PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ۞ ๑۞๑ بزرگترین درسی که از زندگی گرفتی !!!!!!!!!!!! ۞ ๑۞๑

igi jones
09-03-2015, 10:57
۞ ๑۞๑ بزرگترین درسی که از زندگی گرفتی !!!!!!!!!!!! ۞ ๑۞๑

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط در یک جمله بیان کنید ... نقل قول ممنوع ...:n40:

Ezel
09-03-2015, 11:20
از هیچکسی انتظار کمک نداشته باش ، خودتی و خودت فقط /

igi jones
09-03-2015, 11:57
درسی که گرفتم این بوده که زندگی واقعی با رویاهایی که در جوانی در سر داریم خیلی تفاوت دارد .

banii
09-03-2015, 13:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شروع شده توسط shahinfarasystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... 391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ezel
09-03-2015, 15:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شروع شده توسط shahinfarasystem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... 391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این یکی موضوعش فرق داره ، نصیحت و پند و اندرز نیست ،

قرار هم بر اینه که صرفا در یک خط و نه بیشتر گفته و نوشته بشه

بای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SADEGH 7
09-03-2015, 15:35
هرکی خوبی کنه، به خودش خوبی کرده، هرکی هم بدی کنه به خودش بدی کرده.

Mr_100_dolari
09-03-2015, 17:42
برای آینده و اهدافت برنامه ریزی کن ولی زیاد روش حساب باز نکن تا بعدا افسوس گذشته رو نخوری .... /

alireza.final
09-03-2015, 17:58
در این رابطه شاعر می فرمایند:
خدا کمکم کن خواهشا / رویام بزرگه / گفت برای رسیدن بهش دو راه جلوته / پاشو برنامه و کارتو بچین / یا بگیر بخواب و خوابشو ببین :n02:

امید رض
09-03-2015, 19:12
توزندگی درس گرفتم که درزندگی یک نفرکمه ..دونفرهم زیاده !!!

soroosh_cz
10-03-2015, 05:33
درس گرفتم بجای اینکه اول با کسی دوست بشم و بعدش بشناسمش، اول خوب بشناسمش بعد باش دوست بشم...

درس گرفتم که توی سخت ترین شرایط زندگی، فقط خونواده ام منو همراهی کردن...

درس گرفتم اگر نه نگی، سر از نا کجا آباد در میاری.

arash59b
10-03-2015, 07:34
جند ساله یه فایل word دارم که تجربه های گران بها که بعضا برام هزینه هم داشتند را یادداشت می کنم که فراموش نشن و مچبور نشم دوباره تکرارشون کنم. اسمش رو گذاشتم "قوانین زندگی من" :)

هر کاری (چه خوب و چه بد) انجام بدم حتما اثرش به خودم هم برمی گرده

وقتی بعد از تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیدم کاری که قرار انجام بدم درسته، به مخالفت های دیگران کاری نداشته باشم.

banii
10-03-2015, 18:50
اگه احساس تنهایی میکردی یاد بگیر که اهمیتی ندی به این موضوع اصن انگار مهم نیست ... و مغرور باشی و از کسی توقع/تمنای محبت نداشته باشی ...

Atghia
10-03-2015, 18:59
درس که زیاد همش هم مهمه!

مثلا یکیش اینکه ادمها اصولا خیلی زیادنمک نشناسن حتی در عالم مجازی
خیلی خیلی زود فراموش میکنن خوبی ها رو!
پس
فقط به کسانی لطف کنید که لایق هستند نه به هرکسی که از راه رسید
وقتتون رو بجای کمک و لطف به دیگران برای خودتون و خوشایند دلتون صرف کنید که حداقل بعد دلتون نسوزه
من یک ویژگی بدی دارم اونم اینه که بصورت پیشفرض همه ادمها رو خوب تصور میکنم در حد توانم کمک میکنم حتی شده در حد گفتن یک نکته ریز درسی یا حالا هر چیزه دیگه و بعد...

!!!
مسئله این است

clau
10-03-2015, 19:02
اینکه به دیوار پوسیده هیچ دوستی تکیه نکنم ( در زندگی)

بهترین دوستام همه از دنیای مجازی بودن :n01:

غیر فضای مجازی کسی در اطرافم تو این ۲۸ سال نبوده که لایق باشه اسم دوست روش بزارم

بهترین دوست آدم جیبشه ولا غیر:n31:

banii
10-03-2015, 19:02
خانواده ی تو خانواده ای اند که خودت تشگیل میدی

پدر و مادر رو هم سعی کن هواشونو داشته باشی

اما از خواهر و برادر توقع چندانی نداشته باش ...

dourtarin
12-03-2015, 20:53
تو زندگی خودت رو باور کن و به خودت اعتماد داشته باش