PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نرم افزار توپ براي MAKE UP كسي سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Venus
01-05-2005, 12:55
با سلام:

لطفا اگر كسي نرم افزاري سراغ داره كه با دادن عكس مي تونه مدلهاي مو . رنگ مو. ارايش صورت و ......رو روي اون عكس پياده كنه به ما بگه .
ممنون از همكاريتون
منتظرم

Venus
02-05-2005, 09:39
با سلام:

لطفا اگر كسي نرم افزاري سراغ داره كه با دادن عكس مي تونه مدلهاي مو . رنگ مو. ارايش صورت و ......رو روي اون عكس پياده كنه به ما بگه .
ممنون از همكاريتون
منتظرم

هنوز منتظرم

Mohammad
02-05-2005, 11:59
ونوس جان
چند تا برنامه هست كه من خيلي وقت پيش گرفتم.حدود 2 سال پيش.سي ديش رو دارم ولي نمي دونم كه از كجا ميشه دانلودش كرد :idea:
اگه مي خواين تا سي ديش رو براتون پست كنم.

Venus
02-05-2005, 12:47
ونوس جان
چند تا برنامه هست كه من خيلي وقت پيش گرفتم.حدود 2 سال پيش.سي ديش رو دارم ولي نمي دونم كه از كجا ميشه دانلودش كرد :idea:
اگه مي خواين تا سي ديش رو براتون پست كنم.

mohammadkh جان:
لطفا اسماشو بگو . شايد بتونم اينجا گير بيارم . ضمنا كارارايش هم بگي خوبه.
ممنون
منتظرم

Mohammad
02-05-2005, 13:11
راستش خيلي وقت پيش باهاشون كار كردم ولي جالب بودن.
چشم.اسمشونم ميذارم.بايد سي ديش رو پيدا كنم. :)

Ali_k
02-05-2005, 15:04
اگه منظورتون برنامه ی آرایشگاهیه برنامه ی Virtual Makeover The Collection خیلی توپه.سیدیشم تو بازار هست :arrow:

Venus
02-05-2005, 15:15
اگه منظورتون برنامه ی آرایشگاهیه برنامه ی Virtual Makeover The Collection خیلی توپه.سیدیشم تو بازار هست :arrow:

ممنون علي جان:
اگه چيز ديگه اي هم بود خبرم كن
منتظر :D

Mohammad
05-05-2005, 10:51
سلام
ببخشيد كه دير شد
يكيش:آرايشگر(persian makeover)
يكي ديگشم چهره آرا.
هر دوتا فارسي هستن.

Venus
05-05-2005, 10:55
سلام
ببخشيد كه دير شد
يكيش:آرايشگر(persian makeover)
يكي ديگشم چهره آرا.
هر دوتا فارسي هستن.

واقعا لطف كردي محمد جان :D

Mohammad
05-05-2005, 11:07
خواهش venus,جان
راستش يه سي ديه ديگه هم بود كه 4 تا داخلش بود ولي متاسفانه الان دستم نيست. :oops:
به هر حال اگه كمك بيشتري خواستيد... :D

Ali_k
06-05-2005, 08:03

ممنون علي جان:
خواهش میکنمفقط امیدوارم به خاطر بحثهای تاپیک انجمن متفرقه از دست من ناراحت نشده باشی
موفق باشی :arrow:

Venus
07-05-2005, 11:48

ممنون علي جان:
خواهش میکنمفقط امیدوارم به خاطر بحثهای تاپیک انجمن متفرقه از دست من ناراحت نشده باشی
موفق باشی :arrow:

باز از لطفت ممنونم ازت ناراحت نيستم چون فكر مي كنم هدف همگي ما تبادل نظرات . به گفتگو نشستن و رسيدن به نتيجه مطلوب و قابل قبولي هست كه بتونيم بهش عمل كنيم و مثل خيلي چيزهاي ديگه باورش داشته باشيم. موفق باشي :wink: