PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو نو یا کارکرده تا 140

siamak_kh
10-03-2015, 13:32
برای خانواده میخوام اما خوب جوان پسند هم باشه.....تو سفر اذیت نکنه....نرم باشه...با کیفیت باشه و کم اسطهلاک.....طراحی داخل و خارجش زیبا باشه....حد اقل 5-6 سال خرج نداشته باشه

خودم بین تویوتا کمری gl و کرولا نو و اسپورتیج 2014 یا 2013کار کرده موندم....آیا اسپورتیج میتونه تا 5-6سال راحت و بدون مشکل کار کنه....آیا تو سر بالایی برای سبقت کم نمیاره....کیفیت کمری و کرولا رو قبول دارم اما با قیافش مشکل دارم هر چند قیافه اولویت دوم نسبت به کیفیته برام....کیفیت اسپورتیج هم برام سواله که تا چند وقت مشکل فنی پیدا نکنه؟!!!

امير موسر
10-03-2015, 13:48
رنو سفران 2000 صفر !

mmf66
10-03-2015, 15:57
یه نظر من اگه میخوای جادار و بزرگ باشه
تویوتا کمری gl 2015 اسپشیال
اگه میخوای جمع و جور تر باشه
کرولا gli 2015
البته چون گفتین خانواده همون کمری بهتره

siamak_kh
10-03-2015, 23:34
رنو که حدود 150 قیمتشه....کمریgl2015 هم به چشم نخورده،اکثرا 2014 هستن...پس شما اسپورتیج رو پیشنهاد نمیکنین دوستان
آیا کمری gl اگه روش آپشن بسته بشه نسبت به، کمری اسپشیال با کروز و سنسور،ارزش خیلی کمتری داره؟

امير موسر
11-03-2015, 07:49
رنو که حدود 150 قیمتشه....کمریgl2015 هم به چشم نخورده،اکثرا 2014 هستن...پس شما اسپورتیج رو پیشنهاد نمیکنین دوستان
آیا کمری gl اگه روش آپشن بسته بشه نسبت به، کمری اسپشیال با کروز و سنسور،ارزش خیلی کمتری داره؟

خیر ، نگین خودرو 143.400.000 میده ! فروش فوری تحویل 30 روزه !

Pourya-pc
11-03-2015, 12:17
برای خانواده میخوام اما خوب جوان پسند هم باشه.....تو سفر اذیت نکنه....نرم باشه...با کیفیت باشه و کم اسطهلاک.....طراحی داخل و خارجش زیبا باشه....حد اقل 5-6 سال خرج نداشته باشه

خودم بین تویوتا کمری gl و کرولا نو و اسپورتیج 2014 یا 2013کار کرده موندم....آیا اسپورتیج میتونه تا 5-6سال راحت و بدون مشکل کار کنه....آیا تو سر بالایی برای سبقت کم نمیاره....کیفیت کمری و کرولا رو قبول دارم اما با قیافش مشکل دارم هر چند قیافه اولویت دوم نسبت به کیفیته برام....کیفیت اسپورتیج هم برام سواله که تا چند وقت مشکل فنی پیدا نکنه؟!!!

بهترین خودرو برای شما کیا اپتیما هست . خودرویی با کیفیت و بسیار زیبا و جذاب .
کمری بازار خوبی نداره و ظاهرش اصلا جالب نیست .

siamak_kh
11-03-2015, 14:00
آیا کیفیت اپتیما ،قابل قبول هست؟ آسا تا 5_6سال میتونه بدون مشکل کار کنه و به سر صدا نیفته...من از دوستی شنیدم که میگفت،اپتیما، نسبت به کمری ،تو دست اندازا،خیلی ضربه رو میشه حس کرد،و میگفت چون دسته موتور بر خلاف سایر ماشین ها،به جای این که رو شاسی نصب بشه،رو کمک ها نصب شده که باعث میشه که صدای موتور تو اتاق خیلی کمتر نسبت به بقیه ماشین ها شنیده بشه.

Pourya-pc
11-03-2015, 18:54
آیا کیفیت اپتیما ،قابل قبول هست؟ آسا تا 5_6سال میتونه بدون مشکل کار کنه و به سر صدا نیفته...من از دوستی شنیدم که میگفت،اپتیما، نسبت به کمری ،تو دست اندازا،خیلی ضربه رو میشه حس کرد،و میگفت چون دسته موتور بر خلاف سایر ماشین ها،به جای این که رو شاسی نصب بشه،رو کمک ها نصب شده که باعث میشه که صدای موتور تو اتاق خیلی کمتر نسبت به بقیه ماشین ها شنیده بشه.

هرخودرویی سواری خاص خودش رو داره . اپتیما از نظر کیفی در رده خیلی خوب هست اما بازهم تویوتا کیفیت برتری داره .
الان سوناتا ۲۰۰۷ بعد از ۸ سال کار هنوز توی بورس هست خیلی خوب کار میکنه و کیفیت قابل قبولی داره اپتیما که جای خود داره .
شخصا با وجود کیفیت بالاتر نامحسوس کمری اپتیما رو ترجیح میدم . کلاس و زیبایی هم ملاک مهمی هست که کمری از اون کاملا بی بهره هست .
این موضوع درمورد کرولا صدق نمیکنه . میتونید به کرولا هم فکر کنید . ماشین زیبا و جذابی هست و کیفیتش هم که دیگه تویوتاست .

امير موسر
11-03-2015, 18:59
کرولا ( حتی GLI ) خیلی کم آپشنه نسبت به هم رده های خودش مثل سراتو 2015 ، آدم زورش میاد 138 تومن بده پاش !

siamak_kh
11-03-2015, 21:39
یعنی کیفیت اپتیما نسبت به سوناتا بهتره؟ کسی تجربه رانندگی با اپتیما و سوناتا و کمری رو داره؟کرولا با موتور 1800 برای یه راننده معمولی،که فقط بالا ترین خواستش از ماشین،کشش خوب تو سر بالایی(مثل جاده چالوس) هست ،رو داره؟اصلا میخوام کلا اختلاف موتور 2500 رو با 1800 یا 2000 رو بدونم.

hossein.az
12-03-2015, 17:59
یعنی کیفیت اپتیما نسبت به سوناتا بهتره؟ کسی تجربه رانندگی با اپتیما و سوناتا و کمری رو داره؟کرولا با موتور 1800 برای یه راننده معمولی،که فقط بالا ترین خواستش از ماشین،کشش خوب تو سر بالایی(مثل جاده چالوس) هست ،رو داره؟اصلا میخوام کلا اختلاف موتور 2500 رو با 1800 یا 2000 رو بدونم.
کرولا کاملا شما رو راضی نگه می داره
اما به نسبت اپتیما و سوناتا زرق و برق نداره
اگر به دنبال ظاهر وآپشن هستید دو مورد دوم اما
اگر ماشین باکیفیت میخواید که چندین سال بدون عیب کار کنه کرولا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]