PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد نصب کارت گرافیک لب تاپ hp pavilion 15-n264se

solan110
06-03-2015, 17:47
با سلام
من درایور کارت گرافیک رو از سایت اچ پی دانلود کردم و نصب نمودم
اما متاسفانه شناسایی نمیشه و با مشکل نصب برخورد کردم
لطفا با توجه به عکسهای زیر راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
08-03-2015, 22:55
سلام
متاسفانه هرکاری میکنم یه سایت خود اچ بی وصل نمیشه حتی با چیززززز شکن
ولی شما درایور رو حذف کن و اول گرافیک اینتل رو نصب کن ببین درست میشه اگه نشد احتمالا گرافیک انبرد ای ام دی لازم داره که تو سایت ای ام دی میتونی گیر بیاری واسه گرافیک اینتل هم تو خودس سایت لب تابتون یا خود سایت اینتل میتونید گیرش بیارید

Public Enemy
09-03-2015, 15:47
همون طورکه از عکس پیداست شما درایور کارت گرافیک اینتل رو نصب نکردین . ابتدا باید درایور کارت گرافیک اینتل رو نصب کنین سپس ری استارت ، سپس AMD

itblogfa
29-05-2015, 10:38
سلام . من برای دوستم از سایت دیجی بایت دانلود کردم که همشون جواب دادا :n01:
اینم لینک درایورهای HP Pavilion 15-n264se

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

itblogfa
29-05-2015, 10:39
سلام . من برای دوستم از سایت دیجی بایت دانلود کردم که همشون جواب دادا :n01:
اینم لینک درایورهای HP Pavilion 15-n264se

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])