PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Zone Alarm

Mr MD
10-09-2006, 16:58
با سلام . نمی دونم تا حالا به این مشکل برخوردید یا نه ، من هر وقت فایروال زون آلارمو روی کامپیوتر اجرا می کنم تا وقتی که آپش نکردم مشکلی نداره ، اما وقتی این کارو میکنم بعد از اولین ریبوت دیگه بالا نمیاد و اینترنتم قفل میشه ، یعنی وصل میشی ولی هر آدرسی رو وارد کنی صفحه ی اینترنت سکورتی زون باز می شه . پاک کردن برنامه و از بین بردن فایل های ذخیره شده تو رجیستری ویندوز یا هر جای دیگه هیچ تاثیری نداره !! لطفا اگه راه حلی دارین بگین.ممنون :blush:

nightmare
10-09-2006, 17:03
این مشکل رو تا بحال باهاش مواجه نشدم. برو توی قسمت Privacy Control و تمام تنظيماتش رو بيار رو Off. راستي منظورت از اينكه ميگي آپش مي كني يعني آپديتش مي كني؟

Mr MD
10-09-2006, 17:07
آره وبلاگ که نباشه منظور آپدیته .. کاری به تنظیمات نداره! حتی من یکبار کلا برنامه رو غیر فعال کردم ( قبل از ریبوت ) اما دوباره همون بلا سرم اومد!

nightmare
10-09-2006, 17:16
عجيبه ... من 3 سال دارم ازش استفاده مي كنم ولي اين مدليشو نديدم . حالا تو تاپيك مخصوص بحث در مورد زون آلارم مطرح كن شايد كسي بتونه كمك كنه.

تا بعد....

piremard
12-09-2006, 20:59
با سلام . نمی دونم تا حالا به این مشکل برخوردید یا نه ، من هر وقت فایروال زون آلارمو روی کامپیوتر اجرا می کنم تا وقتی که آپش نکردم مشکلی نداره ، اما وقتی این کارو میکنم بعد از اولین ریبوت دیگه بالا نمیاد و اینترنتم قفل میشه ، یعنی وصل میشی ولی هر آدرسی رو وارد کنی صفحه ی اینترنت سکورتی زون باز می شه . پاک کردن برنامه و از بین بردن فایل های ذخیره شده تو رجیستری ویندوز یا هر جای دیگه هیچ تاثیری نداره !! لطفا اگه راه حلی دارین بگین.ممنون :blush:

این سرویس را باید غیر فعال کنی و جایگزین مایکروسافت آنرا از لوکال سرویس ها فعال کنی
مشکل شما به احتمال زیاد رفع خواهد شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید