PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره رانا یا 206

AgentSpn
10-03-2015, 18:52
سلام دوستان . من در نهایت بعد دیدن همه جوانب بین 2 تا گزینه موندم یکی رانا صفر و یکی 206 هاچبک تیپ 5 صفر فول . از اقا پوریا هم چند وقت پیش راهنمایی گرفتم و خیلی کمکم کردن و درنهایت نظرشون روی 206 بود به خاطر داشبورد رانا . از نظر قیمتی خودم بیشتر رانا رو مایلم قیمتش پایین تر در میاد.در مورد رانندگی , هاچبک با رانا که صندوقداره فرق داره و کدوم بهتره ؟ از نظر امنیت هم نمیدونم فرقی دارن با همدیگه یا جفتشون یکی هستن و همچنین از نظر چپ کردن ؟
اینم مزایا و معایب هرکدوم که به نتیجه رسیدم . مزایا رانا : 1- 3.5 میلیون ارزانتر 2- خز نشده مثل 206 3-حذف شاسی در ها از ابتدا و مزایا 206 هم : 1- ضبط بهتر (بلوتوث دار ) 2- داشبورد بهتر و با کیفیت تر 3- تهویه اتومات
کسی نظر یا راهنمایی داره بگه ممنون .

LOVEFORLOVE
11-03-2015, 15:52
فقط 206 رانا بخری هر روز باید بری در نمایندگی

ArashMiniStar
11-03-2015, 16:15
نظر من رانا در غیراینصورت sd v8 به علت نرمی و هندلینگ بهتر از هاچبک

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

AgentSpn
12-03-2015, 12:35
فقط 206 رانا بخری هر روز باید بری در نمایندگی

از نظر فنی که فرقی ندارن جفتشون یکی هستن و اگه خرابی باشه رو جفتشونه .
فقط تفاوت هاشون توی داشبرد و داخلی و اینجور چیزاس.

ArashMiniStar
12-03-2015, 14:42
از نظر فنی که فرقی ندارن جفتشون یکی هستن و اگه خرابی باشه رو جفتشونه .
فقط تفاوت هاشون توی داشبرد و داخلی و اینجور چیزاس.
جفتشون یه آشغال هستن ولی لاقل رانا پول کمتری میدی قیافشم جدیده باز خصوصا مشکیش که من خیلی دوست دارم :n13:
اون 206 های قدیم بود که قطعاتشون درست حسابی و اصلی بود

AgentSpn
12-03-2015, 14:52
جفتشون یه آشغال هستن ولی لاقل رانا پول کمتری میدی قیافشم جدیده باز خصوصا مشکیش که من خیلی دوست دارم :n13:
اون 206 های قدیم بود که قطعاتشون درست حسابی و اصلی بود
آره . فقط تنها مشکلم با رانا اینه که داشبورد ایناش یوقت خش بیفته بشه درستش کرد .
مشکی ش خیلی خوبه و باکلاسه ولی یوقت خط و خش بیفته رو مشکی تابلو میشه . میشه مثل سفید خط و خش هارو تمیز درست کرد یا نه ؟ حالا واسه کثیفیش مشکلی نداره آدم تند تند میبره کارواش ولی خط و خش روی رنگ مشکی رو میترسم .
هاچبک و ضندوقدار 206 رو جفتش رو سوار شدی ؟ تفاوتشون محسوسه ؟ چه فرقایی دارن ؟ رانندگی با هاچبک راحت تر نیست ؟

ArashMiniStar
12-03-2015, 15:15
آره . فقط تنها مشکلم با رانا اینه که داشبورد ایناش یوقت خش بیفته بشه درستش کرد .
مشکی ش خیلی خوبه و باکلاسه ولی یوقت خط و خش بیفته رو مشکی تابلو میشه . میشه مثل سفید خط و خش هارو تمیز درست کرد یا نه ؟ حالا واسه کثیفیش مشکلی نداره آدم تند تند میبره کارواش ولی خط و خش روی رنگ مشکی رو میترسم .
هاچبک و ضندوقدار 206 رو جفتش رو سوار شدی ؟ تفاوتشون محسوسه ؟ چه فرقایی دارن ؟ رانندگی با هاچبک راحت تر نیست ؟
من خودم هاچبک یشمی داشتم از لحاظ خط و خش این رنگا خیلی بد هستن اونم مشکی!! بخاطر همین SD سفید گرفتم
هاچبک برای توشهر شاید راحت تر باشه ولی SD بخاطر تغییر در اکسل عقب هم خیلی نرم تر شده هم هندلیگ و احساس بهتری در سرعت بالا داری هاچ بک باز ماشین تیز تر هست و فرمون خیلی باحالی داره :n02:

anti-military
12-03-2015, 15:31
رانا بهتره