PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه زدن چندین نام شرکت بر روی یک عکس ثابت و ذخیره آن به صورت مجزا

*hamedkhatar*
05-03-2015, 19:34
سلام خدمت دوستان متخصص
ما تو شرکتمون یکی از کارهایی که باید بکنیم اینه که مثلا برای حدود 200 شرکت لوح تقدیر چاپ کنیم
من طریقه کار و مشکلم رو سعی میکنم به ساده ترین نحو توضیح بدم که دوستان بتونند راحت راهنمایی کنند
چیزهایی که داریم:
1- یک عکس با کیفیت بسیار بالا از لوح تقدیر (لایه باز) و آماده تنها چیزی که کم داره اسامی اون 200 شرکته که روی این عکس بخوره و 200 فایل یا صفحه مجزا به ما بده آماده برای چاپ
2- یک فایل اکسل از اسامی اون 200 شرکت ترتیبشون هم مهم نیست
گزینه های پیش رومون برای انجام کار که بلدیم:
1- اینکه توی فتوشاپ به صورت دستی اسم تمامی شرکتها رو بنویسیم و به عکس ذخیره کنیم که از نظر کیفیت بهترین راه هست ولی به هیچ عنوان برای ما امکانپذیر نیست که بخواییم دونه دونه این کار رو انجام بدیم پس به این دلیل این گزینه رد میشه.
2- گزینه دوم که به اجبار فعلا از این گزینه داریم استفاده میکنیم Word هستش از طریق تب Mailing میشه این کار رو انجام داد خیلی راحت اون عکس رو اینسرت میکنیم و لیست اکسل رو بهش میدیم و مکان رو هم توسط تکست باکس توی عکس براش تعریف میکنیم که این 200 شرکت کجا قرار بگیره و فونت و سایز و همه چیز رو هم مشخص میکنیم بعد با یه دستور اون 200 صفحه رو برای ما ایجاد میکنه. یا میتونه این 200 صفحه رو به صورت پی دی اف برای ما ذخیره بکنه
با روش دوم همه چیز بسیار ساده و اتوماتیک انجام میشه تنها مشکلی که وجود داره اینه که کیفیت اون عکسی رو که با فتوشاپ میده بسیار بالا بود ولی این عکس یا صفحه با کیفیت بسیار پایین تهیه میشه.
راه حلی که از شما میخوام اینه که یک روش رو به من معرفی کنید که بتونم روش دوم رو توی فتوشاپ پیاده کنم از طریق اکشن یا ...
یا کلا اگه نرم افزاری میشناسید که بشه این کاری رو که من میخوام رو به ساده ترین نحو و با کیفیت بالا انجام بده معرفی کنید
با تشکر.

mohammaadshahabi
06-03-2015, 11:56
با عرض سلام
دوست عزیز چه کاریه شما فایل فوتوشاپ رو خام پرینت کن بعد تو آفیس تنظیم کن که اسم شرکتی که میخای کجا قرار بگیره با چند بار پرینت دادنت دستت میاد

*hamedkhatar*
06-03-2015, 12:41
ممنون دوست عزیز
اتفاقا این کار رو هم گاهی انجام میدیم ولی این روش هم زیاد برامون مورد پسند نیست
روش دیگه ای بود خوشحال میشم
ممنون

smohs
07-03-2015, 16:20
سلام
فوتوشاپ بدون هیچ پلاگین اضافی این قابلیتو داره
به این تاپیک مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید