermia
14-03-2015, 20:03
اگر میخواید اون ناحیه رو فقط حذف کنید کافیه اول قفل لایه رو با دوبار کلیک روی لایه در پنجره ی layer باز کنید. حالا که قفل باز شد ناحیه ای که با quick selection tool انتخاب کردید با زدن دکمه delete از روی کیبورد حذف کنید.

اگر میخواید اون ناحیه رو کات کنید و در یک صفحه دیگه بندازیدش باز هم قفل لایه رو باز کنید سپس ناحیه رو با ابزار quick selection tool انتخاب کنید. حالا ابزار move رو انتخاب کنید سپس ctrl+x بزنید تا کات بشه و هرجا دلتون خواست ctrl+v بزنید paste کنید.

امیر مهدی یزدانی
23-11-2015, 14:50
ببخشید میشه بگید چه طوری قفل لایه را باز میکنید
:n37: