PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم جهت گیم

heessaam
11-03-2015, 16:29
سلام دوستان ، پیشاپیش عیدتون مبارک
ممنون میشم در مورد خرید رم مادر بورد و سی پی یو جهت گیم راهنمایی کنید . بودجه برای این ها یک میلیون و دویست سیصد هست حدودا
فقط سیستمی میخوام که حداقل تا دو سال هر بازیو ساپورت کنه
در ضمن پاورم GP535A و کارت گرافیکم NVIDIA GEFORCE GT240 هست . اگر لازم می دونید این دورو هم عوض کنم .

kaveh-gh
12-03-2015, 15:00
سلام دوستان ، پیشاپیش عیدتون مبارک
ممنون میشم در مورد خرید رم مادر بورد و سی پی یو جهت گیم راهنمایی کنید . بودجه برای این ها یک میلیون و دویست سیصد هست حدودا
فقط سیستمی میخوام که حداقل تا دو سال هر بازیو ساپورت کنه
در ضمن پاورم GP535A و کارت گرافیکم NVIDIA GEFORCE GT240 هست . اگر لازم می دونید این دورو هم عوض کنم .

پیشنهاد برای خرید cpu ، مادربرد ، رم:

Gigabyte GA-H97-D3H / 420
Intel Core i5 4460 / 640
Kingston HyperX Fury 2x4GB=8GB DDR3 1600MHz CL10 / 260
جمعاً به قیمت 1،320

کارت گرافیکتون خیلی قدیمیه و بهتره تعویض شه. پاور برای بعضی از کارت‌های میان رده امروزی کفایت میکنه اما برای انتخاب دقیق‌تر، اول باید کارت گرافیک رو انتخاب کنید.

heessaam
12-03-2015, 15:49
دوست گلم ممنون از راهنماییت ، یه سوال دیگه اینکه تجهیزات قدیمی مثل هارد و کارت dvbt که الان دارم روی مادربورد جدید سوار میشن ؟
و اینکه فرق این سه تا مادربورد در چیه ؟
GIGABYTE GA-H97-GAMING 3 NEW
GIGABYTE GA-H97-D3H NEW
ASUS - H97M-E NEW
کدوم بهتره و ایا لازمه هزینه ی بیشتر برای گزینه ی بهتر انجام بدم ؟

kaveh-gh
15-03-2015, 16:50
دوست گلم ممنون از راهنماییت ، یه سوال دیگه اینکه تجهیزات قدیمی مثل هارد و کارت dvbt که الان دارم روی مادربورد جدید سوار میشن ؟
و اینکه فرق این سه تا مادربورد در چیه ؟
GIGABYTE GA-H97-GAMING 3 NEW
GIGABYTE GA-H97-D3H NEW
ASUS - H97M-E NEW
کدوم بهتره و ایا لازمه هزینه ی بیشتر برای گزینه ی بهتر انجام بدم ؟

در مورد سؤال اول کم تردید دارم. بعید میدونم این مادربردها از پورت IDE هاردهای قدیمی پشتیبانی کنن. ولی شایدم اشتباه کنم. احتمالاً دوستان دیگه بتونن در این مورد دقیق‌تر پاسخ بدن.
بین مادربردهایی که معرفی کردید، بسته به بودجه H97-D3H یا H97-Gaming 3 رو پیشنهاد میکنم. بردهای بسیار با کیفیتی هستند و بهترین انتخاب‌ها تو رنج قیمتی خودشون محسوب میشن. تقریباً تمام امکاناتی که این دو در اختیارتون میذارن مشابه همه. ولی H97-Gaming 3 کارت صدای حرفه‌ای و پورت M2 داره و حدود 50-60 تومن گرونتر از D3H هستش. هزینه بیشتر برای خرید مادربرد رو توصیه نمیکنم. حتی اگه لازم باشه میتونید کمتر هم هزینه کنید و مدل‌های ارزونتری بگیرید، ولی هزینه بیشتر به هیچ وجه :)

heessaam
18-03-2015, 09:36
فرمودید کارت گرافیکی هم بهتره عوض بشه با توجه به سیستم پیشنهادی که دادید بخوام حدود 600 هم برای گرافیک هزینه کنم پیشنهادتون چیه ؟

kaveh-gh
18-03-2015, 17:19
فرمودید کارت گرافیکی هم بهتره عوض بشه با توجه به سیستم پیشنهادی که دادید بخوام حدود 600 هم برای گرافیک هزینه کنم پیشنهادتون چیه ؟

Gigabyte GTX 750 Ti OC 2GB به قیمت 600 بهترین گزینه برای شماست. با این کارت نیازی به تعویض پاور هم نخواهید داشت.