PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا اين ويروسه؟

shahedi
10-09-2006, 21:52
سلام
دوستان مي خواستم بدونم در مورد اين صفحه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دقيقا تمام مسير هايي كه گفته شده من اين فايل را دارم مي خواست بدونم ويروسه؟
صفحه مرتبط:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي ويندوز هم فرمت كردم ونصب مجدد اما هنوز هست ويروسه؟
درمورد صفحه اول توضيح بدين

AK1
10-09-2006, 22:05
اين فايلها حاوي تنظيمات پوشه هستن (اين تاپيك رو ببين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahedi
10-09-2006, 22:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين چيه؟
اشتباه نكن اين فايل هايي كه من مي گم كاملا مخفي هستند
درمورد صفحه اول و مسير ها توضيح بدين ممنون

AK1
10-09-2006, 22:19
منظورت اين فايل سيستمي هستن ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا يه عكس ديگه بزار

shahedi
10-09-2006, 22:30
مي گم اونوقت اين فايل در startupو sendtoو... چه كار داره؟
امير جون ببين من چقدر از اينا را دارم شما هم همين تعداد را داري؟مسيرهاش تو لينك بالايي هست يكي دو تا نيست كه

AK1
10-09-2006, 22:33
اصولا تو همه پوشه هاي كه تنظيم داشته باشه هستش منم تو تمام مسير هاي باالا و مسير هاي ديگه و خيلي جاهاي كه خودم گذاشتم هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
10-09-2006, 22:38

اصولا تو همه پوشه هاي كه تنظيم داشته باشه هستش منم تو تمام مسير هاي باالا و مسير هاي ديگه و خيلي جاهاي كه خودم گذاشتم هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم نذاشتم هست شما هم داري؟مي شه متنش را بذاري؟ يا عكس دسته جمعي؟
شما در start upيا فايل هاي موقت هم داريشون؟آخه من نذاشتم تاريخ نصب ويندوزم 7شهريور امساله اينها هم پردين توش
يك عكس دسته جمعي بذار ممنون مي شوم

AK1
11-09-2006, 00:36
متن يكيش
[DeleteOnCopy]
Owner=akmfad1
Personalized=5
PersonalizedName=My Documents
[RESTUNER]
Vector2=FFF4D2ADFFF4D26BFFFEFFA37E093E5C
[ExtShellFolderViews]
{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}={BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}
[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
IconArea_Image-=
IconArea_Image=Folder Settings\reg.bmp

اينم عكس سرچ من فقط از درايو سي:

جاي نگراني نيست نمي دونم چرا مشكوك شدي به اين فايل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

shahedi
11-09-2006, 13:51
سلام
دستت درد نكنه آخه تازه ويندوز نصب كردم ترسيدم!راستي قبلا folder.httكه هر جا مي رفتم خودشون را كپي مي كردن مطلبش تو انجمن مقالات هست بعد پاكشون كردم وبعد كه ويندوز جديد نصب كردم ديدم هنوز هست نگران شدم متن داخلش مال من اينه مشكلي نداره؟
[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@shell32.dll,-21786
مشكلي نيست؟

AK1
11-09-2006, 13:58
نه مشكلي نيست مي توني با اون روش دوباره پاك كني
علت اينكه بعد از نصب و.يندوز مياد اينكه فايلهاي ديفالت ويندوز هستن و جزو نصب حساب مي شن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
11-09-2006, 14:07
علت اينكه بعد از نصب و.يندوز مياد اينكه فايلهاي ديفالت ويندوز هستن و جزو نصب حساب مي شن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولا اصلا كرنل را نمي شه پاك كرد در ثاني folder.httرا ندارم با توجه به متنش چي مي گي؟ويروس كه نيست؟در رجستري آن كي ها را هم ندارم

shahedi
11-09-2006, 14:13

متن داخلش مشكل داره؟چون فرمودي پاكش كن
تكرار شد

AK1
11-09-2006, 14:17
واي وارد يه بحث جالب شديم
مي شه اين رو توضيح بدين اولا اصلا كرنل را نمي شه پاك كرد يعني چي يعني وقتي ويندوز مي زنيم كرنل پاك نمي شه ؟

راستي متنش مشكل نداشت ولي گفتم چون تو اون لينكي داده بودي روش پاك كردنش رو گفته بود! شايد بخواهي پاكش كني ;)

shahedi
11-09-2006, 14:20
شما برو كرنل را پيدا كن و ديليت بزن چون يكي از هسته هاي سيستم پاك نمي شه خودت را بكش ولي نمي شه؟
من قبلا ويروسش را داشتم مي رفت توي سي دي هايي كه رايت مي كردم يا پوشه هايي كه مي ساختم كلي جا مي گرفت نمي دونم چي شد رفت؟
ولي حال توي درايوي است كه وين نصب كردم كجا رفتي؟؟؟؟؟

AK1
11-09-2006, 14:24
دوست عزيز مي دونم از تو ويندوز نمي شه پاك كرد كرنل رو و خيلي از فايلهاي ديگه رو ولي اگه از داس بري مثل آب حخوردن پاك ميشه و وقتي كه ويندوز بزني ه كه فرمت شده پارتيشن و رفته پي كارش !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه ياهو مسنجر داري بيا اونجا ادامه بديم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
11-09-2006, 14:27
اگه ياهو مسنجر داري بيا اونجا ادامه بديم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ندارم!چون خيلي خطر ناكه!به نظر من همين جا ادامه بده اشكالي نداره راستي منظورم به صورت معموله فوقش حذف كردي وينت خيلي مشكل پيدا مي كنه :happy:

AK1
11-09-2006, 14:32
مشكل كه چه عرض كنم ويندوز بالا نمي ياد حتي اگه يك دي ال ال رو از سيستم 32 پاك كني بالا نميياد ويندوز كرنل هسته مركزي سيستم عامل هست بدون اون ويندوز معني نداره!!

راستي اينجاهم يكم اشكال داره چون از موضوع تاپيك دارم دور مي شيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
11-09-2006, 14:33
خوب حالا اون متن چيه نه آيكني نه هيچي ؟

shahedi
11-09-2006, 14:34
نمي دونم چرا دوباره تكرار شد اگه مي خواي پيام خصوصي بذارم!