PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست طراحی سایت فروشگاهی خارجی با امکان عضویت و خرید توسط ویزا و مسترکارت

sargis
10-03-2015, 23:52
سلام دوستان عزیز .
من وبسایتی رو مدنظر دارم که چند نوع ماده غذایی رو در اون به فروش بگذارم و چون بازدید کننده ها در ایران نیستند باید قابلیت پرداخت توسط ویزا و مسترکارت فراهم باشه .
در کنار این میخوام امکان ثبت نام و ایجاد سفارش دوره ای برای مشتری ایجاد بشه . یعنی ایشون موقع ثبت نام محصولات مورد نظرش رو انتخاب کنه و اینکه در چه دوره زمانی براش ارسال بشه (هر ماه ، هر دو هفته ... ) و یک قرارداد رو بخونه و تیک بزنه و عضو بشه برای ارسال دوره ای.
مشتری بتونه با وارد شدن به اکانتش تاریخچه سفارشاتش و همچنین کنسل کردن و تغییر محصول رو انجام بده .
ممنون میشم پیشنهاداتتون رو ارایه بفرمایید.

stabesh
11-03-2015, 16:09
سلام
یه سایت هست به صورت آنلاین می تونید سایتی رو که می خواید و سفارش بدید به شما قیمت می دهند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید

damashi
12-03-2015, 14:11
سلام دوستان عزیز .
من وبسایتی رو مدنظر دارم که چند نوع ماده غذایی رو در اون به فروش بگذارم و چون بازدید کننده ها در ایران نیستند باید قابلیت پرداخت توسط ویزا و مسترکارت فراهم باشه .
در کنار این میخوام امکان ثبت نام و ایجاد سفارش دوره ای برای مشتری ایجاد بشه . یعنی ایشون موقع ثبت نام محصولات مورد نظرش رو انتخاب کنه و اینکه در چه دوره زمانی براش ارسال بشه (هر ماه ، هر دو هفته ... ) و یک قرارداد رو بخونه و تیک بزنه و عضو بشه برای ارسال دوره ای.
مشتری بتونه با وارد شدن به اکانتش تاریخچه سفارشاتش و همچنین کنسل کردن و تغییر محصول رو انجام بده .
ممنون میشم پیشنهاداتتون رو ارایه بفرمایید.

در صورتی که مایل باشید میتونم براتون با هزینه بسیار پایین راه اندازی کنم
بسیار پایینتر از انچه که فکرش رو بکنید چون قصد استفاده برای فروش محصول در خارج از ایران را دارید به راحتی میشه برای شما انجام داد
در ضمن میتونیم به هر درگاه بانکی که مد نظر شماست متصل کنیم و یک فروشگاه عالی با امکانات بینظر رو داشته باشید
در صورتی که علم کار رو داشته باشید و وقت براتون مهم نباشه هم فروشگاه رایگان زیاد هست و خود شما به راحتی میتونید از پسش بر بیاید
در هر صورت در خدمت شما هستیم دوست گرامی