PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی مسخره با Devices and Printers

ali2424
05-03-2015, 17:01
سلام دوستان امیدوارم ایام به کامتان باشد
من جدیدا به یک مشکل مسخره ای در هردو سیستمم که در امضام هست خوردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اون اینکه که طبق تصویری که علامت زدم وقتی روش کلیک میکنم شروع میکنه به پر کردن رم تا جایی که تمام 16 گیگ رم اشباع میشه و کا مپیوتر بعد دو الی سه دقیقه کلا هنگ میکنه و دیگه حتی موس هم بزور حرکت میکنه و چارهای جز ریست سخت افزاری نیست توی فرومهای خارجی هم سرچ کردم چیزی حالیم نشد (نه که خیلی انگلیسی هم خوب بلدیم) میخواستم از دوستان ببینم کسی به این مشکل مسخره بر نخورده راه حلی دیگه ای جز تعویض ویندوز نیست(به دلیل نرم افزار دریا سافت نمیتونم ویندوز عوض کنم) ممنونم از شما عزیزان که از هیچ کمکی فرو گذار نیستید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]